mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 89% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Voľný pokec - 

Sen o zločincovi

púpavka | 22.10.2018 10:06
Mala som dosť divný sen, akčný ako v americkom filme len sex tam chýbal. No ale vážne: Bola som v nejakom dome a bola tam staršia žena, bola veľmi vyplašená a hovorila že musí sa dostať do tej druhej budovy a tam podpíše svoj byt a ešte nejaké 2 veci ktoré si nepamätám a vtedy budú môcť zastreliť jej syna, ktorý je zločincov. Zabíja, znasilňuje a mnoho iného a niekde vo mne mi niečo hovorilo že je to rus.
Chcela som ju od toho odhovoriť, že predsa je to jej syn a či nie je iné riešenie, ale ona povedala nie je, je to v mene všetkých dobre pre neho aj pre nás.
Odrazu ale tam už bol on a ja, prebleslo mi všetko v hlave ako ma ide zabiť. Bol mohutný ale vypestovaný blondak, vedela som že ak neujdem tak ma zabije. Pochopila som že jeho matka mala pravdu u neho niet inej cesty, len som nechápala a nevedela kde je jeho mama a či sa jej podarilo ujsť a dostať sa do tej druhej budovy. Pochopila som že aj ja som bola jeho väzňom a odrazu sa mi podarilo ujsť a bežala som hore do kopca a odrazu som si uvedomila že načo ja tam utekám, mne nedajú nič podpísať a ak by mi aj dali tak to nebude nič platné.
Na začiatku bolo plno ozbrojencov ako v amerike s automatmi ale na konci som už nevidela nikoho a uvedomila som si že by ho už nemal ani kto zastreliť.

Toto je už 3 sen kedy som v tom sne pochopila že ma chce niekto zabiť. No nemala som ani jediný krát zlý pocit po prebudení ale cítila som spokojnosť.
Magnician » púpavka | 23.10.2018 18:56
riadne ťažký sen,možno to značí nejaké nebezpečenstvo,mne sa zas snívalo,že som krvácal z nosa,,takže pozor na krvný tlak a nech sa zas nepobijem:D

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

RYBY charakteristika: pohyblivé, vodné znamenie ovládané Neptúnom (podľa tradície Jupiterom) . Ryby v sebe spájajú rozptýlenosť premenlivého znamenia,... viac »

FIDUCIÁLNE HVIEZDY - je niekoľko dôležitých hviezd (stálic), ktorým sa už v staroveku pripisoval hlavný, určujúci význam (napr. Regulus, Spica, Antares, Aldebaran...). viac »

TRADIČNÁ ASTROLÓGIA - vychádza najmä z diela Klaudia Ptolemaia, ktorý napísal v 2.storočí v Alexandrii súbor kníh Tetrabiblos pojednávajúcich o základoch astrológie. Toto dielo bolo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...