mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ezoterika a záhady - 

transformacia 2012

neznámy
neznámy | 28.10.2013 10:05
co sa stalo s tymi vsetkymi ezoterikmi co vraveli ze 2012 bude prerod, koniec sveta, novy vek a tak?

jaksi splasli ich teorie, aj si to nejako ospravedlnili a pokracuju v tom dalej alebo sa stiahli?
neznámy
neznámy | 28.10.2013 10:10
Myslim ze urcite terminologie by se nemela brat doslova.
Konec sveta muze byt urcita symbolika.

Neni vylouceno ze ke "konci sveta" skutecne doslo a "prerod" skutecne zacal.

To ze to nepocitujes muze treba znamenat ze jsi mrtvy.
Saffiyah
Saffiyah | 28.10.2013 10:36
Období 2150 let (1/12 platónského roku) se říká věk jednoho znamení. Takže na začátku byl věk Ryb, které trvá 2150 let. Pak přijde věk Vodnáře, který bude trvat zhruba dalších 2150 let. Po něm přijde věk Kozoroha na dalších 2150 let. Lidstvo má spoustu času, aby se přerodilo... nebo zmizelo... nebo... :)
neznámy
neznámy | 28.10.2013 13:14
Elipsa, čo sa stalo s tebou ked ťa nebolo ? prešiel nejakým osvietením ?? :)-FLOWER--KISS--THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 28.10.2013 13:27
Poucil jsem se.Pokud se naloguju na zverak,jsem totalne namol.
Diky tomu jsem v 5-D
neznámy
neznámy | 28.10.2013 13:27
-LOL--KISS- náhodou je to tu fajn -FLOWER-
neznámy
neznámy | 28.10.2013 20:25
...další takovej -LOL--ROFL-
neznámy
neznámy | 28.10.2013 20:41
Co by,najdou si jiný hezký datum,jestli to stihnou...konec světa totiž bude už brzy - v pátek 13.13.2013
Antonidas
Antonidas | 28.10.2013 22:12
2012 sa dobre predavalo, osobne som to bral tak. Ale hádam si nečakal že sa ráno zobudíš a všetko bude cool. Transformacia prebieha vždy, len naberá na sile ,každý sme iný - jedinečný,inak ju cíti. Ja som sa transformoval, v ten deň som požiadal ženu o ruku ;) Život bežal ,beži a bude bežať ďalej... pokiaľ ...a kam,záleži na ľuďoch
neznámy
neznámy | 29.10.2013 12:35
Ahoj, já jsem jedna z nich. Upřimně jsem již psala i na najdi se, že žádne 3 dni tmy nebudou. Přerod je potřeba chápat jako přerod duchovní. At se nám to líby nebo ne, energie a jejich vibrace stále na nás působí, zvyšují se. Mnozí jsou schopní je cítit i vnímat. Děje se to postupně pomalu, v souladu s našími těly. Kdyby to bylo najednou, všichni by chom zemřeli, jelikož naše těla i aura i duše nejsou na tu sílu připraveny. To samé je i z naší planetou. Také se potvrzuje, poselství které jsem psala na najdise od Ježíše.
neznámy
neznámy | 30.10.2013 00:26
ještě přidám odkaz. lastura.cz pak duchovno a božská matka chvíli to potrvá.Je to na levé straně ve slopku.
neznámy
neznámy | 30.10.2013 09:14
ked bolo este k 2012 daleko tak to ezoterici brali doslova ze po 2012 bude relativne novy svet, cim blizsie bolo k datumu tym viacej zlavovali az teraz je to prerod postupny a pokracuje do bohvie kedy. nevylucujem trasnformaciu vedomia u ludi aj ked som k nej skepticky. pokial viem tak cele 2012 vzniklo z mayov a odtialto to nabralo obludny rozmer, ludia sa chytili lebo komu sa paci system, davalo to nadej. otazka mohli mayovia vediet co bude, ked ani nevedeli co je? v zmysle extremnych mnozstiev vrazdenia a obeti..

