mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Cesty tela i ducha - 

NeuroRestart

neznámy
neznámy | 1.6.2013 21:46
Na mail mi pravidelne chodia prispevky z NLP Akademie a tento tyzden mi prisiel iba link na tzv. NeuroRestart v nasledovnom zneni:


Krásný den, tady Jiří Vokáč Čmolík...

chtěl jsem vám ještě jednou poblahopřát! Mám obrovskou radost, že jste vstoupili do tréninku a rozhodli jste se pro životní trans-formaci.

V následujících dnech a týdnech vám ukážu, jak může technologie a výcvik NeuroRestart převrátit váš život naruby.

Musíte to zkrátka zažít na vlastní kůži!

Hned v prvním videu se dozvíte, proč je “pozitivní myšlení” nebezpečné, proč už všichni nejsou šťastní (když stamilióny lidí vidělo film Tajemství) a odkud tedy SKUTEČNĚ pramení vaše (ne)štěstí???

Budete nejspíš hodně překvapení. Ale už vás dál nechci napínat, více se dozvíte v prvním videu tréninku NeuroRestart...

Spusťte si video a objevte původ vašeho (ne)štěstí >>

Těšte se na trans-formaci
- Jiří Vokáč Čmolík

http://neurorestart.cz/video/v1/

http://neurorestart.cz/video/v2/

Troska som sufrovala na nete, aby som sa dozvedela o tejto metode aj z inych zdrojov, tak napr.

http://blog.radek-karban.cz/neurorestart/
neznámy
neznámy | 1.6.2013 21:50
Ospravedlnujem sa za viacnasobny prispevok do diskusie, zasekol sa mi pocitac, chcela som este nieco dopisat ... a cez Enter to odislo celkovo 3x ...

Kedze je to novinka, osobnu skusenost s tymto treningom asi nebude mat nikto, ale ocenim Vase nazory :-)
neznámy
neznámy | 2.6.2013 00:02
Tak kdyby mě řeči o bohatých lidech, kteří vydělali peníze na systému, imponovaly tak, jako mě k smrti nudí, určitě bych si kurz koupila, ať to stojí, co to stojí:D

Všechno splácat dohromady Einsteina, kvantovou fyziku, Matrix, boží lásku.... a přitom nejde vůbec o nic jiného, než o touhu mít prachy, aspoň nic jjiného se mi nepodařilo rozkódovat. Pokud to nějakým neúspěšným byznysmenům, podomním obchodníkům,....pojišťovákům.. pomáhá ke štěstí, budiž jim to přáno.
Putes
Putes | 2.6.2013 07:44
Přesně tak. Taky mi to chodí a jen ze zvědavosti jsem si to pustila a okamžitě mi naskočilo, že na tohle tedy nemám nervy něco takového poslouchat. Naopak proto mě pak překvapilo, kolik diváků jim tam píše, jak diví a jak si to pochvalují. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem začala podnikat ve finančím poradenství a přesně tak nám vymývali mozek a přiznám, se, že podruhé to už věru slyšet nemusím. Howg-NOOO-
neznámy
neznámy » Putes | 2.6.2013 11:59
Moc jsem ty komentáře nečetla, možná to lidi pochvalujou, protože pán je docela dobrý psycholog naivnějších povah. Dívat jsem se ale na něj nemohla, to tak první minutu a dost-LOL-, takže jsem to jen doposlouchala.
neznámy
neznámy | 2.6.2013 13:26
trochu ako ked ma chcel jeden vojak v koseli inspirovanej obrusmi v cinskych restauraciach a rozlepenou topankou ukecat na pracu v jednej firme....skoda, ze 10x10 bolo podla jeho vypoctov 10 000 eur....no a tento este vyzera ako adept na strasenie deti pred spanim, ak nebudes posluchat, pride ujo Čmolík a porozprava ti o tvojom dusevnom rozvoji
Putes
Putes | 2.6.2013 13:32
-ROFL--LOL- To se povedlo. Já jsem to moc nesledovala, proč tam reagovalo tam mnoho lidí. Mám však dojem, že on sliboval těm naslouchajícím a reagujícím, že když napíší a pochválí, tak že dostanou nějakou knihu na chorý mozek a správně nefungující .:)
neznámy
neznámy » Putes | 2.6.2013 13:37
mrazi ma z toho....tiez som to nemohla dosledovat lebo som bola nutena si zakryvat oci:D posobi to na mna presne rovnako ako ked som si citala knihy o lobotomii.....presne ten isty neprijemny pocit ako sledovanie zaverecnej sceny v Prelet nad kukucim hniezdom, brr
neznámy
neznámy | 2.6.2013 13:56
Tento pan to podava dost lacnym sposobom, a kto uz ma nastudovane nejake knihy o sebarozvoji, sa nedozvedel nic prevratne.

