mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Zdravie a výživa - 

sojove mlieko

neznámy
neznámy | 17.2.2013 19:20
Ahojte, myslite si ze sojove mlieko je dobra nahrada za obycajne? Totiz v obycajnom je vraj vela hormonov a nevplyva to dobre hlavne na zeny, ake su vase skusnosti?
neznámy
neznámy | 17.2.2013 19:52
Aj Slováci sú kŕmení "úžasne presnými" informáciami ... sójové mlieko je vlastne vodíkom nasycovaný sójový olej (zvyšok tvorí napr. škrob, monosacharidové sirupy, konzervanty a v niektorých druhoch dokonca laktóza!!! a pod.). Vzhľadom na technológiu, ktorou sa pripravuje vznikajú z prospešných tukov tzv. trans-mastné kyseliny, ktoré sú niekoľkonásobne škodlivejšie ako napríklad maslo, pretože LDL cholesterol zvyšujú a prispievajú k arteroskleróze a ani prijímanie vysokého množstva Omega-3 nie je denne bohvieaká výhra...
Kravské mlieko obsahuje menej hormónov, ako kadejaké náhrady (vrátane detských), skôr hnis, krv, farebné a žľazové bunky, plyny atď. Kvalitné domáce mlieko skôr zhorkne, ako skysne ...
Nemám rada ani "pravé", ani "nepravé" mlieko
neznámy
neznámy | 17.2.2013 21:29
A přidám k tomu to, že kravské mléko není pro člověka nijak zdravé a to, tak že krávy dávají mléko jen pokud krmí telata, jenže tyhle krávy z kterých máme v supermarketech mléko jsou stroje na mléko.
Pro lidský organismus je mléko cizího živočišného druhu cizorodá látka, proti které se často brání alergiemi a různými nemocemi (zahlenění, chronická rýma, astma, cysty, nádory…) Proto má mnoho lidí alergii na mléko, člověk je jediný tvor na zemi, který pije v dospělosti mléko a navíc cizí. Některé druhy dojnic dokážou za jediný rok nadojit až 8000 litrů mléka. Toto vede k mnoha onemocněním u krav (zejména zánětům vemene)

Na celkovou tému sójové mléko jsem neodpověděl, ale dodal jsem pár informací k mléku, které všichni moc dobře známe.

Jinak bych se vys*al i na sójové mléko...dej si radši čaj :)
neznámy
neznámy | 17.2.2013 23:03
:) a myslis si, ze soja na hormony nema ziadny vplyv? -PUH- ved je to najlepsi zdroj fytoestrogenov a zeny, ktore maju estrogenovu dominanciu, by mali na soju zabudnut...makrobioticky, co maju napriklad problemy zo stitnou zlazou, by ti mohli o tom vela rozpravat...a aj chlapy, ktori chcu mat niekedy deti, by sa jej mali tiez obklukou vyhnut...
ak uz chces nejaku nahradu mlieka, tak najmensie zlo su nepasterizovane vyrobky z ovcieho, ci kozieho mlieka...bryndza, ovci ci kozi syr...
a z kravskeho je najmensie zlo kefir a vyrobky z neho...ale nie kefir z obchodu, ale vyrobeny doma z tibetskych hubiciek...a z nich sa da vyrabat aj jogurt, tvaroh aj syr...-PUH-
neznámy
neznámy | 18.2.2013 00:23
Presne. -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 18.2.2013 00:45
U nás na chudobnom Slovensku po stáročia ľudia jedli jablká a klasické ovocie, či už záhradné alebo lesné, zeleninu, kapustu, huby, obilniny aj také, ktoré dnes nepoznáme, dojili kravku v tom lepšom prípade - ak ju mali, lebo aj tú si nemohol každý dovoliť, odjakživa zabíjali na zimu zviera a spracovali z neho snad všetko, ešte aj kopytá aj rohy, sladili medom, sladkosť pre deti bol slivkový lekvár ktorý nesmel prihorieť, miešal sa tri dni v kotli a bol hustý, že sa dal krájať
a ľudia boli zdraví ako repa. Okrem iného aj vďaka kalíšku pálenky, ktorý si ráno nalačno už na svitaní pred odchodom na roľu dávali aj ženy, vďaka neskutočnej lopote, ktorá im zaberala celý deň (nepotrebovali fitnes ani zavesené kabelky na domácom bicykli ako ja), zomierali na choroby presne ako inde a odjakživa - suchoty, vodnatielka - počula som že sa naliali, bola to akoby cukrovka, rôzny zápal pĺúc, predtým infekcie z nedostatku hygieny v stredoveku a podobne, ale nikdy som nepočula a nečítala, že by trpeli na rôzne ALERGIE, atopické ekzémy, zahlienenie a astmu, ktoré sú novodobým fenoménom, v prvom rade civilizačným problémom a hlavne psychicky vyvolaným ochorením.. aj u detí každý dobrý doktor skúma ako prvé domáce prostredie a psychiku rodičov.
Mám na Orave známych, poznám ľudí čo chovajú ovce, vyrábajú syry, pijú mlieko miesto vody a môžem povedať z vlastnej skúsenosti, že títo ĺudia ani v najmenšom nejavia žiadne známky nejakých - nazvime to príznakov prijímania cudzorodej látky zvanej mlieko. Nechcem úplne spochybňovať túto tému, ale čo ak to je len jeden z článkov, ktorý sa rozšíril brožúrkami a internetom, vytvorený možno preto, aby sme pili - čo ja viem..nejakú umelinu, ktorá neobsahuje kazeín, čo by nám škodil ? je to presne ako s maslom a margarínom. Ja VETO alebo Ramu nedám do huby ani keby bolo neviemako zdravé a po masle by som mala zajtra umreť. Nie kvôli múdrym článkom, ale preto, lebo mi tie rastlinné zmesi nechutia.
Mlieko samotné nepijem, ale varím z neho, používam ho hocikde, ked som kojila malého, tak sa mi žiadal tvaroh, denne som si varila slíže s tvarohom , posypané cukrom. Decká zdravé, doktorke chodíme len na povinné prehliadky.
Píšem to preto, že ja by som takú vedu zo škodlivosti mlieka nerobila..Je to len jedno z mnohých takých propagandistických bu bu bu..-FLOWER-
neznámy
neznámy | 18.2.2013 07:48
A taky je člověk jediný tvor, který s jídlem nadělá takový tirády, neustále vymýšlí nejroztodivnější stravovací směry počínaje vegetariánstvím, přes frutariánství až po breatharianství...

