mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění Luny 4.4.2015

neznámy
neznámy | 31.3.2015 11:44
Lidé zajímající se o zatmění a čerpající ze zdrojů historické astrologie říkají,
že zatmění Luny vypálí na ekliptice vždy až DVA citlivé body,
např.pro den 4.4.2015 :

1.bod,ve kterém zatmění nastane 14st24 min Vah
2.bod,přesně na opačné straně eliptiky 14st 24 min Ber

Pokud padnou tyto dva :Dbody na radixové planety,nebo hroty rohových domů,
/někteří říkají i na uzly/,budou je aktivovat,podle jejich vnitřní povahy.
Čím je orbis menší,tím vliv zatmění silnější.
neznámy
neznámy | 31.3.2015 20:05
Aký je max. orbis, prosím? Mam tam tam ASC/ DSC aj uzly, orbis 2.st. a 9.st.
neznámy
neznámy | 31.3.2015 21:23
no ja tam mam midpoint sun/moon... v oktobri bolo zatmenie na 15° vah a urcite som to zatmenie velmi silno pocitil...a nielen ja, ale aj jedna mne blizka osoba, ktora tam ma tiez midpoint...takze som si isty, ze na tento bod (sun/moon midpoint) zatmenia posobia tiez... a pravdepodobne asi aj na uzly a hlavne osy mozu mat ucinok, aj ked su to len body...
neznámy
neznámy | 1.4.2015 09:15
No vidíš, ještě žes to připomněl. Já budu mít Lunu se Severním Uzlem zrovna na MC a bude mi házet triny na mé DSC Lunu a Severní Uzel (zajímavá shoda). Zajímavé taky je, že zrovna budu na výcviku rodinných konstelací, což má přímou souvislost s mojí "kariérou" do budoucna. Docela se těším, co se bude dít :-)
neznámy
neznámy | 1.4.2015 11:11
Na planety je uváděn orbis max.1 stupeň,o orbisu na midpointy se "starosvětští"
autoři nezmiňují,i když střední vzdálenosti je technika stará několik století.
Intuicí bych dal na hlavní midp. taky orbis 1 stupeň.
adelaida
adelaida | 1.4.2015 16:25
No eště že tak :D Takže, když zatmění Luny proběhne na mém Slunci 8d. s orbisem 1°14' tak se mě to v podstatě netýká a žádný vliv bych pociťovat neměla?-MUSIC-

Pokud ano, přemýšlím jaké téma by to mohlo vytáhnout, když tahle "událost" proběhne na ose 2-8 d. Tranzitní Slunce doputuje na Chiron a uzly budou v kvadrátu na svoji radixovou pozici. Nechci se nějak programovat, ale tipuji, že by mohlo jít o střet vědomého-nevědomého, přítomnosti-minulosti. Nějaký bubáci, psychologický komplexy...Při solárním zatmění jsem podala výpověď, teď se adaptuji v novém zaměstnání. Změnila jsem navyklý způsob života a režim se mi obrátil úplně naruby. Nevím, kde se to ve mně vzalo, protože všechny změny předem pečlivě plánuji, někdy tak přepečlivě, že nakonec žádné neudělám a tohle bylo ráz na ráz. Něco mi říká, že se nemám už ohlížet zpátky.
neznámy
neznámy | 1.4.2015 21:49
Mám uzly na 14st 27min 3. dům ohon a 9. dům hlava. Trigon - Sextil na Mars (6. dům) a Uran (8.dům).

Asi se mě to týká, i když nevím jak... -ROLL-
neznámy
neznámy | 1.4.2015 23:38
Ďakujem.:)
Dogi
Dogi | 3.4.2015 11:01
Tak mne tvorí Luna konjunkciu s Plutom až orbis 5 st., to už by som myslím cítiť nemala :-).
Okrem toho Luna bude v sextile na Neptún a v trigóne na Slnko.
Ale ako tak pozerám, ak pozerám dobre, mám zatmenie v tranzitoch v kvadráte na tranzitný midpoint Slnko/Luna a direkčne v konjunkcii s direkčným midp.Slnko/Luna a v kvadráte na direkčnú Lunu a direkčný Merkúr.
neznámy
neznámy | 3.4.2015 13:24
Mi to bude házet kvádry na nativ Slunko, který je navíc v konj. s tranz Plutem. To zas můžu očekávat nějaké pekelnosti -WALL-
neznámy
neznámy | 3.4.2015 14:15
mňo....okrem tesnej konjunkcie luny na asc. (plus tranzitne nan robi kvadraturu aj pluto) a teda zaroven opozicie od slnka na moj ascendent, mi pojde luna aj slnko tranzitne do tesnej kvadratury na moj neptun k IC, ten je tranzitmi momentalne tiez pod vplyvom pluta (konjunkcia) tak uvidime ci cosi alebo nic....vlastne sa mi tam vytvori T-ecko pozostavajuce z tranzitnej luny, mojho slnka v konjunkcii s tranzitnym slnkom a tranzitnym uranom a v apexe bude moj neptun v konjunkcii s tranzitnym plutom a este sa mi vytvori yod z mojho merkuru, mojho jupitera a tranzitujuceho retrogradneho saturnu, ktory bude v mojom 2. dome a bude v apexe....ale to uz je len mimozatmenovy bonus

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...