mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Láska a vzťahy - 

TETOVÁNÍ

bezpřezdívková » Suea | 31.10.2017 12:02
Na sebetrýznění, úlevě a adrenalinu z něj, vzniká závislost. Člověk věří, že jinak než přes bolest nebude sám sebou, uvolněný, smířený - tak způsobuje sobě bolest, neb nic jiného v dětství nezažil.
Jenomže
závislost na bolesti = závislost na iluzi.
Suea » bezpřezdívková | 31.10.2017 12:13
Ano, přesně tento druh závislosti jede naše rodová ženská linie.
Uvědomovat si, přijmout v sobě důvod své volby, přestat bojovat, uvolňovat se, smiřovat se...touto cestou jít (když už se člověk vrátil)
;)
Vodnářka » Suea | 31.10.2017 18:31
aha......já si představovala nějaká andělská křídla (na památku nemoci) v domnění, že v té době nad tebou stál anděl strážný.... :)
lví symbol........tedy astrologický znak znamení Lva?
Vodnářka » Suea | 31.10.2017 18:33
díky za objasnění...-FLOWER-
milan08 » Suea | 5.12.2017 08:29
nikdy by som sa nedal tetovat ani zadarmo!!
Suea » milan08 | 5.12.2017 09:10
Tak to buď v klidu.
Nutit či zadarmo tetovat tě nikdo nebude.
Suea » milan08 | 6.12.2017 14:05
Všiml sis tématu? Diskuze o tom, kdo se nechal tetovat a proč.
Až bude téma "proč jsem se nenechal tetovat", tvůj názor si v něm ráda přečtu.
neznámy » Suea | 6.12.2017 15:14
Ja nemam ani jedno tetovanie ale velmi sa mi to paci :)
Tiez je zaujímavý tvoj dovod pre tetovanie..
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy kozoroh_91 horoskopy josephine horoskopy restaw horoskopy gabo1710 horoskopy Airam horoskopy Leschly horoskopy vlada1104 horoskopy Ellis1 horoskopy nicholson horoskopy Platenka horoskopy Zanianius horoskopy Thc

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Astrologické konzultácie a písomné vypracovanie
Ponúkam výklad horoskopov, výklad osobného horoskopu, horoskopu na 12 mesiacov dopredu a iné. Horoskopy viem...

horoskophoroskophoroskop Hlboko potlačené inštinkty a podvedomé sklony dostávajú zelenú, čo môže síce zvyšovať kriminalitu a zintenzívňovať patologické stavy, ale tiež to vedie k väčšej spontánnosti a k ľahšiemu vyjadrovaniu pocitov. Ego ľudí je teraz viac háklivejšie.

horoskophoroskophoroskop Badať útlm životnej sily, čo mnohým prinesie zdravotné komplikácie a únavu. Vyniknúť a presadiť sa (hlavne pre direktívne osoby) počas týchto okamžikov bude ťažšie. Pri jednania na úradoch a s autoritami rátajte s prieťahmi a zdržaním.

horoskophoroskophoroskop Medzi ľuďmi pocítite viac priateľských gest a láskavosti, čím dokážete ľahšie nadviazať nové kontakty. Chuť baviť sa a vychutnávať si život praje všetkým spoločenským akciám. Potešte svoje zmysly umením, či dobrým jedlom.

KOMPOZIT – vzťahový horoskop, kde sa počet stupňov planét a hrotov domov v obidvoch horoskopoch sčíta a súčet sa delí dvomi. Takto dostaneme nový spoločný horoskop, ktorý... viac »

TREDECIL - alebo inak Kepler, nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 108°´. Je charakterizovaný číslom 10, takže predstavuje základný kameň,... viac »

ELEVOVANÁ (planéta) - je planéta, ktorá je najbližšie k zenitu (k mediu coeli), pričom jej vplyv je tým v horoskope značne posilnený. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...