mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Ľudská duša - 

jak starnout se sarmem a gracii

lak
lak | 5.7.2014 10:16
:) -THUMBSUP-
lak
lak | 5.7.2014 10:18
lak na nechtoch prekvapil aj mna,, cim to je sposobene? :D
neznámy
neznámy » lak | 5.7.2014 10:27
V anglicke wikipedii jsem se docetla, ze tvar a ruce ma pokryte voskem ponevac kuze opadala.....a kdovi co je pod satstvem....:D
neznámy
neznámy | 5.7.2014 13:10
ty ji to nepřeješ ;)
neznámy
neznámy | 5.7.2014 13:39
Osobne nechci zpochybnovat, ze situace neni mozna.
Ale ta zena co lezi v rakvi nevypada na zenu kterou v pribehu popisuji.
Jeji zdravi bylo tak chatrne,ze se do sveho mladeho veku umrti potykala s jednim zdravotnim problemem za druhym.

A ted nema vrasky,je dokonala.-ROLL-
neznámy
neznámy | 5.7.2014 16:50
ty by jsi snad pochyboval o slovech církve svaté? -WINKIE-
neznámy
neznámy | 5.7.2014 16:58
Ja byl krmenej jinou ideologii.
V prvni tride se dostal muj namalovany Lenin na vystavu!!!
neznámy
neznámy | 5.7.2014 17:05
tak pak věŕíš v nesmrtelnost lenina. to je taky N Ě C O!. -YES-
neznámy
neznámy | 5.7.2014 17:07
On je nesmrtelny.

Ale ted jde asi o to,cim si tu nesmrtelnost zaslouzil.-NOSMILE-

Zrovna pred vcirem jsem si poustel na Yotube zivotopis Stalina.

Moment kdy s ostatnima "statnikama" nesl Leninovu rakev...a jak se dostal k moci...

To jsou zajimave dokumenty..
neznámy
neznámy | 5.7.2014 18:54
To ste mali v Čechách veľmi liberálne prostredie, u nás deti v škole Lenina nesmeli kresliť. -NOOO-
neznámy
neznámy » milan08 | 5.7.2014 19:49
Co je stárnoutí? Posuzuje se dle věku nebo přechodu? Já neřeším ani jedno. V mych 25 letech díky častym operacím jsem prodělala uměly přechod. Ted je mi 54 let a cítím se skvěle, nějaky špíček neřeším. Ze života mám radost, i když nenavvštěvuji žádne velnes, kosmetické salony atd. Užívám si života s úsměvem na tváři a mám ze života radost.
neznámy
neznámy | 5.7.2014 21:21
dobře že je to za náma a doufejme že takovéto deviantní epochy už nenastanou.
neznámy
neznámy | 5.7.2014 21:28
Myslim ze deviantni epochy asi zdaleka jeste neskoncili....
neznámy
neznámy | 5.7.2014 21:35
nestraš
neznámy
neznámy | 5.7.2014 22:08
Kam kouknu, všude samý Baraka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
neznámy
neznámy | 5.7.2014 22:18
..vypise se a prejde to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
neznámy
neznámy | 6.7.2014 02:41
Ano, zavidim jej, ved vyzera lepsie ako ja zaziva;) Okrem toho kat. cirkvi neverim ani slovo....mal si jej nadvihnu saty :D
nikav
nikav | 6.7.2014 09:36
Pred desiatimi dňami som videla pátra Pia zblízka, tak ten vosk potvrdzujem. Videla som totiž aj jeho zábery z predposledného dňa života a ten rozdiel vo výzore bol markantný. Aj stigmy mal zacelené, bol bez rukavíc. Ten vosk ale schvaľujem, lebo inak by sme videli len lebky obtiahnuté zoschnutou kožou a takto vidíme ich reálnu podobu z doby, keď boli v rozkvete života. C.G.Jung opisuje skúsenosť so svojou nebohou manželkou tak, že sa mu zjavila presne tak, krásna, plná živoza a vo svojich najobľúbenejších šatách. Sama som mala podobnú skúsenosť vo sne v noci pred pohrebom zosnulej osoby.
neznámy
neznámy » nikav | 6.7.2014 10:09
U nás bol ešte nie tak dávno rozšírený jeden veľmi podivný zvyk.
Fotografovať pohreby ako napríklad svadby, birmovky, promocie a iné veľké udalosti života... a smrti.
Samozrejme fotil sa aj nebožtík v truhle.
Mali sme doma krabicu s fotografiami a sem tam som pri pozeraní natrafila na záber mŕtvoly v truhle. -ROLL-
Neviem či tento podivný zvyk fungoval aj inde. Slovenský etnograf vo svojej knihe spomína, že na našom cintoríne stál starý a veľký dub, na ktorom boli klince z vejúcimi vlasmi.
Keď nejakej dievčine umrel milý, šla tam, uviazala si prameň vlasov o klinec, pribila ho k dubu a trhla hlavou. Taký malý skalp bolesti a smútku.
Mnohokrát mám pocit, že plutónske a marsické sily sú tu viac živé ako inde.

Tak ako píšeš, tú živú dokonalú podobu nezachová ani tá najpodivnejšia prirodzená mumifikácia.
Telo je len telo, nie je sväté. Patrí prírode a jej zákonom.
milan08
milan08 | 13.7.2014 11:09
KTO VIE AKO TO BOLO,NEVIEM KTO SA V LURDACH ZJAVIL,lebo vela zjaveni co za zjavenie P.Marie sa pokladaju su falosne!!!!!!.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...