mesiac
Streda, 8.5.2024
Meniny má Ingrida

Astrológia a horoskopy - 

Zmena...

neznámy
neznámy | 17.10.2015 10:12
Chcela by som sa spytat, ci by niekto nevedel po astro. stranke, ze co moze ovplyvnit (aky aspekt) rapidnu zmenu vyzoru behom kratkej doby... (Ci nieco take sa da vobec zistit)...
A nemam na mysli napr. to, ze clovek schudne 40 kil, alebo zmeni farbu vlasov, ci strih vlasov, atd...
Ale to, ked clovek nemeni na sebe vobec nic, ale okolie ho skoro vobec nespozna...
dodo41
dodo41 | 17.10.2015 10:28
Stopercentne funguje akykolvek vztah/aspekt pluta na ASC, ci uz tranzitne alebo v direkciach. No nie je to bleskova zmena, v zavislosti od retrogradity Pluta, pokial do toho nesaha nieco ine.

Mal som tu cest prezit Pluto tusim v konjunkcii na ASC, v direkciach, a poviem Ti, bol to zahul, prijemny :) Asi tri roky dozadu. Ano, a mimo ine som aj schudol vedome 43 kg. No to pripisujem: Pluto v bikvintile na Mars tiez. Islo to zaroven. Mal som vela pohybu aj.

No a teraz mi krasne sextiluje Venusu :D co je total prijemne a neskutocne :) Yes!!!

Tento svet funguje -FLOWER-

:)
neznámy
neznámy » dodo41 | 17.10.2015 10:46
Dakujem pekne...
Takze to by aj mohlo byt, lebo v solarnom horoskope som mala Pluto v konjunkcii s ASC a v sekundarnych direkciach mam ASC v konjunkcii s Plutom... No a tranzitne mi ide Pluto 1. domom, ale nie je v konjunkcii s ASC...

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...