mesiac
Streda, 21.3.2018
Meniny má Blahoslav
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 20% mesiaca
mesiac v znamení býka
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Láska a vzťahy - 

TETOVÁNÍ

bezpřezdívková » Suea | 31.10.2017 12:02
Na sebetrýznění, úlevě a adrenalinu z něj, vzniká závislost. Člověk věří, že jinak než přes bolest nebude sám sebou, uvolněný, smířený - tak způsobuje sobě bolest, neb nic jiného v dětství nezažil.
Jenomže
závislost na bolesti = závislost na iluzi.
Suea » bezpřezdívková | 31.10.2017 12:13
Ano, přesně tento druh závislosti jede naše rodová ženská linie.
Uvědomovat si, přijmout v sobě důvod své volby, přestat bojovat, uvolňovat se, smiřovat se...touto cestou jít (když už se člověk vrátil)
;)
Vodnářka » Suea | 31.10.2017 18:31
aha......já si představovala nějaká andělská křídla (na památku nemoci) v domnění, že v té době nad tebou stál anděl strážný.... :)
lví symbol........tedy astrologický znak znamení Lva?
Vodnářka » Suea | 31.10.2017 18:33
díky za objasnění...-FLOWER-
milan08 » Suea | 5.12.2017 08:29
nikdy by som sa nedal tetovat ani zadarmo!!
Suea » milan08 | 5.12.2017 09:10
Tak to buď v klidu.
Nutit či zadarmo tetovat tě nikdo nebude.
Suea » milan08 | 6.12.2017 14:05
Všiml sis tématu? Diskuze o tom, kdo se nechal tetovat a proč.
Až bude téma "proč jsem se nenechal tetovat", tvůj názor si v něm ráda přečtu.
neznámy » Suea | 6.12.2017 15:14
Ja nemam ani jedno tetovanie ale velmi sa mi to paci :)
Tiez je zaujímavý tvoj dovod pre tetovanie..
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop Myseľ bude lačná po zábave, či upokojení, čo by ste mohli využiť pri nadviazaní nových kontaktov alebo si len tak urobiť posedenie so známymi. Pri jednaniach, či v diskusiách je väčšia ochota ku kompromisom. Intenzívnejšie vnímanie krásy.

horoskophoroskophoroskop Telo i duša sa rýchlejšie regeneruje, preto je užitočné stráviť tieto chvíle niekde v uzdravovacom, či omladzovacom centre alebo v prírode. Schopnosť hlbšie vidieť do vnútra človeka by malo pomôcť lepšie chápať hlavne kritické situácie.

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch častejšie dochádza k manipulácii v snahe získať väčšiu moc. V erotike stúpne záujem o prekračovanie tabu, čím sa zvýši aktivita rôznych deviantov a zvrhlíkov. Sklony k extrémnym emocionálnym prejavom.

Dvere Oddeľujú priestor a zároveň sú vstupom do odlišného prostredia. Vo snoch značia prechod medzi rôznymi úrovňami, otvorenosť alebo uzavretosť voči vonkajšiemu svetu,... viac »

Vlk / Vlci / Vlčica Dôležité totemové a posvätné zviera severoamerických indiánov. Vo snoch môže mať viacero významov. Jednak v podobe svorky alebo vlčice je predstaviteľom ochrany,... viac »

Policajt / Polícia Je zosobnením noriem a zákonov spoločnosti. V snoch symbol policajta môže veľa hovoriť o našom vnútornom poriadku, disciplíne, či morálnych zásadách. Je to obraz nášho... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...