mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Oznamy a akcie - 

zomrel Fidel Castro

neznámy
neznámy | 29.11.2016 14:06
Pěstovat se dá všude, ale co jsem slyšela, tak málokde je ještě čistá půda, prý je všude kontaminovaná....-ROLL-..ale možná je to taky jenom "hoax"....-NOSMILE-

(Člověk tady půl dne není a tady je tak nakecáno, že nestíhám dočítat....:D )
neznámy
neznámy | 29.11.2016 14:15
Ale to už jde taky technologicky řešit - kontaminace.

Proč se stále vyvíjejí auta na benzín a naftu?

-protože se ropa stále těží a prodává
i když už existují jiné pohony.

Proč se stále používají jaderné a uhelné elektrárny?

- analogicky je to stejné jako s ropou.
-existují již dávno nezávislé zdroje.

--------------------------------------------------------
Tady nejde o návrat do jeskyně. Ale naopak už konečně lidsky celoplošně využít co jsme dostali k dispozici a co už víme.:)
neznámy
neznámy | 29.11.2016 14:42
ahoj, prečítala som si všetky tvoje príspevky v konfrontácii s tvojim oponentom a žiaľ nedozvedela som sa nič čo by nebolo priemerne rozhľadenému človeku obecne známe

zaujímal by ma mechanizmus ktorý by umožnil tvoj uhol pohľadu a cítenie vniesť do vedmomia ľudí tak aby si k tomu nepotreboval peniaze, ďakujem
neznámy
neznámy | 29.11.2016 14:45
A lidé chodějí spokojeně stádovitě k urnám s pocitem že jsou svobodný a něco změní.
:)


Právě proto já už k volbám nechodím, ...pochopila jsem to, že nic nezměníš ať volíš modré, nebo červené ...jak já říkám "proti větru nenačuráš".....-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 29.11.2016 14:59
Ale z reakcí není patrné že každý má tvůj přehled. I je tu občas Fidel oslavován jako hrdina. Dokonce lidé podporují i "středověké" tresty.

Myslím že každý máme možnost se v dnešní době dostat k informacím.
Diskutuji vždy v rámci toho co jsem zažil a prezentuji k tomu svůj úhel pohledu.
Nikomu nevnucuji že jde o pravdu.

Já osobně se připravuji na "svoji" cestu k "výdělku". I přes mé názory zde k tomu budu potřebovat kapitál. To že použiji kapitalismus mi vrásky nedělá. Dokázal jsem uživit 3 lidi v kapitalismu. Žena nemusela do práce do 12 let věku mladšího syna a měla vlastní auto. Do práce šla protože chtěla. Dokonce jsem se živil "tvořením mých nápadů které ještě dlouho budou fungovat. Viz například největší loď na světě, na které jsem se docela podstatně podíllel. Nebyl jsem a nechci být ani politik, ani překupník. Můj mechanismus si sám osobně vyzkouším. Budu se snažit aby fungoval a neobcházel i stávající zákony. Malé organizace které spolu spolupracují bez peněz již fungují i v Čechách.

Mechanismus? -Osobní příklad.

https://www.youtube.com/watch?v=TW_KRpLul70&t=7s
neznámy
neznámy | 29.11.2016 15:06
no mně je to úplně jasný, PROČ....majitelé ropných vrtů, uhelných dolů by přišli o kšeft a tím pádem o peníze....-LOL-, to se říká už dávno.....a jsme zase u toho....:D
neznámy
neznámy | 29.11.2016 16:19
to ako myslíš? nejak sa mi nezlučuje radosť a spokojnosť s politickým systémom s presvedčením, že by ľudia nemali privádzať na svet deti...

tak sa zdá že antikoncepcia nebude potrebná, ľudia strácajú schopnosť splodiť, vynosiť a porodiť potomstvo, čo tiež hovorí o tom, že niečo robíme nie zrovna ideálne
neznámy
neznámy | 29.11.2016 21:29
naopak to děláme právě ideálně.
zachráníme planetu. nebudou lidi, nebudou odpady, příroda se zregeneruje.
to je zcela přirozený postup.
bez toho abychom museli zasahovat do peněžního systému.:)
neznámy
neznámy | 29.11.2016 21:35
Taky mi to právě není jasné od samého začátku elipsa neuvedl jediný nápad jak toho dosáhnout aby se nepoužívaly peníze.
Nepodal jediný příklad jak si to představuje a jak by to mělo vypadat.
prostě tlachá..
neznámy
neznámy | 29.11.2016 22:58
Hlavně píši možná že už existují funkční možnosti které se úmyslně nepoužívají.
Nebo není pravda že potraviny se dají produkovat takřka všude na Zemi?
neznámy
neznámy | 29.11.2016 23:11
nemyslím si že v norsku upěstuješ banány. asi by ses moc dobře z místních plodin nenajedl. hlavně v zimě asi ne. což je většina roku.-ROLL-
neznámy
neznámy | 30.11.2016 00:45
Nepovažuji to za argument, ale nejím banány. Pokud ano tak vyjímečně.
Já si myslím že lidem co umírají hlady nejde ani o toaletní papír a ani o banány.
Třeba by jim stačila pro začátek obyčejná voda a základní potraviny.
Prozatím bohatě ty, co se úmyslně ničí.

I v zimě tu jsou Norská jablka, rajčata, papriky, cibule, porek, česnek,....
brambory...aj.
neznámy
neznámy | 30.11.2016 00:47
Ten nápad je jednoduchý. Nepoužívat je.
neznámy
neznámy | 30.11.2016 10:05
Ano to chápu.
Prostě, aby lidé byli na sebe hodní.:)
neznámy
neznámy | 30.11.2016 11:17
Nooo, žít v souladu...-BIGEYE-

https://www.youtube.com/watch?v=vZvQMTZEQNY
neznámy
neznámy | 30.11.2016 12:27
Asi tak nějak.
charad
charad | 2.12.2016 07:08
:)
milan08
milan08 | 15.3.2017 07:49
to uz bolo davno!
neznámy
neznámy » milan08 | 16.3.2017 12:36
aj som to sem riadne dávno dávala:)
Stránka:
< 18 19 20
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...