mesiac
Sobota, 20.10.2018
Meniny má Vendelín
PRVÁ ŠTVRŤ
osvetlených 84% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Láska a vzťahy - 

Rocna vibracia 5

lak » Ariadna | 18.9.2016 21:13
to znie idealne :D
Billie » lak | 4.12.2017 17:47
Obnovujem temu. Co dlhodobe vztahy a 5ka, pozitivne/negativne skusenosti?
Poslednu 5ku som stretla aktualneho priatela, dali sme sa dokopy v 6ke, teraz je to take nemastne neslane...
alien5 » dodo41 | 4.12.2017 21:19
nijako presne ako 1,2,3,4,6,7,8,9 snáď tomu neveríš, že číslo určuje tvoj život?
fiohattu » alien5 | 5.12.2017 10:35
Určite-neurčuje žiadne číslo tvoj život, ale určuje energie, ktoré na teba pôsobia a celkom silne a aktívne bez ohľadu či tomu veríš alebo nie -LOL-
Alis » fiohattu | 5.12.2017 18:02
Presne tak, niektorí ľudia ale nevedia energie čísel využiť, a niekedy zmeškajú a nevidia šance, ktoré im život ponúka.
alien5 » Alis | 5.12.2017 20:13
no ja mám o numerologií čo to načítané a aj som sa vo svojom živote stretol s numerologmi. a na základe toho trvám na tom čo som povedal.
to čo si napísal/a je niečo ako .. ak ti to pomôže tak to funguje ak nie na vine si ty a nerešpektuje možnosť že je to iba výmysel
Alis » alien5 | 5.12.2017 22:08
Nuž u mňa to funuje , hlavne vibrácia čísla 5 kedy prichádzajú zmeny v živote je dosť viditeľná, ale je pravda, že keby som ponuky, ktoré ku mne prišli odmietla, tak by asi žiadne zmeny neprišli a tým pádom by sa to nenaplnilo. Je dosť zvláštne aj to, že tie čísla dosť korešpondujú aj s astrolgickými tranzitmi, ktoré ku mne prichádzajú.
nikav » alien5 | 6.12.2017 00:16
Ak sa chceš presvedčiť, či numerológia funguje, skús si na začiatok prečítať charakteristiku dňa svojho narodenia.

http://www.fanby.estranky.sk/clanky/dni-narodenia---rozpis.html
alien5 » Alis | 6.12.2017 11:58
u mňa ani jedna charakteristika roku nepriniesla nič také do života a teda to som tých rokov už zažil
alien5 » nikav | 6.12.2017 12:00
poznám ale toto môže a aj platí na každeho, v každej charakteristike sa najdeš.. ak by si zmazala nadpisy a dala by si 10 ludom sa tam najsť tak ti garantujem že by si tam nenašla žiadnu meratelnu zavislost, bola by to cisto náhoda ako ked hadžeš kockou

a PS na tej stranke chyba charakteristika osobneho cisla 11 a 22.. to je iba okopirované bez znalostí .. ak veris numerologii tomuto sa vyhybaj
fiohattu » Alis | 6.12.2017 14:55
Aj u mňa, možno nie úplne do posledného slova ale úplne korenšpondujú u mňa hlavne so solárom na daný rok... ;) :D
Ale či sa niečo z toho naplní je skutočne len na mne...
nikav » alien5 | 6.12.2017 16:58
Ja som písala o čísle zo dňa narodenia, teda č. 11


Den narození 11 - CITLIVOST
Mistrovské číslo, nadané zvláštní vnímavostí, hlubokou senzitivitou a s darem intuice. Pod vlivem dvou jedniček se shledáme s lidmi velmi otevřenými, přímočarými, silnými, tvůrčími a nekonvenčními s mnohostranným talentem, nezávislí. Jiní pociťují vliv psychické dvojky, snílkové s bohatou fantazií a mimosmyslovým vnímáním, vynikající umělci. Mohou být vnitřně rozpolcení, což je způsobeno odlišným tipem energií, cílevědomých jedniček a citlivé, vstřícné dvojky. Proto je povaha těchto osob mnohdy komplikovaná, nepochopitelná. Bojí se vyjádřit své city, jsou příliš uzavření, trpící nejistotou, sami se nevyznají ve svých citech, jsou velmi zranitelní. Snadno, ale nechtěně vyvolávají nedorozumění. Na druhou stranu jsou schopni hodně vydržet, překonávat překážky, jsou k sobě přísní.
Jedenáctka je číslo karmické, procházející řadou zkoušek. Je třeba zvažovat své myšlenky, slova a činy. Partnerský vztah je pro ně velmi důležitý, potrpí si na klid a harmonické vztahy, jsou něžní, pečující, soucitní a laskaví, diplomatičtí.
Negativní vliv jedenáctky se může projevit hádavost, jízlivost a sarkasmus pokud se ocitne v úzkých. Sklon k agresi a závislostem.

