mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Ezoterika a záhady - 

Kvantovy skok vedomia 2016

vrchol.vsetkeho
vrchol.vsetkeho | 1.3.2016 12:57
Zdravim vas, pocituje niekto z vas aktualne zmenene stavy vedomia sekundove zablesky a podobne? momentalne je kvantovy skok vedomia a senzitibilny ludia to mozu dost pocitovat ako aj ja som mal niake stavy uz
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 1.3.2016 17:29
Předvčírem jsem během nocí "vypadl z těla" Nebylo to na dlouho.-WINKIE-
neznámy
neznámy | 1.3.2016 18:27
Mezi spánkem a probuzením?
To i mně.
Potom se něco fakt děje. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 1.3.2016 18:33
Myslím že rok 2016, 2017 bude období "maximálního tání" jsme teď za posledních 26 000 let nejblíže u "světla" zjemňují se frekfence.-ROLL-
neznámy
neznámy | 1.3.2016 18:45
Tak to je blbé to si budu muset koupit gumáky. Kvůli nějakému blbému kvantovému skoku. -WINKIE-
neznámy
neznámy | 1.3.2016 18:50
To tání je "metafora" Může jít třeba i o pozvolný přechod do jiné dimenze.

Představ si kostku ledu jak postupně taje" mění frekvenci" tak to se teď děje.

Je asi velmi ideální čas na změny životního stylu směrem k přírodě.-NOSMILE-
neznámy
neznámy » vrchol.vsetkeho | 2.3.2016 02:08
menej spím
nikav
nikav » vrchol.vsetkeho | 2.3.2016 11:13
Mne sa vysvetľujú situácie z rôznych období života a udivuje ma, že som na to neprišla skôr. -BIGEYE- Tiež najčastejšie v alfe pri prebúdzaní. Pripisovala som to tomu, že beriem kvapky od šamanky.
neznámy
neznámy » nikav | 2.3.2016 17:48
Mne sa vysvetľujú situácie z rôznych období života a udivuje ma, že som na to neprišla skôr. -BIGEYE-


-YES- Taky to tak mám. Jsem překvapená, jak to bylo jasné a já to neviděla .. možná nějaké bloky zmizely. Vše je mnohem čitelnější - situace, lidé, zdraví
neznámy
neznámy | 2.3.2016 19:19
-ROFL--LOL-
Jak to!!!??? že ještě nemáš gumáky...?
neznámy
neznámy | 2.3.2016 20:58
já mám ale né dost vysoké.
budu potřebovat vyšší.
jak přijde ta potopa.
kvantový skok a baba vanga říkali že přijde tlaková vlna duchovního proudu.
jak to šlehne tak stoupne voda musíme být připraveni.
vím o lidech co investovali do potápěcí soupravy pár desítek tisíc.
aby byli připraveni.
nemysli si idiocie vládne světu.-LOL-
vevuska
vevuska » nikav | 3.3.2016 11:41
....kvapky od šamanky ? he he.... také halucinogénne? :D :D :D :D-PUH-
vevuska
vevuska » vrchol.vsetkeho | 3.3.2016 11:46
samozrejme.... resp. u mňa je to bežná súčasť môjho žitia, bytia, života :) A väčšinou ak mám deja vu - ja to tak volám / aj keď to možno nie je to správne slovo /, tak sa mi to potvrdí v reáli do pol roka. :)
A apropo.... teraz je rok Opice. A opica veľa zmení, bude veľa zmien k pozitívnemu. Falošné čo je, to vyhubí, alebo odprace do úzadia, nech rozmýšľajú čo robili. A tí senzibilní a dobrí, čo sa snažia byť v súlade s vesmírom a prírodou a ľuďmi, tak tí budú odmenení. Všeobecne. Na túto Opicu sa dlho čakalo. Zem aj ľudia potrebujú zmenu. Resp. ľudia potrebujú premenu. :)
marcie
marcie » vevuska | 3.3.2016 14:50
fakt tomu veríš, že sa to tak stane už teraz, v tomto roku? ja nie, myslím, že to potrvá veľmi dlho, kým príde k obratu, ale verím, že príde ;)
nikav
nikav » marcie | 3.3.2016 15:28
Ak to tá ohnivá opica všetko "nestihne", význam bude mať aj to, keď sa urobí
prvý krok k očiste. Verím tomu, že to bude dlhší proces. Spomenula som si na jednu múdru bežnú starú ženu /už nežije, ale poznala som ju veľa rokov/, čo už za mojich študentských čias poukazovala na skutočnosti, ktoré odkláňajú svet z pravej cesty. Bola to doba Beatles, minisukne, strata cudnosti, rozvody /to jej ešte uniklo Hippies/.
Tak ona povedala, že prídu zlé časy, "ale keď príde to najhoršie, toho sa vy ešte nedožijete."
vevuska
vevuska » marcie | 3.3.2016 20:26
presne ako napísala nikav. Ide o to, že proces očisty v tomto období - roku Opice sa len začína a to kedy skončí nik nevie. Ale dôležité je, aby sa to začalo.
milan08
milan08 » vrchol.vsetkeho | 25.3.2016 08:40
miznu mi sms spravy z mobilu i z pocitaca.....
Putes
Putes | 25.3.2016 09:06
Taky vypadávám, zvláště, když mě probudí vlastní chrápání. Je asi o hodně silnější-ROFL-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...