mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Urán a Venuša

neznámy | 29.4.2017 20:42
Mám tranzit urán konjunkcia venuša. Cítim sa ako na ihlách a nechcem urobiť hlúposť. Škoda reči nad tým, čo sa teraz deje v mojom vzťahu, ale v skratke, vôbec to nie je dobré. Viem, že pri uráne to takto chodí, no zas na druhej strane, možno to prejde a ja to budem v budúcnosti ľutovať. Je to o to zložitejšie, pretože si nie som istá, či som pre partnera jediná. Nie že by ma podvádzal, to si nemyslím, ale vidím, že cudzie ženy ho nenechávajú chladným. Hovorí na to, že každý muž sa obzrie za peknou ženou, že inak by nebol chlap. Viem, že som ako býk majetnícka a takéto správanie mi vadí. Čo vedie k ďalším sporom. Možno sa to teraz tým uránom vyrieši.
Stalo sa niekomu niečo podobné? Čo od toho môžem čakať?

Ešte by som doplnila, že mám aj saturn trigon venuša.
vrchol.vsetkeho | 29.4.2017 21:36
nemas nutkanie robit zvrhlosti?
neznámy | 30.4.2017 09:17
Uran v horoskope symbolizuje rovnako tvorenie aj nicenie a dodava cloveku taku "energiu prebudenia a nahlej zmeny".... Tranzity od Uranu byvaju prevratne, prudke, sokujuce a ty ked ho mas v konjunkcii s Venusou a trapi ta momentalna situacia v tvojom vztahu, tak je viac nez pravdepodobne, ze jednou z moznosti tejto konjunkcie moze byt nahle oslobodenie sa od nefunkcneho vztahu (ulava) a "novy vietor do plachiet".....

Samozrejme, ze ak je vztah postaveny na pevnych zakladoch, moze tato konjunkcia znamenat aj zmeny vo vztahu, pozitivne vyriešenie problemu, atd...... No zalezi to od vas dvoch -PUH-
diké | 30.4.2017 10:11
Hlavne nerob nic co je pre teba neprirodzene, teda pre tvoju venusu...rsp. to co sa tebe samej nepaci.
Venusa v baranovi je ohen...hreje,ale moze aj popalit ci dokonca uplne spalit...
Konjunkcie su nevedome podla mna...nieco sa stane a ty nemas moc ovplyvnovat dej.
Tak nech sa deje co sa ma:)...vela stastia-FLOWER-...napokon budes spokojna...uvidis;)
dr. Faustroll » diké | 30.4.2017 15:11
Uran s Venuší si udělají co budou chtít
Aiwi | 30.4.2017 21:54
Mne sa práve táto konštelácia skončila. Nemusí sa nevyhnutne týkať partnerských vzťahov. Niekedy môže zasiahnuť aj priateľské. A v tom období som dosť bilancovala. Jednoducho človek je kritickejší vo vzťahoch v negatívnom, ale aj v pozitívnom. Tak či onak, môže to pomôcť odstrániť nepríjemné pnutie, ale aj posunúť vzťah pozitívnym smerom. Len je dobré byť otvorený, hovoriť o tom, čo ti je nepríjemné, no na druhej strane byť aj otvorený iným možnostiam, či posunom.
btw skús sa ty pozerať po iných mužoch a hovoriť s ním o tom. :D by ma celkom zaujímala tá reakcia.
DVG | 1.5.2017 11:57
to ja ked vidim peknu babu este drgnem do draheho , ci si aj on vsimol :)

ako byk by si mala mat aj dostatok sebavedomia a verit si.
ziarlivost nie je predsa nic ine len pochybovanie o sebe samej.

