mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Pavúk / Pavúky (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pavúk / Pavúky. V snoch má v podstate dva hlavné významy. Ako ozrutný, ohrozujúci netvor je synonymom pohlcujúcej ženskej sily (matka, manželka...) . V menej nepríjemných variáciách je zosobnením našej vytrvalosti, cieľavedomosti a pevnej vôle dosiahnuť určitý cieľ. Pavúk v prírode pomáha udržovať rovnováhu tým, že bráni nadmernému premnoženiu škodlivého a dotieravého hmyzu. V spánku obraz tohto predátora môže značiť víťazstvo nad rôznymi lákavými, ale prázdnymi myšlienkami, či emóciami. V astrológii je tomuto symbolu najbližší charakter planéty Saturn. Ak sa nám sníva o pavúkovi, ktorý snuje sieť, takýto sen predstavuje symbol koncentrácie psychickej energie na jeden bod a často je predzvesťou úspechu, či zisku. Vidieť pavúka býva často predzvesťou nejakej šťastnej udalosti. Naopak zabiť pavúka znamená nešťastie a smolu. Gigantický pavúk je zosobnením zväzujúcej a škodlivej ženskej energie. Ak vidíme vo sne prázdnu izbu, v ktorej je zabudnutý kút plný pavučín, je to výzva k obozretnosti. Sny o pavúkoch, mravcoch, alebo inom hmyze môžu mať aj súvislosť s poruchami vegetatívneho nervového systému. V niektorých prípadoch sny o pavúkoch môžu mať spojitosť s arachnofóbiou.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Umocnená túžba po nežnostiach a zábave, pričom sa však milostné záležitosti alebo spoločenské akcie môžu ľahko vymknúť spod kontroly. Žalúdok je citlivejší. Nebezpečenstvo oslabenej výkonnosti obyvateľstva.

Zajac / Zajace / Králik / Králici V prírode patrí tento živočích medzi veľmi zraniteľné, ale aj plodné jedince, pričom zajačí brloh alebo hniezdo je synonymum pre teplo aj hojnosť. Jeho dlhé uši... viac »

Bicykel / Bicyklovať / Cyklista Ukazuje nám ako si dokážeme pri ceste životom udržať rovnováhu a tiež ako vlastnými silami dosahuje vytýčené ciele. Motorika cyklistu a pohyb pedálov pripomína... viac »

Plač / Plakať /Slzy Jedným z najsilnejších spôsobov vyjadrenia našich emócií sú slzy a plač. Vo sne teda predstavujú uvolnenie potlačovanej psychickej energie, duševné liečenie alebo sú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...