Ale na technike samotnej si myslim nieco je, kazdy si svoju realitu nosi v hlave a stale sa mu opakuju v zivote tie iste veci, lebo funguje vo svojom programe a tomuto naozaj verim.

Na tuto temu som precitala uz niekolko knih, napr.

Boh chodi po svete inkognito

Muz, ktory chcel byt stastny

a niektore dalsie knihy od D. Millmana


A nieco si len precitat nestaci, ked to nepremietnes do reality.
Keby tuto metodu na Slovensku niekto ovladal, asi by som to zo zvedavosti isla vyskusat :-)
neznámy
neznámy | 2.6.2013 16:45
myslím, že to firemní bubnování jako tembuilding mu šlo líp, sice to v reálu taky moc nefungovalo, ale aspoň byla sranda:)

Jinak text pod videem mi přijde zajímavější, oslovil mě hlavně panáček, kterej fascninovaně zírá na svou robo-ruku. Je to takový...správně árijský.:D

ale abych jen netepal, jsou tam i smysluplný informace. Třeba ta, že reagujem emočně. takže přeladit někteý centra v mozku znamená mít šanci reagovat jinak. To není žádnej brainwashing, ale (relativně) svobodná volba každýho z nás.

osobně mi ale přijde zajímavější vědět co stojí za těma emocema a nechat je, aby se přeladily samy..
neznámy
neznámy | 2.6.2013 20:41
Verim tomu, ze nas mozog je do velkej miery programovatelny, a reagujeme podla toho, co tam mame ulozene. Az uvedomely clovek dokaze reagovat na zaklade slobodnej vole. Ale ako sa tam prepracovat? Vacsinou reagujeme podvedome. Napr. toto stve aj mna, neviem sa zbavit svojho vzorca spravania, stale to iste a to som precitala uz tolko mudrych knih a tolko krat som si uz nabila hubu. Neviem, preco niekedy tak reagujem a chcela by som to zmenit.

Co sa mi nepaci, je to, ako sa to prezentuje a ako sa snazia urobit z toho velky biznis. Napr. 1 nahravka stoji cca 4.000 Kc, vraj je vyrobena individualne pre kazdeho jednotlivca, jej vyroba trva 14 dni a jej prehratie trva len 2 minuty. Pocuva sa kazde rano po dobu 9 dni a potom sa pokracuje v treningu. Uz si presne nepamatam vsetky informacie.

No ved uvidime, je to v Cechach novinka, coskoro si mozno precitame najnovsie recenzie, ci to naozaj funguje :D 100% garantuju vratenie penazi, ak to nezaberie.
neznámy
neznámy | 2.6.2013 21:33
ja prave nemam rada knihy o sebarozvoji

muz ktory chcel byt stastny - to som zhodou okolnosti citala cez leto, s vypatim vsetkych sil som to precitala ale pre mna osobne to bola hrozna kniha, velmi zle vykreslena postava, nedoveryhodny sposob pisania, lacne frazovanie, no hroza, kniha mala dobre recenzie tak som si ju pozicala, ze uvidim co to je, netusila som, ze to bude taky pokus o citovy natlak

ale zas - proti vkusu..:)
neznámy
neznámy | 2.6.2013 23:04
no já s tím nemám problém, ať se tím klidně živí.. Celý minulý století ukázalo, že měřítkem hodnoty informací je mimojiný cena, kterou za ní je člověk ochotnej zaplatit a esobyznys v tom jen pokračuje dál..

ale osobně si myslím, že hodnota informací je pro lidi, kteří je neuměj kreativně použít, stejně jen omezená, i kdyby je dostali na zlatým táce.

