mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 89% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Príroda a zmysly - 

Videl toto svet?

nikav | 16.8.2018 06:51
Rozmaznané domáce mačky strácajú prirodzené inšrinkty.

myši-honi-kočky-mp4 /do GOOGLE/
púpavka » nikav | 16.8.2018 06:58
Nepozerala som video ale k tomu že domáce zvieratá strácajú inštikty mám poznanie už dobrých 8 rokov. Stretla som pána ktorý mal zavedenú veterinu v meste a vedela som že skončil a predal to inému. Pýtala som sa ho prečo to nechal - viete, ja som u nemohol zniesť ako tí psi hlúpnu tak ako ich páni.
Nevadia mi hlúpi ľudia ale hlúpe mačky a hlúpi psi mi veľmi vadia.
Ved sa aj vždy hovorí že pes je presne taký ako jeho pán a tu je vlastne aj odpoved.
nikav » púpavka | 16.8.2018 07:25
Tie mačky nemajú prirodzenú stravu, je to daň za granule. V podstate ani my už nemáme prirodzenú stravu, samá chémia, genetické úpravy ... čo nás teda čaká?
Počula som, že je metóda výroby syra bez použitia mlieka.
marcie » púpavka | 16.8.2018 08:15
mačky nepovažujem za hlúpe tvory, práve naopak, ale jedna z našich dvoch mačiek trochu "ohlúpla" po sterilizácii, preto sme druhú nedali sterilizovať, takže čochvíľa zasa budeme mať prírastky ... ;)-LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

VLÁDCA HOROSKOPU - alebo aj inak povedané vládca ascendentu je planéta, ktorá vládne znameniu na hrote 1.domu. Postavenie vládcu horoskopu poukazuje na to, že v akej oblasti vidí... viac »

ZVEDAVOSŤ - spadá pod pôsobenie planéty Merkúr, preto ľudia s dominantným vplyvom tohto astrologického prvku alebo analogickým zastúpením tohto prvku zdôraznením merkurovských... viac »

CHIRÓN - je pomenovanie planétky (možno kométy), ktorá sa pohybuje medzi obežnými dráhami Saturna a Uránu (občas pre výstrednú dráhu aj medzi Saturnom a Jupiterom). Chirón... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...