mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Voľný pokec - 

Numerologie

neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:15
Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi osobním rokem a osobní roční vibrací???
To jsem teda fakt nějak nepobrala...-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:26
Je osobne cislo a potom rocna vibracia,co ja viem.Ja mam najradsej numerologiu podla Livie,knizky sa daju zohnat. Ta mi tak sedi najlepsie.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:27
To je to samý ne? -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:38
No,já si to taky myslím:D
Ale na Najdise je to rozlišený.Podle nich bych měla mít do narozenin ještě roční vibraci 3,ale už od ledna jsem v OR 4.To pak fakt nechápu,jak to myslej-ROLL-
Mě to tak zmátlo,že jsem se jednou na kurzu dohadovala i s numeroložkou.:D
Ta mi řekla,že je to blbost,počítat to od narozenin do narozeni a teďkanc na to teda koukám,že je to podle nich takhle rozlišený.
Tak tedy nevím...."co tím chtěl básník říci"..?
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:45
Já si myslela, že je jen ORV, což je od narozenin do narozenin. To jinak nedává smysl. Jsem teď na najdise a nechápu kdes to našla :D jsem z toho jelen.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:51
Když si klkneš na profilu na roční barvu.

Je tam tahle poznámka:
Poznámka: Barva Osobního roku platí pro celý aktuální rok od 1.ledna až do 31.prosince.
Nejedná se o klasickou "Osobní roční vibraci" v numerologii, u které se počítá s ročním obdobím od předchozích po následující narozeniny
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:55
Mažu příspěvek, píšu jiný :D

Mě to taky sedí, jako Hají... a je to to samý jako ORV, a zase je to od narozenin do narozenin... Když koukneš na ten rozbor, tak tam máš 21.listopad 2015, tzn, momentálně jsi v 3ce.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 10:58
Hele, ale mi to sedí, barva osobního roku a ORV jedno a totéž číslo..
neznámy
neznámy | 5.1.2015 11:05
Jenže,když jsem narozená na konci roku,tak to nesedí...
neznámy
neznámy | 5.1.2015 11:06
Když to sečtu růčo,tak je to 4.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 11:07
Sedí, dyť jsem si to teď vyjela s tvým datem... Já jsem v podstatě taky na konci roku. Ono prostě u těch barev tam neberou v potaz, že jsi ještě ve vibraci svých posledních narozenin v roce 2014, ale numeru to myslím je... to tě možná zmátlo...
neznámy
neznámy | 5.1.2015 11:40
No nesedí,bo mi píšou Trojku a já jsem ve Čtyřce....2+1+1+1+2+1+5
neznámy
neznámy | 5.1.2015 11:54
Já to nechápu, nejsi ve 4ce, budeš ve 4ce až od narozenin, do té doby se počítá rok 2014. Podle mě to tam mají blbě nastavené. Mě to tež už ukazuje 7 v těch barvách, ale nemůžou mi počítat 7 když v roce 2015 jsem ještě neměla narozky... Podle mě je to nedodělané... Rozumíme si? Ale jinak chápu tvoje zmatení. Těm kdo jsou narození později než v den kdy si nechají vypočítávat tu blbou barvu :D by tam měl skákat předchozí rok, což se neděje... Podle mě je to prostě nedodělané, někdo to nedomyslel. Si myslím já :D
neznámy
neznámy | 5.1.2015 12:12
No a já si právě myslím,že jsem ve čtyřce,protože osobní rok se vypočítá sečtením běžného roku s dnem a měsícem mýho narození. A to dává dohromady 4.
Nevím proč to počítají od narozenin do narozenin a pak do toho pletou ještě roční barvu...to už je jako hooodně velkej zmatek.-WINKIE-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 15:16
No,tak jsem trochu googlila a více numerologů to počítá od narozenin do narozenin...tak to jsem z toho teda fakt jelenec,se musím doma podívat do poznámek z kurzu,protože nedávno mi jedna numeroložka zas tvrdila,že je to nesmysl....-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 16:00
Já kdysi před lety dělala kurz numerologie u ing. Baka, který vychází z učení Robin Stein - a podle ní je ORV vždy od narozenin do narozenin.
neznámy
neznámy | 5.1.2015 16:51
Hej ale počíta sa to od posledných narodenín,ktoré si mala...ak to bolo napr. ako ja 25.12.2014 som mala posledné,súčet je 8 a v roku 2015 som v osmičke až do konca skoro:)
neznámy
neznámy | 5.1.2015 17:16
ach ženy-WALL- to z toho popisu není jasné?:D

1) V klasické numerologii se používá ORV - "Osobní roční vibrace" a ta se (podle klasiků - Steinové, Baka ...) počítá od předchozích narozenin do následujících narozenin.

2) Ty barvy na profilu se dělají podle Louis L. Hay ... která si pro ty svoje pozitivní barvičky "vymyslela" svůj systém ... a z nějakého důvodu to tam pojmenovala "Osobní rok", který ale platí pro celý rok od začátku 1.ledna do konce 31.prosince.

jsou to prostě 2 různé systémy

jasnější?-COOL-
neznámy
neznámy | 5.1.2015 17:58
Ach muzi, ty jsi uzasny :D jak jsi nam to tady krasne vysvetlil.
Myslim, ze uz je nam to vsem uuuuplne jasny ;-) -YES-:D
neznámy
neznámy | 5.1.2015 18:22
-ROFL-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...