mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Životné cykly.

neznámy
neznámy | 5.3.2013 10:24
Ahoj,potrebovala by som trochu obšírnejšie vysvetliť životné cykly.Dajú sa vypočítať v individuálnych horoskopoch a pravdu povedané ešte som sa k vedomostiam o nich nedostala.Ďakujem.
neznámy
neznámy | 6.3.2013 01:09
Aj mňa by veru zaujímalo, čo mi zverokruh objaví, keď sa po mesiaci intenzívnej aktivity konečne dostanem k vytúženým 100 bodom za premium účet:D:)
neznámy
neznámy | 6.3.2013 09:49
ktore zivotne cykly mas na mysli? tie co su tu na strankach?
jasne ze sa daju vypocitat aj v individualnom horoskope...ta lunarna faza, tak to je vlastne faza direkcneho slnka s direkcnou lunou...
a prechod jupitera a saturna domami nie je nic ine ako ich tranzity cez radixove domy... samozrejme, ze to su zakladne cykly... sleduju sa napriklad aj cykly vonkajsich planet (jupiter, saturn, uran, neptun, pluto) voci vlastnym poziciam, ktore vlastne u vsetkych prebiehaju priblizne v rovnakych casovych usekoch (okrem cyklov pluta)...
neznámy
neznámy | 6.3.2013 18:29
Myslela som tu na stránkach,ale ako čítam Tvoju odpoveď vlastne o nich moc neviem,ako to napraviť.......prosím poraď študijný materiál
Putes
Putes | 7.3.2013 13:50
Já znám životní cykly jen v numerologii a jak se vypočítají, to teda vím. Tady ti ovšem pomoci nedokážu.-FLOWER-
neznámy
neznámy » Putes | 7.3.2013 15:01
Numerologické zvládam,aj keď ich tak isto moc nesledujem,no sú výstižné,ak ich porovnávam.
neznámy
neznámy
neznámy | 7.3.2013 16:18
Ďakujem,preštudovala som a tie články sú super.....dozvedela som sa že prežívam krízu stredného veku-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 7.3.2013 17:15
Nie si sama, už aj mna to chyta,...-BLUSH-
neznámy
neznámy | 8.3.2013 08:49
Ja naivná som si myslela že prichádza neskôr-BLUSH-
neznámy
neznámy | 15.3.2013 09:49
Okolo 36-37 roku veku je kvadrat Saturn na Saturn, naša generácia aj kvadrat Pluto na Pluto a máš pravdu, opozicia Uran na Uran a kvadrat Neptun na Neptun prichadza neskor, okolo 41-42 veku.
neznámy
neznámy | 15.3.2013 20:25
Už som všetky kvadráty prežila,ale na ten neptúnovský sa vôbec neteším...už chcem mať pokoj...celkovo posledné dva roky boli ťažké a to som si predtým myslela že saturn nič nepredbehne,ale pluto aj urán sa k nemu minimálne blížili,až ho dokonca nepredbehli-BLUSH-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 19.3.2013 14:21
Evka, a ako si prežila kvadrát Jupiter na Jupiter? Viem, opakuje sa viackrát, ale možno si spomenieš na obdobia.
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 19.3.2013 19:29
Neprebehol tak dávno a ešte aj bude ,ako som pozerala.Pokial si pamätám riešila som financie,vlastne ich nedostatok......pri prvom kvadráte cca pred rokom aj niečo som kupovala auto,nebola to šťastná kúpa,počas roka z mojej peňaženky vytiahlo čo sa dalo...Pri kvadráte koncom minulého roka som chytila amok a predala ho.Na začiatku roka som znova kúpila pri podobnom kvadráte auto,úplne nečakane...zatial to vyzerá na šťastnú ruku....Môžem povedať že som všetky tieto veci riešila náhle a moc som nerozmýšlala.-LOL-
neznámy
neznámy | 19.3.2013 20:30
teď v lednu mi skončil kvadrát neptuna na neptun (natální neptun v 6.domě ve střelci blízko DSC,tranzit 11.domem v rybách) a celou kvadraturu jsem řešila křest dcery,tedy celkem v pohodě,až na neshody s partnerem,kterému "ňáký křest" připadá totálně nesmyslný (no má Urana v 1.domě),ale nakonec jsme se domluvili...: )
Śnad to ani u tebe nebude tak náročné,jak saturn,uran či pluťák : )
neznámy
neznámy | 19.3.2013 20:33
Ďakujem za skúsenosť,potešila si ma.....Ja sa bojím že budem mať búrky vo vsťahoch,nakoľko je neptún vládca 7.domu:)A v mojich rokoch sa mi už podobnými vecami nechce moc zaoberať-COOL-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 19.3.2013 23:05
Ach, takže utrácanie... no možno sa to isté dialo aj mne, ale napadá ma len posledná udalosť, keď som zaplatila väčšiu čiastku za oslavu troch členov mojej rodiny... :D Teraz som viacmenej zahojená a mám našetrené, ale obávam sa, čo spraví ďalľí takýto kvadrát o mesiac :P Ja mám Jupíka doma v 8.ke... a tranzitného cez 11tku... neviem, ako si to mám vysvetliť...
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 20.3.2013 06:24
ožno zmeny v kruhu priateľov,alebo v spoločenských aktivitách-BLUSH-
neznámy
neznámy | 24.3.2013 10:17
u mna na jesen nastane Návrat Saturna :) takze som zvedavá
Ale po vcerajšej debate mám vo veciach trochu jasnejšie, a odporúčam každému sa venovať trochu viac tej hlbinnej, psychologickej astrologii. Je to velmi zaujímavé ale náročné -PUH-
neznámy
neznámy | 24.3.2013 12:13
No mne by na môj návrat Saturna vtedy nepomohlo nič.....ako sa mi totálne zrútil život....ešte osem rokov som to trávila a snažila sa pochopiť......ale snáď nie sú všetci tak zabrzdený,spomalený ako ja-COOL-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...