Motyku do ruky a vyhnat na pole :-D :-D
neznámy
neznámy | 18.2.2013 07:58
sójové na každodenné používanie nie - práve kôli tomu rozhádzaniu horm.rovnováhy u žien,ako tu už bolo písané.
Ale existuje mnoho iných mliek,ktoré sa na to hodia-kamutové,špaldové,ryžové,pohánkové,alebo všelijaké iné kombinácie...ja som teraz objavila ryžovo-kokosové,to je mňamka.
neznámy
neznámy | 18.2.2013 10:12
Ovčie a kozie je o niečo lepšie, lenže to je len sezónna záležitosť a navyše - sú kraje, kde si človek môže odbehnúť na salaš a kúpiť si tam čistý ovčí syr a žinčicu ... ale v obchode by bola nejedlá už o 48 hodín a pasterizovaná jej kvalitu nedosahuje, pretože nech si hovorí kto čo chce, pri teplote okolo 70°C dochádza ku chemickej zmene na bielkovine ... navyše je rozdiel aj v tom, že sa používa iba chcemicky vyrobený chymozín a jeho zvyšky napríklad mne v pasterizovanej žinčici totálne vadia.
Choroby a alergie boli vždy, no trpelo nimi iba málo ľudí, teraz sú rozšírené najmä v dôsledku nevídaného znečistenia životného prostredia.
neznámy
neznámy | 18.2.2013 15:04
ryzovo-kokosove je mnamka?!!!! obdiv, ja mlieko milujem ale citim na sebe, ze mam s nim problemy tak som skusala ine druhy a konkretne do tohto sa nutila spolubyvajuca s vypatim vsetkych sil, tak som ochutnala a skoro ma naplo, mne to chutilo ako voda, v ktorej sa rozvarila ryza ale rozhodne som v tom nenasla nic spolocne s mliekom :D no a kokosove mlieko je tiez taka vodicka podla mna

nanestastie som zas x-ty krat skusila normalne kravske mlieko a nejde to :/ aj cerstve od kravy, nie z obchodu, jaj, skoda
neznámy
neznámy | 18.2.2013 19:35
:D
moje decká zas vravia,že to chutí jak šampón-LOL-
asi sa mi zmenili postupne chute,-YUMMIE-lebo ja ho pijem momentálne denne-denne vypijem liter a oblizujem sa...a myslím si,že tá ryža je dobrá na trávenie.Alebo orieškové sú tiež dobré,ale toto šampónové u mňa vyhráva-YES-
neznámy
neznámy | 18.2.2013 19:54
jooj, zavidim, to by bol zivot :D mozno si raz takto zvyknem na zihlavu, kazdy den pijem liter z ususenej co som si bola nazbierat, teraz si zapchavam nos uz len ked vychladne :p o zeleninovych stavach radsej pomlcim
neznámy
neznámy | 18.2.2013 20:40
ja mám obrovský problém vypiť zelený jačmeň-WALL- to proste nedám ani zo zapchatým nosom,zdravý -nezdravý,trčí chudák bez povšimnutia na poličke...a že bol teda riadne drahýýý-ROLL-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...