mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Cesty tela i ducha - 

ECKHART TOLLE

neznámy
neznámy | 14.6.2013 20:35
Zorni, známá jede dnes s manželem do Prahy na "kissáky" a svěřila se mi, že se jí moc nechce, už na ten rachot nějak není zvědavá .. tak jsem se rozesmála, protože jsem v Tv viděla "chlapce" z AC/DC a to bylo teda pokoukání -LOL-
Tak jsem zvědavá, až mi bude vyprávět, jak to dědouškové udýchali

.. jen připomínka k ABBě, kterou si čas od času ráda pustím a zavzpomínám na diskotéky .. vskutku ezoterická hudba :D-LOL--MUSIC--FLOWER-
Saffiyah
Saffiyah | 14.6.2013 20:43
"Nevidím rozdiel v odreagovaní sa spôsobom aký komu vyhovuje, zrovna tak v spôsoboch prijímania informácií či učení."
Tohle je mi velmi blízké ;)

Všechno je to o způsobech, jak se dostat do tranzu, dervišské tance, šamanské bubnování, řízené dýchání...
Mantry, chrámový zpěv i ta metalová vystoupení se světelnými efekty působí na změnu vědomí a zároveň na čakry
neznámy
neznámy | 14.6.2013 23:44
Ja je len nastroj z tohto sveta,je to nalepka,lebo potrebujeme urcitu predstavu o svojom ja.V egu/v ja/sa nachadza obsah Tvojej mysle-tuzby,plany,a aj ten hnev,pritomnost..
Ak milujes sam seba,tak tam nie je ziadne ja,necitis ho-je tam cire bytie,cira existencia.
Si nekonecna bezhranicna tancujuca energie,proste si.
A tak sa neda definovat nieco nedefinovatelne.
neznámy
neznámy | 15.6.2013 01:34
neznámy
neznámy | 15.6.2013 01:52
Já mám sen, že zpívám píseň.
Aby mi pomohla se se vším vypořádat.
Jestliže uvidíš zázrak z pohádky,
můžeš brát budoucnost tak, jak přichází.
Já věřím v anděly.
Něco dobrého ve všem co vidím.
Já věřím v anděly.
Když vím, že je pro mne ten správný čas
Já překročím řeku, já mám sen

Já mám sen, fantastický.
Pomůže mi projít realitou.
A můj cíl má náhle cenu.
Zahnat stíny o další mili.
Já věřím v anděly.
Něco dobrého ve všem co vidím.
Já věřím v anděly.
Když vím, že je pro mě správný čas
Já překročím řeku, já mám sen
Překročím řeku, já mám sen

Já mám sen, že zpívám píseň.
Aby mi pomohla se se vším vypořádat.
Jestliže uvidíš zázrak z pohádky,
můžeš brát budoucnost tak, jak přichází.
Já věřím v anděly.
Něco dobrého ve všem co vidím.
Já věřím v anděly.
Když vím, že je pro mě správný čas
Já překročím řeku, já mám sen
Překročím řeku, já mám sen

-KISS--HEART--FLOWER-
lak
lak | 18.6.2013 01:41
velmi inspirativne -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 21.6.2013 20:36
Dnes jsem narazila na tuto zajímavou přednášku :
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-eMdkTBUD_g -HEART-
neznámy
neznámy | 22.6.2013 21:44
zaujmave iste, no i tak je to inak :D

preco tam ma toho budhu? mozno to ludia nepovazuju za dolezite, ale prave to je to najdolezitejsie. vedomi clovek by to tam nemal. modli maju len ludia ktory su strateni. toto je velmi dolezity bod. akokolvek krasne a hlboko niekto rozprava ak ma co i len jednu malu modlu slovne ci ako sosku, alebo obraz je mimo.

