mesiac
Piatok, 3.5.2024
Meniny má Galina

Ľudská duša - 

Anjeli

neznámy
neznámy
neznámy | 15.2.2016 15:29
belial jak sem prídeš ti napíšem prečo sú tie holuby 3 -PUH-
neznámy
neznámy | 15.2.2016 15:32
boschu založ si svoje téma o žranici, pls.!
-FLOWER-
neznámy
neznámy | 15.2.2016 15:33
aj anjel potřebuje jíst. -SHAME-
neznámy
neznámy | 15.2.2016 15:40
stala sa mi taká vec, že sa mi vybil telefon...nič zriedkavé síce...ale kedže som si menila Sim kartu a nezapamätala som si nový Pin...bola som trochu v strese...večer som trochu zmätkovala a hľadala a hľadala v papieroch....nakoniec som ho našla...neverila som očiam, štvorčíslie môjho nového pin je totožné s Pinom môjho účtu len prehádzané čísla...náhoda ? našla som potom už aj daľšie súvislosti...dátumy, čísla bydlisliska...a zvláštny sen s mojou zosnulou maminkou...takže premýšľam, čo mi anjeli chcú naznačiť....pekný deň
neznámy
neznámy | 15.2.2016 15:40
neznámy
neznámy | 15.2.2016 16:11
pekne ste to napísali a niektorí tu nemajú čo hľadať
neznámy
neznámy | 15.2.2016 17:14
pamatáš si ten sen ? .............
ja so zosnulou mamou "komunikujem" práve skrze sny a ten rituál ako si mamu privolať som tu už popísala (nejde o mamu v zmysle ženy skrze ktorej telo som sa sem na Zem zrodila, ide o jej "entitu" - stopu) možem napísať aj viac, ak chceš ..

k číslam je to na dlhšie a mmt toľko času na net nemám no vrátim sa sem
neznámy
neznámy | 15.2.2016 17:16
sem nech prídu všetci tí čo hľadajú troška "iné" spojenie a nech už je to ktokoľvek bude vítaný -FLOWER-
Adriana 72
Adriana 72 | 15.2.2016 17:23
:)
neznámy
neznámy
neznámy » Adriana 72 | 15.2.2016 17:58
bolo to velmi zvláštne dieťa, totálne nebojácne!
prechádzala som okolo s dvoma dobermanmi navoľno (služba kámošovi čo bol mimo SK odcestovaný) doberman nevyzerá na prvý pohľad "lákavo" nie je to plyšák no a to dievčatko s obrovskými modrými očami ustúpilo na trávnik pretože ho k tomu vyzvali jeho rodičia

dieťa držalo pod pazuchou loptu a sledovalo psy až sa mu pootvorila pusa

psy prešli okolo dieťaťa sledujúc svoj (psí) zájem a dievčatko obrátilo pozornosť na mňa

mala som na sebe voláke staré tepláky a keďže bol slnečný deň tak slnečné brile (som citlivá na oči) jak sa na mňa pozrela zložila som si brile a čupla som si

dieťa ku mne pribehlo

v prvom mmte sa chcelo so mnou hrať s tou loptou jak sa nám ale stretli oči tak loptu pustila na zem a dívali sme sa jedna druhej do očí bola niečim fascinovaná (dodnes nechápem rozumom čím) a zrazu povedala: ahoj

vytryskli mi slzy

a to cudzie neznáme dieťa ku mne pristúpilo asi tak na 10 cm od mojho ksichtu a začalo sa smiať

(tak aj také sa stáva)
-FLOWER-

potom som chvílu kecala s jej rodičmi a vtedy som sa rozhodla, že téma výchovy detí je minulosť pre mňa už sa nechcem viazať tou zodpovednosťou
neznámy
neznámy | 15.2.2016 19:11
Vesmír je zázračný a tajuplný, no aj matematický. Dokonca aj hudba sa dá vyjadriť matematickými rovnicami. Pytagoras, Platon a Ptolemaios verili že medzi Slnkom, Mesiacom a ostatnými planétami existujú numerické vzťahy a hudobná harmónia. Kepler spojil matiku astronóm a astrológ do 1 vedy ju nazval "nebeská fyzika" ...
neznámy
neznámy | 15.2.2016 19:26
vidím že si prihlásená tak k tej 3:

číslo 3 označuje najmenší počet prvkov potrebných na vytvorenie obrazca a trojka sa spája odpradávna s mystikou. Žijeme v 3D, navyše ludia majú sklon spracovať v pamati info o troch podobách, 3x a dosť, 3mačiatka, 3 prasiatka, 3 vlasy deda Vševeda, telo mysel duch, trojjedinný, traja mudrci atd ............

Koncept 3jky nie je anjelské pravidlo lebo otvorenému človeku stačí povedať iba raz! :) .. trojka pomáha tým, kto o svojich schopnostiach pochybuje alebo tým kto verí viac pravidlám než inštinktu ......
neznámy
neznámy | 15.2.2016 20:27
Bola som požiadaná...mám Ti odovzdať tohto anjela a pozdravovať.... :)
(vlastná tvorba dotyčného)

neznámy
neznámy | 15.2.2016 20:32
no ahoj práve som skončila príjemný chat a vidím toto)))))))

že ďakujem ďakujem a ani nemusím hádať 3x ! že od koho to je ))))))))))))

(som ti vyslala maila tak mi tam potom napíš atd.)
-ZZZZ-
neznámy
neznámy | 15.2.2016 20:41
tož krásne sny ...... -ZZZZ-

lak
lak | 15.2.2016 22:24
to je tvoj psik?
vevuska
vevuska | 16.2.2016 17:52
krása :)
neznámy
neznámy » vevuska | 16.2.2016 18:16
díky vevuš -FLOWER-
Stránka:
< 2 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...