ono zakladna otazka kazdej viery, teraz 2012: je to ozaj tak alebo ja (ci my) chcem aby to tak bolo? ak pochopim ze kazdy druh viery je len moja tuzba, aby tak bolo, prekroci sa cela kultura, cela tradicia tisicroci. az z tohoto bodu bude nieco realne. pretoze predstavy realne nie su a tak realno dalej byt ani nemoze
neznámy
neznámy | 31.10.2013 00:25
ja to vidim z astrologickeho hladiska tak, ze okolo roku 2012 sme sa prehupli z veku barana do veku byka....cize boj o vlastne terirorium vystrieda potreba navratu k prirode a zenskosti...a byk predstavuje mimo ine nerastne suroviny (to bude horuca tema v tomto tisicroci), ekologiu a schopnosti narabania s hmotou a materialom...
Trevregent
Trevregent | 31.10.2013 22:30
Ja osobne vnímam, akoby už k určitému prepólovaniu došlo - Amerika, kedysi nedostižný vzor slobody (kde v skutočnosti sloboda je len sochou) si vymenila polaritu s kedysi neslobodným Ruskom.

Tu sa mnohým zaslepeným zrútil svet. Doslova.
neznámy
neznámy | 31.10.2013 22:40
tak urcite transformacia prebieha,
dajme tomu aj na zverokruhu,
niektori jedinci, povacsinou jeden:D sa dokazu transformovat do roznych podob nickov. Angazuju sa vsak v diskusiach s morbidnymi zapletkami a sexualnymi praktikami od vymyslu sveta:):)
ako vsak citam horoskop okamihu tak uran je udajne v napati s plutom a to moze sposobovat aj vyskyt novych foriem psychickeho teroru:D hadam su poniektori citlivi aj na prebiehajuci helowin a takto sa tieto transformacne procesy prezentuju navonok-LOL-
milan08
milan08 | 1.11.2013 11:06
kdesi som sa docital,ze je iba rok2007 tak este mame cas na pripravu......ale uz davno som hovoril,ze ziadny koniec sveta nebude tak ako bolo pisane v proroctvach,lebo na Zemi zije este vela ludi ktori pravu lasku a uctu voci P.Stvoritelovi preukazuju.to mi napisal moj ajel strazny,ked Americke vojska vtrhli do IRAKU.ALE KRAJINY KDE TEMNO PREVLADA,budu potrestane,aj mi ich vymenoval,nastastie Slovenko medzi nima nieje,ako i krestania a islam lebo velmi nespravne pochopili ucenie.P.Jezisa.tie premeny postupne prebiehaju ani to nevnimame.a ozaj kto je citlivy na prijem energii,tak reaguje.je to velmi individualne.NIKTO NEVIE ani synovia aky to bude mat priebeh.kto hovori o terminoch ten tie veci neprijal zo Svetla
Saffiyah
Saffiyah | 2.11.2013 21:17
Tady je úžasný italský dokument o probíhající transformaci:
http://www.youtube.com/watch?v=lb2qVw2yQ8Q
neznámy
neznámy | 2.11.2013 22:18
.. a další zpráva je, že od let 2015 - 17 bychom se měli umět dorozumět s mimozemšťany (podle Ashara), tak se máme zase na co těšit. Doufám jen, že to budou mimozemšťani přátelští a ne nějaké ohnivé ještěrky :D
neznámy
neznámy » Saffiyah | 3.11.2013 02:05
My z Najdi se Lindush poznáme. Predtým sa volala Tamarka, potom sa premenovala na Lindu. Mnohí si iste spomenú na diskusie o mimozemšťanoch na výklady kariet a podobne. Je možné že píše aj sem, len neviem ktorý nick má tu
Saffiyah
Saffiyah | 3.11.2013 10:58
Nakonec "všechny cesty vedou do Říma" -FLOWER-
Něco mě občas nadchne, něco zarazí a pátrám dál. Ale gošárníci se mi zamlouvají :)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...