zamyslite sa: potrebuje budha budhu?
neznámy
neznámy | 22.6.2013 22:51
Ten Budha môže byť modla, symbol, alebo dekorácia od usporiadateľa.
Prečo sa sústreďuješ na takéto veci? Potom ti unikne podstata, lebo si dopredu vytvoríš predsudok. :)
neznámy
neznámy | 23.6.2013 00:53
Neviem ako ty Juryno, ale ja som tiez byvala stratena... a v mnohych veciach este stale som. Viac ci menej, kazdy z nas ma nejaku "modlu". Pre niekoho ma ta modla fyzicku podobu, pre niekoho to moze byt idea, zavisi od stupna porozumenia. Preto sa ja osobne neodvazujem posudzovat ludi podla toho. Dolezite je pochopit, preco to ludia robia. Napadol mi jeden pribeh z Biblie. Lukas 19:1-6. Je to figovnik, vdaka ktoremu Zachej uvidel Jezisa. Ale co je na tom pribehu dolezite je to, ze ked ho Jezis vyzval, aby zo stromu zisiel dole, on to urobil a prijal ho. Pre mnohych je modla tym figovnikom. Otazkou je, co ludia spravia... ci zidu dole a stretnu sa s Pravdou zoci-voci alebo zostanu na tom konari...
neznámy
neznámy
neznámy | 3.7.2013 19:58
neznámy
neznámy | 9.7.2013 13:33
moc pekne oboji, moc dekuji

manifestovat ano (prijeti) i kdyz rikam ne a byt spojeny se svym vlastnim zdrojem hojnosti, to si budu opakovat po ceste z prace :)-FLOWER-
neznámy
neznámy | 9.7.2013 22:58
-FLOWER--FLOWER-
neznámy
neznámy
neznámy | 10.7.2013 13:19
:) hezke
neznámy
neznámy | 10.7.2013 13:22
jen moc nechapu, jak muze byt stejne stastny kdyz mu rodice rozumi, i kdyz mu nerozumi, a kdyz to rozsirim na pratele i nahodne lidi ktere potkavame, vzdy je prece prijemnejsi, kdyz si s nekym rozumim ne? -WINKIE-:)
neznámy
neznámy | 10.7.2013 14:54
E.T. je zakotvený v přítomném okamžiku (přijímá vše tak, jak to je bez posuzování) a nenechá se ovlivnit ničím vnějším, tedy ani náladami druhých lidí. On se stává tvůrcem té "přijatelné atmosféry", ve které žije. My ostatní jsme stále ovlivnění tím, jestli je nám někdo nakloněn, tím pádem i komunikace je hladší, nebo si tzv. nesedneme a už to mezi lidmi jaksi drhne. Uváděním do vnitřního klidu v přítomném okamžiku je schopen soucitného vnímání všech bytostí bez ohledu na to, jestli jej přijímají nebo odmítají -FLOWER-
neznámy
neznámy | 10.7.2013 19:44
ofka odkial vies ze ET je zakotveny v pritomnosti a prima, neposudzuje atd? prepac, nemienim to v zlom. trebars je a trebars neni, pozri sa nato: aj o papezovi si kvantum ludi mysli ze je spojeny s bohom a pod, pritom je to samozrejme len predstava, sebaklam...proste u korena to je moja tuzba aby to tak bolo. treba vidiet ako si priemetame svoje tuzby a nadeje do niekoho vacsieho, potom sa ten vacsi stane nepodstatnym, lebo som vystaveny sam seba a to je podstatne a oslobodzujuce. a vychodne ucenie tam su predstavy rovnake ako v zapadnom, len je to na vyssej urovni, zijeme predsa na jednej...planete :D
neznámy
neznámy | 10.7.2013 23:47
Těžko Ti můžu odpovědět, protože neumím své pocity vysvětlit logickými argumenty. Je to asi tak, když si přečteš knihu a obsah se Ti líbil a já si přečtu tu samou knihu a obsah (nebo jeho části) ve mně oslovily něco podstatného, co jsem předtím ani netušila. Je to podobné, jako bych se zeptala : "Jak víš, že ........ vychodne ucenie tam su predstavy rovnake ako v zapadnom, len je to na vyssej urovni ............. " ? Možná ano, možná ne. Ty se v současnosti zabýváš myslí, já se zase zajímám o ten klídek:)


-FLOWER-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...