mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 97% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda. Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele. Vražda je v takmer každom náboženstve alebo filozofii považovaná za ťažký hriech. Vo snoch však v niektorých prípadoch môže mať oslobudzujúci charakter, hlavne ak zabijeme nejakú škodlivú zver (napr. potkana), ktorá predstavuje naše problémy, či animálne vlastnosti. V astrológii je tomuto symbolu blízke pôsobenie planét Marsu a Pluta. Byť vrahom nejakého človeka je negatívny symbol, ktorý značí, že tej vlastnosti, ktorú ten človek predstavuje, sa chceme násilným spôsobom zbaviť. Je tam absencia porozumenia voči určitej časti našej osobnosti, možno až nenávisť, čo môže mať fatálne dôsledky. Môže sa jednať o dočasné riešenie potlačením nejakého nášho problému hlbšie do nevedomia. Ale v reále si možno hryzieme nechty, aby nás voľakedy nestrašil nebožtíkov duch (nespracovaná vlastnosť). Ak zabijeme človeka, ktorého poznáme, tak to môže odrážať náš negatívny vzťah k určitej časti jeho osobnosti. Ak zabijeme zviera, tak veľmi záleží od typu zvieraťa, že či sen bude mať ozdravujúci alebo deštrukčný význam. Väčšinou taký sen hovorí o zbavení sa nejakého zlozvyku, či animálnej zložky osobnosti, pričom však pocity z toho nemusia vyvolávať spokojnosť a harmóniu v duši. Byť svedkom vraždy signalizuje v lepšom prípade zbavenie sa nejakého neduhu, či závislosti, ktorý obeť predstavuje. Môže sa to udiať prirodzenejšou cestou ako keby sme boli sami vrahom. V horšom prípade je to len zrkadlenie našej zlosti a hnevu k určitým vlastnostiam seba, či okolia. Byť zavraždený alebo spáchať samovraždu môže predstavovať situáciu, že voči niekomu, či niečomu obetujete život (osobnosť) bez prinášania ovocia. Je to symbol frustrácie a sklamania. Vrah alebo miesto samovraždy môže bližšie špecifikovať, že aká časť vašej individuality, či životnej oblasti, vás zabíja.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Telo i duša sa rýchlejšie regeneruje, preto je užitočné stráviť tieto chvíle niekde v uzdravovacom, či omladzovacom centre alebo v prírode. Schopnosť hlbšie vidieť do vnútra človeka by malo pomôcť lepšie chápať hlavne kritické situácie.

PROGRESIE NÁVRATOV - je vlastne obrátená metóda systému „deň za rok“, čiže ak chce astrológ zistiť, že aké vplyvy na osobu pôsobia počas dvadsiateho roku života, tak pozrie do tabuliek... viac »

AUTORITA - môže byť vrodená alebo získaná. Prvý druh je spojený so Slnkom a druhý typ so Saturnom. Umiestnenie týchto planét v domoch prezrádza, že v akej oblasti sa môžeme... viac »

REVOLÚCIA - je horoskop návratu určitého astrologického prvku na rovnakú pozíciu akú mala v základnom horoskope, čiže v radixe. Najpopulárnejšie a najpoužívanejšie sú Solárne a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...