číslo 22


Den narození 22 - VYTRVALOST
Velká síla a vytrvalost k dosažení svých plánů a cílů, metodický přístup k daným úkolům, organizační schopnosti a silná vnitřní ctižádost. Jsou to laskaví a citliví jedinci, s velkou intuicí a mimosmyslovým vnímáním, pro které je velmi důležitý vztah a především podpora partnera. Jsou velmi zranitelní, vše si berou příliš k srdci a vyznačují se nízkým sebevědomím, dělá jim problém se rozhodnout. Díky své zranitelnosti a citlivosti se stahují do sebe a mohou působit jako odtažití a nepřístupní, je to jen jejich způsob ochrany před citovým zraněním. Nevěří svým schopnostem, přesto jsou schopni dosáhnout velkého úspěchu a materiálního zabezpečení, což je pro ně velmi důležité a přináší jim to pocit bezpečí. Jsou to odpovědní pracovníci, snadno se dopracují k vůdčímu postavení. Svoji sílu a odvahu si uvědomují převážně v pozdějším věku. Přitahují je věci mystické a esoterického charakteru, vyzařují zvláštní, tajemné kouzlo. Milují hudbu, tanec, ale nalezneme je i mezi sportovci. Uplatnění naleznou v různých oblastech umění, především v hudebním průmyslu, v oborech ve spojitosti s přírodními styly, jsou skvělí léčitelé, v humanitárních oblastech a na místech, kde je se projeví jejich zodpovědnost a vytrvalost.
Potřebují vztah, ve kterém nalézají oporu, jsou milující, oddaní a s milovanou osobou téměř splývají, vnímají jej jako součást sebe sama. Milují dotyky a je pro ně důležitá sexuální stránka vztahu. Bývají vášnivými milenci.
Negativní osoba narozena tohoto dne je přecitlivělá, propadající přílišným emocím, velmi žárlivá a hysterická. Může se projevit jako výbušná, vztahovačná a útočná, která hromadí bohatství a bezohledně uplatňuje své cíle. Propadá iluzím a snílkovství.

Máš dojem, že tieto dve charakteristiky je možné zameniť?
alien5 » nikav | 6.12.2017 17:06
ja som hovoril síce o životnom ale samozrejme ak by si zmazala nazov a dala ludom aby našli svoje číslo narodenia podla charakteristiky tak ho na 100% nenájdu

takže charakteristiky zamenit samozrejme nemožno ale nájst svoj den narodenia podla tohoto ako slepý test tiež nemožno
nikav » alien5 | 7.12.2017 09:59
Numerológii sa nevenujem celý život, ale verím jej preto, že keď som sa jej už venovala, skontrolovala som si závažné situácie minulosti podľa numerológie, a ona na moje uspokojenie fungovala. -FLOWER-
nikav » alien5 | 7.12.2017 10:04
Numerológia Robin Steinovej samozrejme osobným číslo 11 zaoberá, ale rada by som vedela, kde si si načítal číslo 22. Uveď prosím jeho charakteristiku. Počítam s tým, že bude podobná s číslom 4.
alien5 » nikav | 8.12.2017 10:01
no napríklad, zdrojov je viac ako som sa dočítal ani toto sa už neredukuje ako 11

Životní číslo 22
- vysoký talent, génius
- nedokáže sdílet život s někým, kdo ji nemůže nebo nechce následovat (platí i pro citový vztah)

Číslo 22 je číslem výjimečnosti. Je schopno zvládat velmi složité situace, často se však nechá zaslepit hloubkou a významem svého úkolu. Nepodniká nikdy jen pro sebe, ale i pro ostatní. Jeho činy řídí inspirace a talent, jenž často dopomohou až ke značnému věhlasu. Osobní život obětuje svému dílu, někteří nezvládají jeho silné napětí a raději žijí na nižší úrovni 4.
nikav » alien5 | 8.12.2017 13:47
Vďaka ti aliens5 ;), číslo dňa narodenia mojej veľkej lásky je práve 22, je veľmi všestranný, všetko sedí čo píšeš a v rámci relaxu dobre funguje aj vo 4-ke - je manuálne veľmi zručný.
Takže sme sa nakoniec spolu dopracovali k tomu, že NUMEROLÓGIA FUNGUJEÉé...-THUMBSUP-.....A ja som tých rokov zažila oveľa viac, ako ty. -YES--FLOWER-
alien5 » nikav | 8.12.2017 14:32
napadá ma jedna veta z Babičky "šťastná to žena"

mne to nefunguje a vlastne ani astrológia ale to som tu už rozoberal
nikav » alien5 | 8.12.2017 16:57
Udivovalo ma, ako môže byť Vodnár v Blížencoch taký zaujatý proti. Už som si myslela, že tu provokuje niekto z klubu skeptikov.;) Ty si mi vlastne sám "nahral na smeč" tými
číslami 11 a 22 - náhoda tak chcela. -BYE-
Z Babičky? Tam ale išlo o otlčeného porcelánového anjelika a tak jedinečne dolepeného. Pekné sólo sme si dali na záver. -LOL-
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

horoskophoroskophoroskop Významná časť populácie dostane nutkanie použiť svoj štipľavý jazyk alebo chuť kritizovať všetko naokolo, čo povedie k verbálnej agresivite. Nervový systém je labilnejší. Pre zvýšenú nepozornosť nebezpečenstvo úrazov a nehôd.

Bicykel / Bicyklovať / Cyklista Ukazuje nám ako si dokážeme pri ceste životom udržať rovnováhu a tiež ako vlastnými silami dosahuje vytýčené ciele. Motorika cyklistu a pohyb pedálov pripomína... viac »

Pes / Psy Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom... viac »

Plač / Plakať /Slzy Jedným z najsilnejších spôsobov vyjadrenia našich emócií sú slzy a plač. Vo sne teda predstavujú uvolnenie potlačovanej psychickej energie, duševné liečenie alebo sú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...