mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Dvere (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dvere. Oddeľujú priestor a zároveň sú vstupom do odlišného prostredia. Vo snoch značia prechod medzi rôznymi úrovňami, otvorenosť alebo uzavretosť voči vonkajšiemu svetu, prekvapenia, tajomstvá, nové možnosti. V astrológii sú najbližšie tomuto symbolu hranice medzi osobnými, kolektívnymi a transpersonálnymi planétami alebo hranice medzi štyrmi kvadrantami horoskopu (denný, nočný, západný, východný). Vidieť zatvorené dvere je znakom toho, že vás čaká prechod do novej úrovne, či do novej životnej etapy. Na druhej strane to môže byť aj krok do neznáma. Alternatívne to môže znamenať, že niečo dôležité sa deje, ale vy o tom nemáte žiadne informácie. Možno nevedomie vám tým naznačuje, aby ste preskúmali, čo sa skrýva „za dverami“ a v bdelom stave zbystrili pozornosť. Otvárať dvere smerom von znamená otvorenejší prístup k spoločnosti. Je to potenciál nových možností a projektov. Otvárať dvere dovnútra je presným opakom. Človek má potrebu sa skôr utiahnuť a vrátiť sa k starým projektom. Táto charakteristika hlavne platí, ak sa jedná o dvere na dome. Dôležité je si všímať do akých budov, či priestorov dvere vedú. Napríklad dvere v kostole sú synonymom pre prechod medzi hmotnou a duševnou rovinou. Zamknúť alebo zavrieť dvere môže znamenať dobrovoľnú odluku od spoločnosti, prípadne obranu pred rôznymi rušivými, či nebezpečnými vplyvmi nevedomia. Vymknúť sa, či neschopnosť dvere otvoriť je znamením, že niečo vás brzdí vo vývoji. Je to nebezpečenstvo uviaznutia na mŕtvom bode. Vidieť svetlo za dverami je signálom duchovného vývoja a duchovnej úrovne.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Umocnená túžba po nežnostiach a zábave, pričom sa však milostné záležitosti alebo spoločenské akcie môžu ľahko vymknúť spod kontroly. Žalúdok je citlivejší. Nebezpečenstvo oslabenej výkonnosti obyvateľstva.

Myš / Myši / Potkan / Potkany Na myšiach a potkanoch v snoch je nápadné ako nehlučne pobehujú – a z hľadiska človeka – aké sú hltavé a ničivé. Takéto sny sú vždy nepriaznivé. Je v nich poukázané na... viac »

Auto / Autá Auto vo sne predstavuje objekt, ktorého symbolika nám hovorí o tom ako si vedieme na životnej ceste. Auto tiež predstavuje Personu, teda masku, ktorú používame v styku... viac »

Oheň / Vatra Je dôležitý rozdiel medzi snami o ohni a snami o požiari. Niekedy v nás oheň vzbudzuje radosť a uvoľnenie, inokedy hrôzu a des. V takýchto snoch sa ocitáme v... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...