Jo se zážitkem, to už je něco jinýho.:)
Spíš bych se snažil těmhle věcem nepřekážet, než je řídit.
neznámy
neznámy | 3.6.2013 06:54
Docela mne rozladilo,když jsem ve své schránce našla několik mailů od tohoto pána.
Někdo dal na najdi se odkaz,tak jsem klikla a video si vyposlechla.Žádnou hlubší stopu nezanechalo,psychlogii jsem studovala a nic převratného jsem se nedozvěděla.:):)
Teda něco ano.A to,že zas nějaký chytrák našel další stroj na peníze,který semele spoustu lidí,kteří doufají,že "teď to výjde!"
No,za ty peníze!,kdo by do toho nešel,že?:) Já ne.:)
Rozladilo mne to,že jsem nikde nic neobjednávala,nikde nezadávala mail,jen ze zajímavosti,kolik že ten pán za tuto "převratnost" chce se proklikala k ceně.
No a už mi pronikl do osobního života! Šikulka,pan Čmolík!!!
neznámy
neznámy | 3.6.2013 08:03
Ďakujem za upozornenie, ze na to nemam klikat... :)

Pozitivne myslenie je pre mna dolezite a preco je nebezpecne vediet nechcem.
neznámy
neznámy | 3.6.2013 08:34
presne to sa dalo ocakavat....zo zvyku som si ich dala do spamu, pohrozila im SOI a prislo mi ospravedlnenie....su to hajzlici, myslim, ze dobre vedia, ze porusuju zakony ale kym nikto nenamieta, tvaria sa, ze je to ok, dnes ma zobudilo cislo z telecomu (automat), to iste
neznámy
neznámy | 3.6.2013 09:34
mail je obchodní kontakt a je součástí klientskejch databází, některý firmy ho pak za úplatu nebo bartrově poskytujou dál. (narozdíl třeba od čísel mobilů, který operátorům může generovat software). s čmolíkem tedy tvůj mail nemusí vůbec souviset..

a mimo jiný už tím, že na ně klikáš, se jim zvyšuje návštěvnost a oni generujou větší prachy na příp. reklamě:)
neznámy
neznámy | 3.6.2013 09:36
Napriklad 5 dohod se da staaahnout z netu zadarmo.Jak AUDIO tak PDF :):)
neznámy
neznámy | 3.6.2013 10:02
Laciná napodobenina amerických frašek a citového vydírání.
Z Čmolíka mě osypává jen ho vidím, typický byznysmen, extrémně ambiciózní.
Připomíná mi ty vnucováky co chodí po městě a nabízejí the best producty od O2, T-mobila a spol. :D
Já myslím, že je důležité, aby se člověk cítil v životě úspěšný, ale přijde mi, že je zaměřená přílišná pozornost na jedince. Podobné videa přímo nutí chtít si urvat víc, chtít být bohatý, chtít mít vše co člověk chce. Mě tyto videa nudí. Já jsem ještě nepřišla na to, proč bych měla chtít být bohatá, mít jachtu apod.... Jakože ano, mohla bych být víc nezávislá na systému (možná), ale co takhle kdyby se zaměřila pozornost víc na takové lidi a instituce jako je Kesche foundation, která vyvíjí technologie, které by byly lidem volně přístupné, chránily by přírodu, šetřily peníze??? Podobná WOW-Čmolík-videa jsou jen zase součástí systému, který vnucuje lidem myšlenku, že bez peněz to nejde a tímpádem maj chtít víc a VÍC A VÍC. Přitom co to jsou peníze? Kus papíru, kus kovu o naprosto skoro nulové hodnotě, kterému někdo určil, že bude mít 5ti tis. hodnotu atd atd.
Pro mě je třeba naprosto krásná myšlenka na věci, projekty apod. které jsou přínosné celosvětově a z hlediska vylepšení mnoha částí života globálně. Já vím, že mi tu může někdo namítnout, že je třeba začít od sebe. To jistě, ale myslím, že všem těm WOW-programům něco prostě chybí.
Tím nechci říct, že by peníze byly špatné, ale prostě tyto metody mi nepřijdou z globálního hlediska jako funkční, už jen z toho postu, že každému není umožněno mentální tvoření čehokoliv ať už z hlediska vývoje, karmy apod. a třeba se takoví lidé mají přičinit k něčemu dobrému svou vlastní pílí a úsilím.
Není účel se pořád plácat ve stejných problémech, ale většina z nás ví, co vše nám přinesly životní zkoušky, jak jsme díky nim vyrostli. A na odblokování jsou různé jiné metody jako regrese, kontelace apod. a není třeba se hypnotizovat a násilně se programovat.
No nevím, jako vždy, nevyjádřila jsem slovy zcela přesně jak to cítím, ale myslím, že základ toho co myslím jsem uchytila.
neznámy
neznámy | 3.6.2013 10:15
V soucasne dobe se myslim taha "obchod a zisk" uplne do vseho.
Do reiky,konstelaci,homeopatiky,cisteni karmy,aj...vsude jsou podle mne "smejdi"-WINKIE-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...