mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

svadba podla saturna :)

neznámy | 16.1.2018 22:36
saturnovo dielo pri neharmonickych aspektoch je niekedy v celku zaujimave a vie dat aj poriadne zabrat :)))
co taka "svadba podla saturna" ked saturn prave uraduje u oboch partnerov?
Plati porekadlo : vsetko zle je na nieco dobre? :))))))
Plutonie | 17.1.2018 13:16
Záleží, co prověřuje. Patrně by to byl oboustranně odpovědný vztah. Pevný. Ale ne příliš radostný.
lak | 17.1.2018 13:24
mne sa saturn vo vztahu paci, ale len pekne aspektovany :) -HEART- ale toto je otazka tranzitov, takze tesim sa na rady astrologov a drzim vam palce -THUMBSUP- -COFFEE-
martinbd | 17.1.2018 17:34
Ak ten Saturn nezasahuje signifikátorov manželstva, čo sú Venuša, Mars, Slnko, Mesiac, vládca VII. domu, tak by to nemusel byť až taký problém. Tiež sa dajú vyvážiť problematické tranzity, ak je okamih svadby priaznivý. Tam je potrebné zvážiť veľa vecí, napríklad je dobré, ak je Venuša v tom čase v nejakom dobrom znamení a pod dobrými aspektami. Teraz koncom roka bude retrográdna, takže vtedy to ideálne nie je a treba brať do úvahy už jej tieňovú fázu. Potom treba zvážiť ešte aj zvyšné veci, ohľadom horoskopu svadby.
Ale ak Saturn zasahuje signifikátorov, tak je na mieste otázka, či by nebolo lepšie počkať, kým daný tranzit odozneje.
rudi | 17.1.2018 19:55
poznam vela parov, ktore pri satursnkych aspektoch (aj napatovych) riesili svadbu, byvanie, narodenie dietata a podobne... saturn je o zodpovednosti a o praktickych zalezitostiach, saturn formuje vztahy do konkretnej podoby (prinasa do vztahu pravidla a system spoluzitia)... je vsak pravda, ze saturn uzemnuje, romanticke predstavy musia ist bokom a nastava tvrda realita... nie nahodou pri konstelaciach venuse so saturnom je jednym z klucovych slov "konflikt medzi zabavou a povinnostami" -PUH- skor je rarita, ked pri takychto prilezitostiach nie su ziadne saturnske aspekty...
neznámy | 18.1.2018 00:19
jasné,že je to na niečo dobré,,,,s partnerom máme Venušu v napätí so Saturnom,,a ten mi teda vie skočiť do úsmevu,,ale v konečnom dôsledku je to ozaj dobré a užitočné,,pre oboch,,,len si zvyknúť-HEART-
LILKA | 18.1.2018 19:43
Máme ho taky;):) naštěstí je tam "podpora" od jiných aspektů ( od venuše na pluto, na slunce, neptuna a jupitera):)
neznámy » lak | 19.1.2018 07:39
dakujeme mooc -FLOWER- -COFFEE-
milan08 | 19.1.2018 08:27
da sa zvyknut i na sibenicu.....
neznámy » milan08 | 19.1.2018 08:38
až takto som to nemyslela,,,,,:)
marcie | 19.1.2018 09:44
mohol by to byť "pevný základ" :)
lak | 19.1.2018 23:14
:) -COFFEE-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nadišiel čas pre organizovanie, či návštevu prednášok, kurzov a seminárov a taktiež aj pre obchodné záležitosti, pretože dopyt po informáciách rastie a mozog sa lepšie prekrvuje. Šance na svižný a hladký priebeh jednaní stúpajú.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k vyššej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Terajšia pohodová a priateľská atmosféra osvieži všetky milostné, rodinné a spoločenské záležitosti.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Lietať / Vznášať sa / Lietanie / Letieť / Let Povznesenie na úroveň, ktorá je bližšie k nebesám. Vzdušný živel je spájaný s mentálnou, duchovnou sférou. Už z týchto obrazov je jasné, že lietanie predstavuje... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...