mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:

Dvere (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dvere. Oddeľujú priestor a zároveň sú vstupom do odlišného prostredia. Vo snoch značia prechod medzi rôznymi úrovňami, otvorenosť alebo uzavretosť voči vonkajšiemu svetu, prekvapenia, tajomstvá, nové možnosti. V astrológii sú najbližšie tomuto symbolu hranice medzi osobnými, kolektívnymi a transpersonálnymi planétami alebo hranice medzi štyrmi kvadrantami horoskopu (denný, nočný, západný, východný). Vidieť zatvorené dvere je znakom toho, že vás čaká prechod do novej úrovne, či do novej životnej etapy. Na druhej strane to môže byť aj krok do neznáma. Alternatívne to môže znamenať, že niečo dôležité sa deje, ale vy o tom nemáte žiadne informácie. Možno nevedomie vám tým naznačuje, aby ste preskúmali, čo sa skrýva „za dverami“ a v bdelom stave zbystrili pozornosť. Otvárať dvere smerom von znamená otvorenejší prístup k spoločnosti. Je to potenciál nových možností a projektov. Otvárať dvere dovnútra je presným opakom. Človek má potrebu sa skôr utiahnuť a vrátiť sa k starým projektom. Táto charakteristika hlavne platí, ak sa jedná o dvere na dome. Dôležité je si všímať do akých budov, či priestorov dvere vedú. Napríklad dvere v kostole sú synonymom pre prechod medzi hmotnou a duševnou rovinou. Zamknúť alebo zavrieť dvere môže znamenať dobrovoľnú odluku od spoločnosti, prípadne obranu pred rôznymi rušivými, či nebezpečnými vplyvmi nevedomia. Vymknúť sa, či neschopnosť dvere otvoriť je znamením, že niečo vás brzdí vo vývoji. Je to nebezpečenstvo uviaznutia na mŕtvom bode. Vidieť svetlo za dverami je signálom duchovného vývoja a duchovnej úrovne.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

MERIDIÁN - je to isté, čo poludník. viac »

DETI - v astrológii sú deti symbolizované V.domom, takže postavenie planét v tejto oblasti a vládcu tohto domu bude vypovedať o okolnostiach okolo detí a ich pravdepodobnej... viac »

DLHOVEKOSŤ - je v astrológii dosť diskutabilná téma už len z toho dôvodu, že či je ju možné z horoskopu vôbec vyčítať. V starovekej astrológii boli snahy určiť približný vek,... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...