nie je to presne k tranzitu a k tomu co sa pytas, ale ako si to spravis tak to budes mat.
ty sama :)
neznámy | 1.5.2017 21:09
Těžko říct, jak to při "Uráne chodí". Já jsem se při konjunkci s Venuší poprvé vdávala, z lásky a vědomě, při kvadrátu jsem se vdávala podruhé, taktéž tak... Já tedy tranzity Urana pociťuju na osobní planety vždycky, u mne je silnej.
Těžká rada.
Snad jedině, abys hodně uvažovala a vážila. Abys byla opatrná, je tam taky ten Saturn. Ony jsou výměny mnohdy nanic. S dnešním pohledem bych neiniciovala žádné rozvody, zbytečné, pokud je vztah funkční. - Že chlap kouká, no to tak bývá, ona je otázka, jestli kouká tak, že to jednu neuráží - sama to mám spíš tak, jako DVG - taky koukám po hezkých holkách a strkám do něj- ale zažila jsem dvojice, kde ten mužskej se choval vysloveně urážlivě. Může být "koukání" v přítomnosti partnerky na pár facek. To byste si pak měli vyříkat s nějakým "pomocníkem".
Takže, co od toho můžeš čekat? Zjevně to, co se to děje. Že si Uran s Venuší udělají, co chtějí, to je sice na jednu stranu pravda, ale na druhou, dávej pozor a neunáhluj se. Nehoří snad. Tak nesypej písek. Trochu to zkus vydýchat.:)
unicorn | 2.5.2017 00:02
Dej na intuici... :)

Pokud si tohle téma řešíš, něco na tom bude...

Já měla Uran na Venuši...a Pluto kvadratura Venuše a Merkur.. (zažila jsem úmrtí babičky i dědy), bylo to velmi rychlé..

Co se týká lásky.. tak pohoda.. možná víc výdajů finančních a i přísun financí - rychlá cirkulace...

Saturn trigon Venuše mi také při tomto období probíhal a seznámila jsem se v těžkém období s přáteli mých pradodiců a navázala dlouhodobý a vzácný vztah. Venuši mám v 11.d v Beranu...

A s tím unáhlováním je to pravda jak píše pastýřka :) ale to píšu asi proto, že mám unahlenou Venuši :-D a Uran v Beranu je jako střela...
unicorn » unicorn | 2.5.2017 00:10
Jo a ukončila jsem rychle jedno pofiderni přátelství (za což mohlo i Pluto kvadratura na mou Venuši v 11 d), měl v tom prsty i "urychlovač" Uran na mé Venuši.
neznámy » unicorn | 3.5.2017 18:05
No jo, já horuju proti "unáhlování", že mám sama Venuši kvadrátovanou Uranem a máloco mi tak dává zabrat.:D
Vodnářka | 3.5.2017 20:16
jj, já ji mám celoživotně v opozici na Uran z prvého do sedmého domu....:D.....co je proti tomu nějaká dočasná tranzitní konjunkce-LOL-

Zrovna dneska jsem si uvědomila, že jsem spokojená se svým radixem a životem, že jsem prostě š ť a s t n ááá -LOL- -YES-
(aneb vše je, jak má být ;)
Kadishtu » Vodnářka | 4.5.2017 19:24
-THUMBSUP- :)
Vodnářka » Kadishtu | 4.5.2017 20:25
:);)
lak » DVG | 4.5.2017 23:45
to ja ked vidim peknu babu este drgnem do draheho , ci si aj on vsimol :)"-LOL- robim to iste -LOL-
LILKA | 7.5.2017 12:36
Mám tento aspekt v radixu, ale kvadrát z 7 do 5 domku, když mi šel tranzitně v kv., tak jsem měla "tlaky" co se týká vztahu, ale nějak jsem to nakonec ustála......moje venuše je v raku, prej kdybych měla venuši třeba v beranu, tak kdo ví......;):)
neznámy » LILKA | 7.5.2017 12:42
Z hľadiska tých tlakov si sa cítila skôr ako obeť, alebo naopak ty sama si mala chuť niečo zmeniť?
LILKA | 7.5.2017 12:47
Měla jsem chut´udělat změnu....
neznámy » LILKA | 7.5.2017 12:58
:)
LILKA | 7.5.2017 23:21
No ale nakonec to venuška v račíku, tak nějak dala......:D;):)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

Pohreb Rozlúčka so svetským životom a posledná slávnosť pred odchodom na druhý svet. Vo snoch predstavuje pohreb koniec jednej životnej fázy a začiatok druhej. Je to... viac »

Cigáň / Cigánka / Cigáni / Róm / Rómovia Tento kočovný národ je synonymom pre živelnosť, nezávislosť, odlišnosť, iracionalitu, či pre premenlivú, nestálu energiu, ktorá sa len ťažko dá skrotiť. Vo snoch... viac »

Slon / Slony Je to najväčší suchozemský cicavec a preto predstavuje moc, odolnosť, nadhľad, neohrozenosť a v negatívnej forme aj nemotornosť, či nezastaviteľnú pudovú silu (hlavne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...