mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Životné cykly.

neznámy
neznámy | 24.3.2013 16:15
ačkoliv odjakživa mým ústředním tématem byli vztahy,tak v době návratu saturna jsem se zabývala jen a jen prací,jakoby nic jiného důležitějšího pro mne v té době neexistovalo,každá doba,věk má své,vždy je něco v popředí zájmu...co je potřeba řešit ..
neznámy
neznámy | 24.3.2013 16:28
procházím teď Evka krizí středního věku,mám-li to srovnat třebas s návratem saturna,tak tenkrát to bylo především o fyzické energii a teď je to hlavně "psycho"-WALL-. Konkrétně je u mě aktuální URAN opozice URAN (prochází mi 11.domem k radixu v 5.domě ve vahách ) a zdá se,že mě ta výbušná energie zničí,nezvládám klidnou komunikaci,nekonečné hádky s partnerem a nemám většího přání,než být v klidu ,tak snad jsi na tom mnohem lépe.:)
neznámy
neznámy | 24.3.2013 17:35
Som na tom podobne a mojemu partnerovi sa každý deň čudujem že neutečie-LOL-Naozaj je to zaberák,ale konečne som zabudla na krivdy čo som utŕžila ešte počas návratu saturna......-FLOWER-Naozaj je pravdou že na staré bolesti zabudneš až keď sa objavia nové,ešte väčšie.
neznámy
neznámy | 24.3.2013 18:39
Aj ja cely zivot riesim vztahy a samu seba, aka som a aka by som mala byt, tak som zvedava co mi ten navrat Saturna prinesie.. kdesi som sa dočítala, že sa mam naucit zanechat a opustit nejake hlboke vztahy, ze to by mala byt vyzva v mojom zivote, ak som to pochopila spravne, tak dufam ze ten Saturn nebude mat v tom prsty.
neznámy
neznámy | 24.3.2013 21:55
pravda pravdoucí,ty nejsilnější emoce přebijí vše a ostatní je zapomenuto...,nebýt té krize střed.věku,která chtě nechtě nutí bilancovat a hlavně se mi vrací zážitky z dětství a puberty,o kterých jsem dávno nevěděla a nějak mi není jasné,jak bych to v mém pokročilém věku měla zpracovávat -ROLL-,a pak se člověk diví,že je neklidný,jak ďas..:D,ale taky mě napadá,že by tu mohla být souvislost s průchodem pluta 8.domem...Přeji krásný klidný večer.-FLOWER-
neznámy
neznámy | 24.3.2013 22:07
zatím jsem nepřišla na nic lepšího,než se pokoušet ve všech oblastech ,ať už jsou to vztahy,láska,zdraví či finance o zlatou střední cestu,nic neodfláknout,ani nepřehánět...to sou ale rady -FLOWER-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...