mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Príroda a zmysly - 

Videl toto svet?

nikav | 16.8.2018 06:51
Rozmaznané domáce mačky strácajú prirodzené inšrinkty.

myši-honi-kočky-mp4 /do GOOGLE/
púpavka » nikav | 16.8.2018 06:58
Nepozerala som video ale k tomu že domáce zvieratá strácajú inštikty mám poznanie už dobrých 8 rokov. Stretla som pána ktorý mal zavedenú veterinu v meste a vedela som že skončil a predal to inému. Pýtala som sa ho prečo to nechal - viete, ja som u nemohol zniesť ako tí psi hlúpnu tak ako ich páni.
Nevadia mi hlúpi ľudia ale hlúpe mačky a hlúpi psi mi veľmi vadia.
Ved sa aj vždy hovorí že pes je presne taký ako jeho pán a tu je vlastne aj odpoved.
nikav » púpavka | 16.8.2018 07:25
Tie mačky nemajú prirodzenú stravu, je to daň za granule. V podstate ani my už nemáme prirodzenú stravu, samá chémia, genetické úpravy ... čo nás teda čaká?
Počula som, že je metóda výroby syra bez použitia mlieka.
marcie » púpavka | 16.8.2018 08:15
mačky nepovažujem za hlúpe tvory, práve naopak, ale jedna z našich dvoch mačiek trochu "ohlúpla" po sterilizácii, preto sme druhú nedali sterilizovať, takže čochvíľa zasa budeme mať prírastky ... ;)-LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Tibetské spievajúce misy a misky - eshop a informácie
E-shop špecializovaný na tibetské spievajúce misy, bohatý výber kvalitných himalájskych tepaných mís všetkých...

horoskophoroskophoroskop Vplyv médií a vzdelávacích inštitúcií na verejnosť porastie. Na druhej strane aj ľudia urobia dobre, ak teraz investujú do školení a kurzov alebo aspoň navštívia nejakú besedu, prednášku, či knižnicu, pretože táto konštelácia pomáha osvietiť myseľ.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

Vlasy / Účes Predstavujú inštinktívnu, animálnu silu a sú symbolom sexuality, keďže sú jedným z prostriedkov ako prilákať k sebe partnera. V astrológii je blízka tomuto snovému... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Zbraň Predstavuje predmet, ktorý nás buď chráni alebo ohrozuje, prípadne ktorým ohrozujeme ostatných, lovíme a podmaňujeme si okolie. Vo sne teda znamená nebezpečenstvo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...