mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

svadba podla saturna :)

neznámy | 16.1.2018 22:36
saturnovo dielo pri neharmonickych aspektoch je niekedy v celku zaujimave a vie dat aj poriadne zabrat :)))
co taka "svadba podla saturna" ked saturn prave uraduje u oboch partnerov?
Plati porekadlo : vsetko zle je na nieco dobre? :))))))
Plutonie | 17.1.2018 13:16
Záleží, co prověřuje. Patrně by to byl oboustranně odpovědný vztah. Pevný. Ale ne příliš radostný.
lak | 17.1.2018 13:24
mne sa saturn vo vztahu paci, ale len pekne aspektovany :) -HEART- ale toto je otazka tranzitov, takze tesim sa na rady astrologov a drzim vam palce -THUMBSUP- -COFFEE-
martinbd | 17.1.2018 17:34
Ak ten Saturn nezasahuje signifikátorov manželstva, čo sú Venuša, Mars, Slnko, Mesiac, vládca VII. domu, tak by to nemusel byť až taký problém. Tiež sa dajú vyvážiť problematické tranzity, ak je okamih svadby priaznivý. Tam je potrebné zvážiť veľa vecí, napríklad je dobré, ak je Venuša v tom čase v nejakom dobrom znamení a pod dobrými aspektami. Teraz koncom roka bude retrográdna, takže vtedy to ideálne nie je a treba brať do úvahy už jej tieňovú fázu. Potom treba zvážiť ešte aj zvyšné veci, ohľadom horoskopu svadby.
Ale ak Saturn zasahuje signifikátorov, tak je na mieste otázka, či by nebolo lepšie počkať, kým daný tranzit odozneje.
rudi | 17.1.2018 19:55
poznam vela parov, ktore pri satursnkych aspektoch (aj napatovych) riesili svadbu, byvanie, narodenie dietata a podobne... saturn je o zodpovednosti a o praktickych zalezitostiach, saturn formuje vztahy do konkretnej podoby (prinasa do vztahu pravidla a system spoluzitia)... je vsak pravda, ze saturn uzemnuje, romanticke predstavy musia ist bokom a nastava tvrda realita... nie nahodou pri konstelaciach venuse so saturnom je jednym z klucovych slov "konflikt medzi zabavou a povinnostami" -PUH- skor je rarita, ked pri takychto prilezitostiach nie su ziadne saturnske aspekty...
neznámy | 18.1.2018 00:19
jasné,že je to na niečo dobré,,,,s partnerom máme Venušu v napätí so Saturnom,,a ten mi teda vie skočiť do úsmevu,,ale v konečnom dôsledku je to ozaj dobré a užitočné,,pre oboch,,,len si zvyknúť-HEART-
LILKA | 18.1.2018 19:43
Máme ho taky;):) naštěstí je tam "podpora" od jiných aspektů ( od venuše na pluto, na slunce, neptuna a jupitera):)
neznámy » lak | 19.1.2018 07:39
dakujeme mooc -FLOWER- -COFFEE-
milan08 | 19.1.2018 08:27
da sa zvyknut i na sibenicu.....
neznámy » milan08 | 19.1.2018 08:38
až takto som to nemyslela,,,,,:)
marcie | 19.1.2018 09:44
mohol by to byť "pevný základ" :)
lak | 19.1.2018 23:14
:) -COFFEE-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch sa bude prejavovať viac zodpovednosti a opatrnosti, čo môže prospieť organizačnej stránke spoločenských akcií. Pri jednaniach a nadväzovaní nových kontaktov prevážia formality nad spontánnosťou.

horoskophoroskophoroskop Ľudia sú viac otvorení k nepopulárnych, tabuizovaným témam, preto by ste mohli teraz obrátiť pozornosť aj týmto smerom. Schopnosť hlbšej analýzy a mentálnej sily dodá štúdiu alebo diskusiám nový náboj.

horoskophoroskophoroskop Pre tieto momenty môžu byť charakteristické nevypočítateľné obraty a zvraty. Ľudia budú viac náchylní zachádzať až do krajností. Rebelantská atmosféra obyvateľstva priťaží nejednej autorite. Nárast extrémizmu a prebudenie radikálnych síl.

INDICKÁ ASTROLÓGIA - medzi západnou a indickou astrológiou existujú dosť významné rozdiely. V prvom rade indická astrológia používa siderický zodiak namiesto tropického zverokruhu. Ďalej... viac »

CHOROBA - jej vypuknutie a priebeh by mali signalizovať určité konštelácie v horoskope. Najcitlivejšie astrologické prvky, ktoré často súvisia so zdravím človeka, sú Slnko (u... viac »

KARMICKÁ ASTROLÓGIA – je ezoterický smer v astrológii, ktorý berie horoskop ako súhrn rôznych dispozícií nadobudnutých v minulých životoch. Laická verejnosť si však mylne myslí, že... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...