mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Pavúk / Pavúky (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pavúk / Pavúky. V snoch má v podstate dva hlavné významy. Ako ozrutný, ohrozujúci netvor je synonymom pohlcujúcej ženskej sily (matka, manželka...) . V menej nepríjemných variáciách je zosobnením našej vytrvalosti, cieľavedomosti a pevnej vôle dosiahnuť určitý cieľ. Pavúk v prírode pomáha udržovať rovnováhu tým, že bráni nadmernému premnoženiu škodlivého a dotieravého hmyzu. V spánku obraz tohto predátora môže značiť víťazstvo nad rôznymi lákavými, ale prázdnymi myšlienkami, či emóciami. V astrológii je tomuto symbolu najbližší charakter planéty Saturn. Ak sa nám sníva o pavúkovi, ktorý snuje sieť, takýto sen predstavuje symbol koncentrácie psychickej energie na jeden bod a často je predzvesťou úspechu, či zisku. Vidieť pavúka býva často predzvesťou nejakej šťastnej udalosti. Naopak zabiť pavúka znamená nešťastie a smolu. Gigantický pavúk je zosobnením zväzujúcej a škodlivej ženskej energie. Ak vidíme vo sne prázdnu izbu, v ktorej je zabudnutý kút plný pavučín, je to výzva k obozretnosti. Sny o pavúkoch, mravcoch, alebo inom hmyze môžu mať aj súvislosť s poruchami vegetatívneho nervového systému. V niektorých prípadoch sny o pavúkoch môžu mať spojitosť s arachnofóbiou.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

Oheň / Vatra Je dôležitý rozdiel medzi snami o ohni a snami o požiari. Niekedy v nás oheň vzbudzuje radosť a uvoľnenie, inokedy hrôzu a des. V takýchto snoch sa ocitáme v... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Topánky / Čižmy / Boty Doplnok k nášmu štýlu obliekania, pomocou ktorého kráčame životom. Existuje mnoho porekadiel, kde topánky sú spájané s výrazom našej osobnosti, či so životnou cestou.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...