mesiac
Pondelok, 19.2.2018
Meniny má Vlasta
NOV
osvetlených 12% mesiaca
mesiac v znamení barana
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Astrológia a horoskopy - 

svadba podla saturna :)

habibti | 16.1.2018 22:36
saturnovo dielo pri neharmonickych aspektoch je niekedy v celku zaujimave a vie dat aj poriadne zabrat :)))
co taka "svadba podla saturna" ked saturn prave uraduje u oboch partnerov?
Plati porekadlo : vsetko zle je na nieco dobre? :))))))
Plutonie » habibti | 17.1.2018 13:16
Záleží, co prověřuje. Patrně by to byl oboustranně odpovědný vztah. Pevný. Ale ne příliš radostný.
lak » habibti | 17.1.2018 13:24
mne sa saturn vo vztahu paci, ale len pekne aspektovany :) -HEART- ale toto je otazka tranzitov, takze tesim sa na rady astrologov a drzim vam palce -THUMBSUP- -COFFEE-
martinbd » habibti | 17.1.2018 17:34
Ak ten Saturn nezasahuje signifikátorov manželstva, čo sú Venuša, Mars, Slnko, Mesiac, vládca VII. domu, tak by to nemusel byť až taký problém. Tiež sa dajú vyvážiť problematické tranzity, ak je okamih svadby priaznivý. Tam je potrebné zvážiť veľa vecí, napríklad je dobré, ak je Venuša v tom čase v nejakom dobrom znamení a pod dobrými aspektami. Teraz koncom roka bude retrográdna, takže vtedy to ideálne nie je a treba brať do úvahy už jej tieňovú fázu. Potom treba zvážiť ešte aj zvyšné veci, ohľadom horoskopu svadby.
Ale ak Saturn zasahuje signifikátorov, tak je na mieste otázka, či by nebolo lepšie počkať, kým daný tranzit odozneje.
rudi » habibti | 17.1.2018 19:55
poznam vela parov, ktore pri satursnkych aspektoch (aj napatovych) riesili svadbu, byvanie, narodenie dietata a podobne... saturn je o zodpovednosti a o praktickych zalezitostiach, saturn formuje vztahy do konkretnej podoby (prinasa do vztahu pravidla a system spoluzitia)... je vsak pravda, ze saturn uzemnuje, romanticke predstavy musia ist bokom a nastava tvrda realita... nie nahodou pri konstelaciach venuse so saturnom je jednym z klucovych slov "konflikt medzi zabavou a povinnostami" -PUH- skor je rarita, ked pri takychto prilezitostiach nie su ziadne saturnske aspekty...
neznámy » habibti | 18.1.2018 00:19
jasné,že je to na niečo dobré,,,,s partnerom máme Venušu v napätí so Saturnom,,a ten mi teda vie skočiť do úsmevu,,ale v konečnom dôsledku je to ozaj dobré a užitočné,,pre oboch,,,len si zvyknúť-HEART-
LILKA | 18.1.2018 19:43
Máme ho taky;):) naštěstí je tam "podpora" od jiných aspektů ( od venuše na pluto, na slunce, neptuna a jupitera):)
habibti » lak | 19.1.2018 07:39
dakujeme mooc -FLOWER- -COFFEE-
milan08 | 19.1.2018 08:27
da sa zvyknut i na sibenicu.....
neznámy » milan08 | 19.1.2018 08:38
až takto som to nemyslela,,,,,:)
marcie » habibti | 19.1.2018 09:44
mohol by to byť "pevný základ" :)
lak » habibti | 19.1.2018 23:14
:) -COFFEE-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Palino horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia horoskopy lukas1985 horoskopy pauline horoskopy Janca27 horoskopy Azyra horoskopy Kon-Tiki horoskopy Jana T. horoskopy istop horoskopy ivunka horoskopy biorobot

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...
Osobný horoskop
Ponúkam výklad osobného horoskopu, ktorý spájam so znalosťami lunárnej astrológie, archetypov a s colorterapiou....

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na návštevu galérií, koncertov, útulkov a posvätných miest. Pri nákupoch a nadväzovaní kontaktov nedajte na vonkajší efekt, pretože ľahko môžete naďabiť na mačku vo vreci.

horoskophoroskophoroskop Všeobecne sa na pracoviskách vyskytne väčšia pasivita a sklony k ulievaniu. Zvýšená aktivita rôznych zločineckých a extrémistických skupín, preto si dajte viac pozor na podvody, intrigy a krádeže. Nebezpečenstvo skrze chemikálie, oheň a plyn.

horoskophoroskophoroskop Rozvírené silné emócie by bolo dobré vybiť pri nejakom športovom zápase, súťaži, či práci alebo sa len tak vybrať na túru. Tuky sa momentálne rýchlejšie spaľujú. Vhodný okamih na razantné činy.

Choroba / Rakovina / Slabosť Zdravotné problémy sa podľa mnohých duchovných náuk vyskytnú, ak žijeme v neharmónii s prírodnými zákonmi, či so samým sebou alebo ak sa odchýlime z cesty, ktorá nám... viac »

Lietať / Vznášať sa / Lietanie / Letieť / Let Povznesenie na úroveň, ktorá je bližšie k nebesám. Vzdušný živel je spájaný s mentálnou, duchovnou sférou. Už z týchto obrazov je jasné, že lietanie predstavuje... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...