mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Príroda a zmysly - 

Videl toto svet?

nikav | 16.8.2018 06:51
Rozmaznané domáce mačky strácajú prirodzené inšrinkty.

myši-honi-kočky-mp4 /do GOOGLE/
púpavka » nikav | 16.8.2018 06:58
Nepozerala som video ale k tomu že domáce zvieratá strácajú inštikty mám poznanie už dobrých 8 rokov. Stretla som pána ktorý mal zavedenú veterinu v meste a vedela som že skončil a predal to inému. Pýtala som sa ho prečo to nechal - viete, ja som u nemohol zniesť ako tí psi hlúpnu tak ako ich páni.
Nevadia mi hlúpi ľudia ale hlúpe mačky a hlúpi psi mi veľmi vadia.
Ved sa aj vždy hovorí že pes je presne taký ako jeho pán a tu je vlastne aj odpoved.
nikav » púpavka | 16.8.2018 07:25
Tie mačky nemajú prirodzenú stravu, je to daň za granule. V podstate ani my už nemáme prirodzenú stravu, samá chémia, genetické úpravy ... čo nás teda čaká?
Počula som, že je metóda výroby syra bez použitia mlieka.
marcie » púpavka | 16.8.2018 08:15
mačky nepovažujem za hlúpe tvory, práve naopak, ale jedna z našich dvoch mačiek trochu "ohlúpla" po sterilizácii, preto sme druhú nedali sterilizovať, takže čochvíľa zasa budeme mať prírastky ... ;)-LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Ideálny čas pre adrenalínové športy, či prekonávanie rôznych hraníc a medzí. Ľudia budú lační po rôznych nevšedných, originálnych aktivitách. Činnosti zamerané na pokrok, reformu a humanitu dostávajú pod týmto vplyvom nový impulz.

horoskophoroskophoroskop Populácia bude náchylná k ľahkovernejšiemu uvažovaniu, čo hrá do karát rôznym podvodníkom a zlodejom. Dávajte si pozor na jazyk, lebo by ste sa ľahko mohli dostať do rozpakov. Naokolo cítiť nedostatok kritického myslenia.

NEURÓZA - je zastrešujúci pojem pre rôzne psychické poruchy, ktoré zahŕňajú pocity strachu, úzkosti a duševnej nerovnováhy, ale na rozdiel od psychózy si ich človek uvedomuje... viac »

ASTROLOGICKÉ AFORIZMY - sú krátke samostatné formulky používané pri výklade, užívané hlavne v starších dobách pre analytickú interpretáciu určitých konštelácií. Napríklad ako tento... viac »

ASTEROIDY - v astrológii sa pod týmto pomenovaním označujú štyri nebeské telesá a to planétky Ceres, Pallas, Juno a Vesta. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...