mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Láska a vzťahy - 

príťažlivosť :)

neznámy
neznámy | 21.9.2016 13:52
Potvrdilo sa vám o čom sa všade píše ,že si do života priťahujeme rovnakých ľudí /rovnaké energie/ ako sme my ? Vraj nastavujú zrkadlo naším chybám :)
Človek má zmeniť seba. :) Ale ako ?
Podarilo sa Vám zmeniť to ?
neznámy
neznámy | 21.9.2016 14:03
Ono to ani jinak být nemůže. Takhle jsme k sobě navzájem přitahováni svými souhlasnými i nesouhlasnými projevy. Svými pocity jsme konfrontováni s jednotlivými částmi své osobnosti - ať už projevené, nebo potlačené. Setkání s vlastní stínovou částí svého já - to bývá mazec -BIGEYE-

Druhé nezměníš. Změnit můžeš pouze sama sebe. Tím změníš svůj přístup k druhým. Vlastně vytvoříš nové vibrace a tvoříš/přitahuješ zcela jinou realitu.

"Pracuji" se zrcadlením asi 10 let. Změnilo mi to celý život.
;)
neznámy
neznámy | 21.9.2016 14:10
nepotvrdilo. takové pravidlo je podle mně nesmysl.
neznámy
neznámy | 21.9.2016 14:14
rozpoznať chybu, a prestať ju opakovať? :D

"zmeniť sám seba" je pre mňa rušivá formulácia, skôr ide o nájdenie, či rozpoznanie seba a odhadzovanie toho čím nie som.... -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 21.9.2016 14:15
mysl Ti to nebere? :)
neznámy
neznámy | 21.9.2016 14:39
Souhlasím. Vždy, když objevím v druhém, co delám sama, a nelíbí se mi to, zacnu kontrolovat své reakce. Casem se nové návyky stanou soucástí mé osobnosti. Akorát to vždy znamená konec daného vztahu. Ukoncená lekce, jde se dál ;)
neznámy
neznámy | 21.9.2016 16:15
mysl bere úplně všecko.
vymýšlí si i taková pravidla jako například:
stejné se přitahuje
protiklady se přitahují.

podle mně to funguje jen prostě tak že co se přitáhne to se přitáhne a co se odpudí to se odpudí.
žádná pravidla neexistují.
neznámy
neznámy | 21.9.2016 17:07
Pokud by neexistovala pravidla, pak by nebyl rozdíl mezi nohou a rukou třeba.
A nebo mezi uchem a špagetou.-ROLL-

..a žížala by přeprala slepici...-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 21.9.2016 17:16
Žížal sa bojím -NOOO-
Buď ma môžu preprať, alebo je vo mne čosi nepríjemne podlhovasté.... -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 21.9.2016 17:18
Prostě máš z žížaly respekt.-WINKIE-
neznámy
neznámy | 21.9.2016 18:05
Ako na tom pracujete ??? napíšte viac prosím....
neznámy
neznámy | 21.9.2016 18:06
dáva to zmysel..
Saffiyah
Saffiyah | 21.9.2016 18:20
A to jsi sem kdysi dááávnooo dával Smaragdovou desku-LOL-
lak
lak | 21.9.2016 19:12
mne sa potvrdilo, ze pritahujem podla svojho nastavenia - ak sa mam rada, pritahujem tych, co ma maju radi :) -HEART- no a potom tiez takych, s ktorymi si odovzdavam skusenost :) cize aj tie zrkadla -LOL- menim sa vdaka tomu.. skratka, viem, co je moj bordel a kedze chcem byt normalna, tak sa s nim vysporaduvam..-LOL- asi treba len chciet a ide to -FLOWER-
neznámy
neznámy » Saffiyah | 21.9.2016 19:17
však to smaragdině nijak neprotiřečí.
neznámy
neznámy | 21.9.2016 19:18
pravidla určuje kdo? někdo jiný mimo tvoji mysl?
neznámy
neznámy | 21.9.2016 19:19
nepotvrdilo.... přitahuju si "podobné" lidi, ale i lidi úplně jiné, takže se to nedá brát jako pravidlo.
Ale to s tou změnou - to ano, to souhlasím, myslím, že já jsem se v průběhu života hodně změnila, nebo aspoň vlastnosti, které byly vlivem výchovy, rodičů, společnosti potlačené (a já "nevěděla", že je mám), vystoupily na povrch....asi tak nějak....:)
neznámy
neznámy | 21.9.2016 19:37
Ano...ak zmenis svoj pristup k druhym, tak aj oni sa razom zmenia.
Potvrdilo sa mi to po roku, co som nastupila do novej prace...kedy som sa po 11. rokoch rozhodla pre zmenu. Ja som nemala problem s nikym , no so mnou tusim vsetci....cest vynimkam... a to boli prave uz duse na vyssej urovni, lebo aj takych je tu dost, chvala bohu:) Vela negativizmu nejde zvladnut hned a bolo to tam dost nakazene, ked som dosla. No a po roku, cuduj sa svete, zaznamenala som konecne zmeny:)aj napriek tomu, ze ja sa spravam rovnako.
No, ale aj vobec, pomimo prace v poslednej dobe stretavam len samych fajn ludi, ja nemam s nikym problem a neriesim nikoho...prave vcera mi priatel povedal pri stretnuti s jednou velmi prijemnou pani v jednej nemenovanej institucii:" pocuj, ona ta tusim pozna...":)...bol to velice prijemny rozhovor...nezabudla som podotknut, ze my carodejnice sa pozname po cuchu;)
neznámy
neznámy | 21.9.2016 19:44
No pravidla jsou pro nás určený. Myšlenka tu asi byla dříve než člověk.
neznámy
neznámy | 21.9.2016 20:47
podle mně pravidla vymysleli lidé.
zkus stvořit nějakou myšlenku bez mozku.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...