mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Cesty tela i ducha - 

Guca v hrdle....Surne potrebujem surnu radu skusenejsich...

neznámy
neznámy | 27.11.2014 20:23
V prvom rade sa ospravedlnujem sa ze pisem tento prispevok znovu no nevedel som kam ho mam zaradit. Dobry den, chcem sa spytat ci niekto nahodou nemal skusenost s takym divnym pocitom, ktory teraz zazivam. Popisal by som ho asi ako keby ste boli vnutorne nervozny. Guca v hrdle je najlepsi vyraz pre to. Je to ako keby ste boli v neustalom napati. Objavuje sa to hocikedy. Uz som to raz zazil ale ani neviem ako to vtedy preslo. Bolo to tak isto po tom co som sa snazil meditovat a vizualizovat si svoj ciel. Precital som rozne knihy rozne motivacne vyroky a bol som anbudeny ze si splnim vsetko co chcem. Cital som Lousie Hay-ovu kde som sa naucil odpustat vsetkym co mi ublizili a citil som neskutocnu ulavu. Citil som sa famozne. Tak skvelo ze by som dosiahol vsetko. Mal som pozitivny postoj ku vsetkemu a vychadzal mi semester vsetko co som chcel. Potom prisiel na rad moj ciel. A prisla TA guca v hrdle a nevedel som sa jej urcitu dobu zbavit. Neskor ako som spominal presla. Potom bolo vacsie ticho (obrazne povedane) pretoze som sa dostal do depresii na niekolko mesiacov kvoli tomu ze mi zomrel moj pes. Zivot isiel dalej a ja som sa zase do toho vsetkeho oprel. Prestal som sa trapit. Zase som odpustil a zase som citil neskutocnu unavu. Vyuzival som afirmacie ktore mi tiez neskutocne pomohli. Prilezitostne si poplacem este nad svojim starym kamosom ale uz nie tak depresivne. Vysli slzy ale ked som odisiel usmial som sa a uzival si zivot nadalej ako je. Zase mi vsetko vychadzalo. Vsetko bolo perfetkne. Naozaj som sa citil ako v raji stale usmiaty vsetko osm si uzival. Proste v kazdom kutiku duse som sa citil skvelo. Precital Ester a Jerry Hicks - Pros a dostanes a zase vynikajuco nabudeny som sa pustil do plnenia svojho sna. Tam som sa docital ze vsetky tieto myslienky mi vytvaraju buducnost. Ze sa mam koncentrovat na to na co chcem a ze pri plneni sna je dolezity pocit ako sa citim. A zase sa objavila tato guca v hrdle. Objavi sa hocikedy. Ked som s priatelmi tak je vsetko OK a nemyslim na to. Ale ako som vravel hocikedy aj na prednaske ma proste chyti takato nervozita alebo cely den nic a vecer. Skusal som zistit ktora myslienka mi to privadza takyto pocit no bezvysledne. Skusal som uz metodami ze mysliet na pozitivne veci ktore mi prinasaju lepsi pocit (ako som sa docital v Pros a Dostanes) avsak bola to kratkodoba ulava niekedy par sekundova a hned je to spat a skusal som aj afirmaciami si nahovorit ze mi je dobre no tak to nefunguje ako som sa tiez docital su to len slova ked sa necitis prijemne nic nezamenaju a je to pravda nejde nahovorit mojmu telu ze som OK ked som neni. Uz neviem co mam robit ale som odhodlany vydrzat nechcem ustupit od svojho sna. V Pros a Dostanes bolo tiez pisane ze nie je mozne zmenit svoje zauzivane myslenie z pesimistickeho na optimisticke len tak kvoli vibraciam myslienok a treba to postupne. Myslite si ze moje telo sa proste vzpiera takemuto pozitivnemu mysleniu? Ak ano preco to pride az po urcitej dobe? A aj ked ju "necitim" tak silno, tak viem, ze tam je a neni to ze by som si to vsugeroval proste som s kamaratmi nevnimam to ale ked je ticho tak citim tu nervozitu. Ulava od toho je taka (ked sa niekedy podari) ako keby vam padol kamen zo srdca. Predstavte si hlboky nadych a ked vyfuknete tu strasnu ulavu. Asi take su moje pocity. Prosim vas o pomoc.
neznámy
neznámy | 28.11.2014 11:32
:)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...