mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 91% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Žádní jiní lidi tu nejsou
fórum Ľudská duša
23.01.2019 13:19 Johanna

Meno v 3. tisícročí
fórum Voľný pokec
23.01.2019 11:06 dr. Faustroll

Nový rok
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:40 milan08

Koniec sveta
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:37 milan08

Pes / Psy (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pes / Psy. Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom našich pudov a inštinktov a tiež nám prezrádza ako vieme chrániť svoje emócie (nevedomie) a čeliť problémom. V astrológii sú tomuto symbolu najbližšie kombinácia znamení Barana a Raka alebo ich vládcov Marsu a Luny. Ak nás vo sne doprevádza pes, znamená to, že sme v priaznivom vzťahu k silám nevedomia. Svedčí to o našich zdravých inštinktoch, ktoré máme pod kontrolou a tiež o tom, že nejaký aspekt našej osobnosti je nám blízky a chráni nás. Ale ak sme tieto svoje prirodzené sklony potlačili, a žijeme v rozpore so svojimi inštinktmi, napríklad erotickými sklonmi, vo sne stretneme psa, ktorý je zlostný a cerí zuby. Je symbol straty kontroly nad vlastnými pudmi a túžbami. Týraný alebo bitý pes značí napadnutie nášho nevedomia, či emócií cudzími votrelcami. V reálnej rovine to môže predstavovať nejaký konflikt alebo nebezpečenstvo od ľudí z okolia. Ak stretneme psa temného sfarbenia so zlými svietiacimi očami, ktorý v nás vyvoláva strach, je našou úlohou prijať animálnu časť svojej osobnosti, bez ktorej nie sme schopní života. Tento obraz tiež môže predznamenávať zradu okolia. Biely pes symbolizuje túžbu po zjemnení pudov a inštinktov.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

ZATMENIE - ak sa pri splne Luna nachádza v blízkosti mesačných uzlov, tak nastáva jej zatmenie (Zem sa pohybuje medzi Lunou a Slnkom), pričom sú posilnené solárne tendencie... viac »

MEDIUM COELI - je bod horoskopu nazývaný tiež Stred neba (skratka MC) alebo nadhlavník. Ide o miesto pretínania ekliptiky a miestneho poludníka. Je to kulminačný stupeň horoskopu... viac »

DVOJIČKY - sú častým protiargumentom funkčnosti astrológie. Keď si však rozoberieme tento problém hlbšie, tak zistíme, že dvojičky sa narodili väčšinou pár minút po sebe, takže... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...