mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Zdravie a výživa - 

Hladovka.

neznámy
neznámy | 17.3.2015 16:20
Tak jsem mel pocit ze bych mel udelat neco radikalnejsiho.
Tak drzim hladovku.
Naposledy jsem jedl v nedeli vecer.
Piji vodu,caje,zeleninovou stavu s cervene repy a urinu.
Vcera jsem byl se psem vyklusat cca 7 km v prirode.
Dnes jdu do fitcentra.Zadna tezka cviceni.Jen male zateze na vsechny partie z castejsim opakovanim.Vecer infrasauna.

Hladovka pro mne neni nic noveho.Cim jsem starsi ,tim to jde hure z hlediska vule.
Jidlo je taaaaak dobry.-NOSMILE-
V posledni dobe jsem pil cca 3 kafe denne.Tak mne ted docela boli hlava.
No proste detoxikace a odvikacka.......

Motivaci pro mne je,pocity ktere nastanou kolem 5 dne.
Doufam ze se mi to povede a neco nesezeru!!!!-WINKIE-
neznámy
neznámy | 17.3.2015 16:45
Mal by si si dať pozor, aby sa Ti to nevymklo z pod kontroly, mám svoje skúsenosti, čo robí za šarapatu nedostatok B vitamínu, hlavne B 12;)
neznámy
neznámy | 17.3.2015 22:02
Prajem pevnú vôľu a držím palce, aby si vydržal. Nezávidím Ti, ale obdivujem :-)
neznámy
neznámy | 18.3.2015 06:29
Hladovka je, keď nepapáš nič, ani šťavičky. Ty si len obmedzil jedlo :)
neznámy
neznámy | 18.3.2015 07:13
Někteří hladovkáří říkají, že "pravá" hladovka je jen o vodě. Ale to co děláš ty je i tak super, určitě odhlečíš organismu i když piješ šťávy. Mám vyzkoušené i toto, i minimálně 3 dny jen o vodě. Bohužel jsem to dycky musela po 3 dnech ukončit, jinak bych v práci padla. S tím kafem to je pravda, taky teď detoxikuju a jelikož jsem bohužel porušila svoje pravidla a kafe jsem pila v hojném množství každý den, teď za to pykám :D

A jaké pocity mají nastat kolem 5. dne?

Tak držím palce ať tě nechytí žravá ;-) Pokud máš dostatek energie a cítíš se dobře, myslím že je to dostatečná motivace (teda pro mě by byla :D)
neznámy
neznámy | 18.3.2015 07:46
Vim ze to neni klasicka hladovka.
Vcera jsem zhresil a po sportu jsem si ohral misku ryzoveho mleka.
Cerstve zeleninove stavy piji po douskach obcas.

5 ty den zacinam citit bajecnou lehkost a jsem takovy svezi.

Cim jsme starsi,tim mame pomalejsi metabolismus.
Ja osobne to zpomalovani citim.
Myslim ze clovek by mel "respektovat" svuj metabolismus a prizpusobovat se mu az do smrti.

Muj hlavni duvod hladovky je zbavit se tuku kolem jater a po hladovce(prisne diete)
opet trochu sprisnit pravidla meho stravovani.Ani ne za rok mi bude 50 a metabolicky je to znat i kdyz se celkove na tento vek necitim.
Myslim ze tuk kolem jater je velka brzda metabolickych procesu.

No proste aby moje auto v kterem jezdim stale dobre fungovalo,musim se o nej dobre starat.Moje auto uz zacina byt veteran.
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:18
Kde bys vzal tuk kolem jater?:D
Ty máš nějakej abdominální tuk,simtě?
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:21
Myslim ze jde o pozdni povanocni syndrom.Malinkou pneumatiku.
Na plovarne to jde v pohode uhlidat mirnou kontrolou a zatazenim bricha.

Ale jatrum to fakt dost vadi.Tak jdu do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!-WINKIE-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:24
Ano, to máš naprostou pravdu s tím metabolismem. Taky to cítím, i když mám teprve po třicítce. Přesně si pamatuju jaké to bylo když mi bylo dvacet a jak se to postupně měnilo. Myslím, ale že taky nesprávnou stravou jsem si k tomu všemu "dopomohla".
Napsal jsi krásnou větu, že člověk by měl respektovat svůj metabolismus a přizpůsobovat se až do smrti. S tím naprosto souhlasím, byť to zní možná někomu drsně. Jsem sice lajdák a vždycky stravu po nějaké době poruším až do doby, kdy se už necítím dobře. Každopádně si myslím, že se zlepšuju a dbám na stravu více a hladovky jsou její součástí.

