mesiac
Sobota, 4.5.2024
Meniny má Florián

Láska a vzťahy - 

NEVERA

neznámy
neznámy | 28.7.2014 11:50
Nesúhlasím... Nevera nemá vo vzťahu dvoch milujúcich sa bytostí čo hľadať. Tí ľudia, kt. sa milujú, nerozlišujú pojmy ako nevera a vernosť. Proste na neveru ani nepomyslia a verní sú automaticky, prirodzene svojmu partnerovi bez toho aby sa k tomu nútili al. bola to pre nich morálna povinnosť. Nevera nie je prirodzená vlastnosť ľudí, kt. milujú svojho partnera.
Ale súhlasím s tým názorom Vodnárky, že pokiaľ má človek potrebu mať viacero partnerov al. sexuálnych partnerov, tak nech nevstupuje do žiadneho záväzného vzťahu, kde svojim správaním raní svojho partnera. Nech je potom sám a tým pádom nie je nikomu neverný a nikomu neublíži svojím správaním.
neznámy
neznámy | 28.7.2014 11:58
Ja ti to nevyvracim.
Nevera je nepohodlna.

Pokud nekoho miluji,nemel bych do toho toho dotycneho moc "tahat"
To ze ho miluji je jen a jen moje vec.
Pokud mne miluje on stejnym zpusobem jako ja jeho,pak to muze byt fajn. :)
neznámy
neznámy | 28.7.2014 12:19
No,to je asi trochu přehnaný...
Jedním z pilířů partnerskýho vztahu jsou taky společný plány a investice do budoucnosti....zájem o toho druhýho, v tom smyslu,že se o něj chceš "postarat",když to bude potřeba.Jít s někým společnou cestou,bez toho,abys věděl,že se o něj v případě potřeby můžeš opřít,je tak trochu na hovno-WINKIE-
Obzvlášť na prahu padesátky:D
neznámy
neznámy | 28.7.2014 12:52
To co jsem napsal nejak zvlast nerozepisuji.
To vsechno o cem pises bud ve vzahu vyplyne a nebo ne,bez ohledu na pocatecnich "reklamnich" kecech.:)
neznámy
neznámy | 28.7.2014 12:56
Reklamní kecy :D aneb ,když ptáčka lapají................................-ROLL-
neznámy
neznámy | 28.7.2014 13:03
Mne treba docela laka se nejaky cas o nikoho nestarat a naopak.
Myslim ze v urciem veku je na oboustranou vychovu docela pozde.
To je lepsi si uplacat partnera podle svych predstav z modeliny.

Starat by se asi o sebe asi partneri meli ,kdyz je to skutecne nevyhnuetlne.

Tezko dojde treba mrtvy clovek ke kremacni peci ,vleze dovnitr a rozptyli se sam.-WINKIE-

Jese mne napadl "nehrany orgasmus" -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 28.7.2014 13:09
Já myslela na pomoc třeba v nemoci a ty už stojíš před krematoriem-ROFL-

Nebereš to s ženskýma nějak moc HOPEM????:D

http://www.youtube.com/watch?v=0sMzqKyFDk0&list=PL33C4C150B980724C
neznámy
neznámy | 28.7.2014 13:17
Ja to pochopil..........-NOSMILE-


Donest par pomerancu do nemocnice mne nedela problem-WINKIE-



http://www.youtube.com/watch?v=i79Ku8So8Lw
neznámy
neznámy | 28.7.2014 17:58
Ach,nieco podobne zazivam ja teraz a ako to dopadne-neviem,s manzelom ideme na 15 rok,uz dlho to nie je ono/nemam na mysli sex/,manzel sa nechce dat rozviest,myslim,ze je to skor zvyk z jeho strany-no a pred casom sme sa prestahovali a ja som vybavila partiu chalanov(,pomocou inzeratu)kt.nam pomohli so stahovanim,clovek,kt. tejto partii sefuje a kt.moj inzerat objavil-som si parkrat pisala a zacalo nieco-co sa neda opisat,nazvyme ho Jozef,on snival pred 3 rokmi o mne-vedel ma opisat,to iste moje meno...nechcem vela prezradzat rozhodla som sa napisat o tom knihu,vse sa odvija od jeho snov so mnou...
takze si myslim,ze toto stretnutie je osudove,muselo prist a je jedno ako to dopadne.
Nieco podobne sa stalo mojej sestre,odisla do zahranicia,vystupila z lietadla a tam na nu cakal muz/prave pil kavu/,ked sa im stretli oci-aj on snival o blondine s modrymi ocami pred 5timi rokmi a stalo sa a su dodnes-/ona sa rozviedla,manzelstvo tiez uz nefungovalo/.
Mojim ponaucenim je-nikdy nehovor nikdy..
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:25
Narazila jsem na článek, který naprosto přesně vyjadřuje moje pocity!

