mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Ezoterika a záhady - 

transformacia 2012

neznámy
neznámy | 3.11.2013 20:41
já vše vnímala v12 s nadhledem. Všichni jsme lidé a máme omezené schopnosti vnímání. Je na každém člověku , co jsi z různych vystoupení veme. Já jsem názoru toho, že každy který třeba píše i knihy, nám pouze předává informace svého duchovního rozvoje a poznatků. Nikdo nikdy nemůžeme vše brát doslova, jelikož jsme každy originál a máme svou cestu. Na závěr ještě napíši, že jsem vše brala s nadhledem a úsměvem, žádne zásoby ,jsem neměla a jednoduše zůstala v klidu, řekla jsem, děj se vůle tvá. Pak jsem nic neočekávala a zůstala v klidu. Na druhou stranu, co mi víme, kolik lidí třeba ve světě přijímali vůli boží a tím třeba běh událostí nezměnili? Tím že se transformace děje , ale tak jak jsem ji popsala víše.
milan08
milan08 | 25.12.2013 12:54
necakal som koniec sveta pred rokom mam vlastne informacie,ten prerod nas bude dlhy ako zmutovali zvierata v praveku,tak teraz dosla rada na nas ludi,nastala ta vhodna doba teraz.je to len a len o nas.vsetko si musime urobit sami,nikto nic za nas neurobi,ziadny mimozemstaniaaj ked ich niektorych poznam osobne a pomoc pravnu poskytuju,odlahcene napisane.je to zlozite az to je jednoduche,ked clovek zacne ako tak chapat okolnosti.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...