Tak před padesátkou ještě nemůže být veterán ne? :D I když já se tak někdy cítím -SAD-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:29
No,tak držím palce..:)

Já už se o hladovku ani nepokouším.Já to prostě nedávám...Možná,když člověk nejde do práce,někde na dovolený,kde můžeš vydávat energii podle toho jak se cítíš,ale při práci to prostě nedám.-NOOO-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:34
No proste veteran vzhledem ke kalendarnimu stari.
Ale muze jezdit velice svizne,narozdil od mladsich aut reznoucich ve srotu.

No ale kdyz chci ject 300,tak uz ne kazdy den.Jen si to obcas uzit.
Dulezite je,ze jsem schopen dosahnout teto rychlosti.


Ja porusuju rad.Musi to ale trosicku logicky zapadat do meho zivotniho stylu.

Pokud se ma telo detoxikuje,melo by k tomu mit duvod!!!!!-WINKIE-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 08:44
Co se tyce vahy.
Nedele vecer 91 kg
Dneska rano 87.5 kg

Kazdy den cca 60 minut sportuji z hlediska povzbuzeni metabolismu.
Usili tak na 40 procent...
Pri spec dietach neni dobry sport na plny vykon.
Je treba respektovat zakon o zachovani energie
neznámy
neznámy | 18.3.2015 09:38
Jj taky porušuju ráda, a ráda provokuju (i samu sebe :D), ale zas co se týče jídla se mi to prostě nevyplácí, protože moc dobře vím, že nemám žrát co mi nedělá dobře. Teda aspoň to nežrat pravidelně a dlouhodobě -WALL-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 09:39
Tak to ja porusuji proto,abych si pochutnal.
Naopak si s tim porusenim dobre udelam.
Taaak misto ve 200 letech zemru ve 195!! To uz se neposere...
nikav
nikav | 18.3.2015 09:59
Keď vás tak sledujem, dostala som chuť na hladovku o vode asi tak tri dni, potom len pôst. Pred mnohými rokmi som to dotiahla na 7 dní, lebo mi bolo ľúto skončiť skôr, keď som už necítila hlad a odozneli počiatočné nepríjemnosti. Cenila som si to, lebo pre rodinu som normálne varila.
.
neznámy
neznámy » nikav | 18.3.2015 10:04
U mne vlastne jde o prisny pust.Hladovkou to asi nazyvam proto,ze ze zacatku- hlavne prvni tri dny a nejvice ten druhy den mam neskutecny hlad z hlediska chuti.
Z toho duvodu jsem i trosku zhresil vcera vecer a vypil jsem misku horkeho ryzoveho mleka.Neskutecne jsem si pochutnal!!

Dnes uz mne neboli hlava.Vcera mne bolela takrka cely den.
Jooo kafe je previt.-NOOO-
neznámy
neznámy | 18.3.2015 10:07
Dalsi co behem pustu delam,ze hned po praci jdu do prirody a lehce vyklusavam.
Bezim kolem reky do lesa kolem vodopadu.Snazim se vstrebavat telem vsechno okolo.Vetsinou zacnu unaveny a po cca 30 minutach mi zacne byt fajn a mam radost z pohybu.
nikav
nikav | 18.3.2015 10:12
To je rozumné - živly ťa prečistia aj posilnia. Ja potrebujem hlavne vzduch - intenzívna chôdza - mám blízko zámocký park s mohutnými stromami.
neznámy
neznámy | 18.3.2015 10:18
Jde o muj prvni pust kdy pouzivam saunu-infra.
A docela mne zaujale jedna vec.
Normalne kdyz se saunuju,tak ze mne pot zacina stekat cca po 12 -14 minutach.
Do sauny si sednu od zacatku co ji pustim.
Ve 14 minute je teplota cca kolem 45 - 50 stupnu.

Vcera jsem citil jak se telo brani "vypustit vodu"
Zacal jsem se mirne potit az ve 20 minute a pot ze mne zacal stekat az o dve minuty pozdeji. Teplota se pohybovala mezi 60 -65 stupni
nikav
nikav | 18.3.2015 10:32
Ty priam "vidíš" do svojho tela.:) Môj pokus s hladovkou bude zároveň prípravnou obranou na obdobie do 25.4. /!/, keď mi Jupiter robí seksikv. s Venušou a podľa komentov vidím, že je ho dosť obtiažne zvládať bez dôsledkov kvôli aktivovanej žravosti, pôžitkársta a súčasne aj pohodlnosti.-PUH-Spolieham sa zároveň na pomoc aspektu, sľubujúceho dobrú regeneráciu organizmu.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...