Nejstěžejnější je tento úryvek, se kterým mám osobní zkušenost:

...Byla to touha po blízkosti, po hlubší intimitě, po sdílení. Prostě sex není milování. A jakmile zažijete hlubší prožitek, kdy vás někdo vnímá dlaněmi a duší, tak se vám zpátky k sexu moc nechce. Muž, který umí být při milování přítomen, má již napůl vyhráno. Žena je šťastná, pokud cítí, že muž je s ní. Jak na to? Stačí vědomý dotek, nehladit – jako když drbete psa… vnímat, co cítíte pod vaší rukou. Kde se dotýkají vaše těla, vnímat a napojit se na společný dech. Žena, která je v souladu se sebou, s vámi nepůjde do milování, když si jí před tím několik dní nevšimnete, když mezi vámi nic neproudí...



http://www.cyklickazena.cz/zenska-nevera/
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:34
Hmm, zaujímavé... myslím, že je dosť výstižný, čo sa týka vnútorného prežívania u žien. -YES- A áno sex a milovanie sú takmer dve rozdielne veci, aspoň u nás žien je to tak. Napr. ja odmietam sex len v rámci naplnenia fyziologickej a pudovej potreby, potrebujem cítiť hĺbku a spriaznenosť,kt. zažívam len pri milovaní s niekým kto je mojej duši blízky a cítim sa s tým mužom prepojená. A keď v partnerskom vzťahu necítim takú spriaznenosť, pre mňa ten vzťah už nemá zmysel.
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:39
No...ano.A jsme zase u toho.Kdo dokáže oddělit sex od lásky (milování),bude se nejspíš na nevěru dívat jen jako na naplnění přirozených potřeb těla.
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:42
Hey asi tak... ale aj tak neverim na to, že nevera je prirodzenou súčasťou vzťahu dvoch milujúcich sa ľudí a má byť akceptovateľná. ;)
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:50
Já bych to nechala vždycky na tom páru,co bude nebo nebude přirozenou součástí jejich vztahu,já si taky nenechávám kecat do toho,jak bych co měla nastavit...;)
neznámy
neznámy | 29.7.2014 12:55
Na tom tvém vnímání je něco pravdy, článek jsem ještě nečetla, ale co nejdřív tak učiním :).
Já jsem to kdesi dříve četla, že lidé se všeobecně málem dotýkají, prý by se milující partneři měli nejméně 20 x denně vzájemně dotknout, aby se posílila láska, touha, intimita...a tak se svým mužem se snažíme denně dotýkat říkáme tomu prostě "20 dotyků" a máme z toho legraci-LOL--HEART--SHAME-(samozřejmě to nepočítáme), ale ono to funguje a když třeba pár dní po sobě tak nečiníme, opravdu je to poznat, chováme se k sobě jinak.
neznámy
neznámy | 29.7.2014 13:04
Okey, asi máš pravdu... lenže ak je nevera súčasťou vzťahu dvoch milujúcich sa ľudí, tak potom neviem v čom spočíva tá láska a oddanosť, kt. je medzi nimi?
Ale asi tak ako píšeš Ty, každý máme zrejme svoju vlastnú predstavu o láske a tiež o tom, čo je pre nás akceptovateľné a čo nie. ;)
neznámy
neznámy | 29.7.2014 13:25
Tisho, to tady nikdo netvrdil, že nevěra má být akceptovatelná, ty jsi to stále dosud nepochopila...-NOOO-, je to o tom, že nevěru máme přijmout jako součást života, protože byla, je a bude...stejně jako např. smrt (ta se tedy týká neodvratně nás všech, takže můžeš oponovat, že v případě něvěry tomu tak není) ale já bych chtěla skutečně vědět, kolik procent párů prožije celý život ve věrnosti. Myslím, že je to tak mizivé procento, že si spíše můžeme být jisti, že nás v životě potká.
neznámy
neznámy | 29.7.2014 13:40
Myslim ze i k vernosti se da dojit.(a nebo ne)
Jsou k tomu reba potreba zkusenosti.

Dam priklad: treba sraz spoluzaku po letech.Tam jsou treba i byvale lasky.

..zabava...alkohol...

No a najednou se clovek rano probudi vedle byvale lasky.Kocovina z alkoholu
...kocovina ze zjiseni co se salo...

No a byvala laska si to jeste vezme moc osobne a telefonuje atd....



zaver: Nevera muze byt velice stresujici....
Jedna blba erekce (pud) pod vlivem alkoholu a pak strach a zatloukani....
Nestoji to za to......
neznámy
neznámy | 29.7.2014 13:43
Nebo nemusí,pokud telefoin zvedne Tvoje manželka tý dámě vysvětlí,že si nemá dělat kvůli jedný noci naděje ani nároky-LOL--LOL-


Já jsem přesvědčená,že nevěra většinou stresující je a stres je nejčastější příčina infarktu!!!!To je dobrý vědět:D
neznámy
neznámy | 29.7.2014 14:11
Neviem čo na tom mám ešte viac chápať -CONFUSED-... mne to proste nejde nijako dohromady s oddanosťou a láskou dvoch ľudí, kt. sa vzájomne milujú. Akceptujem neveru ako niečo čo sa vyskytuje v životoch ľudí, ale s láskou ju jednoducho neviem spájať, pre moje zmýšľanie sú to dve veci, kt. sa vzájomné vylučujú, tak ako svetlo a tma. Keď je svetlo nemôže byť zároveň aj tma a naopak. To je len skreslený príklad. Ale tak to je moje zmýšľanie o nevere, každý to máme asi inak. :)
Ja poznám páry, kt. sú si verné a oddané celý život, aj keď mi tu môžete oponovať, že to je len moja naivná predstava o vzťahoch...
Stránka:
< 12 13 14 15 16 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...