mesiac
meno: heslo:

Pes / Psy (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pes / Psy. Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom našich pudov a inštinktov a tiež nám prezrádza ako vieme chrániť svoje emócie (nevedomie) a čeliť problémom. V astrológii sú tomuto symbolu najbližšie kombinácia znamení Barana a Raka alebo ich vládcov Marsu a Luny. Ak nás vo sne doprevádza pes, znamená to, že sme v priaznivom vzťahu k silám nevedomia. Svedčí to o našich zdravých inštinktoch, ktoré máme pod kontrolou a tiež o tom, že nejaký aspekt našej osobnosti je nám blízky a chráni nás. Ale ak sme tieto svoje prirodzené sklony potlačili, a žijeme v rozpore so svojimi inštinktmi, napríklad erotickými sklonmi, vo sne stretneme psa, ktorý je zlostný a cerí zuby. Je symbol straty kontroly nad vlastnými pudmi a túžbami. Týraný alebo bitý pes značí napadnutie nášho nevedomia, či emócií cudzími votrelcami. V reálnej rovine to môže predstavovať nejaký konflikt alebo nebezpečenstvo od ľudí z okolia. Ak stretneme psa temného sfarbenia so zlými svietiacimi očami, ktorý v nás vyvoláva strach, je našou úlohou prijať animálnu časť svojej osobnosti, bez ktorej nie sme schopní života. Tento obraz tiež môže predznamenávať zradu okolia. Biely pes symbolizuje túžbu po zjemnení pudov a inštinktov.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Schopnosť obyvateľstva upriamiť svoju energiu na namáhavé úlohy (a aj ich dotiahnuť do úspešného konca) je väčšia, preto sa môže mierne zvýšiť pracovná, či tréningová záťaž. Regenerácia síl teraz prebieha rýchlejšie.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

Bozk / Bozkávanie / Pusa Gesto spájania, zbližovania alebo vyjadrenia sympatií. Existuje viacero druhov bozkov. Napríklad sa môže jednať o bozky zamilovanosti, úcty, či o judášsky bozk, ďalej... viac »

Zuby / Zub Majú buď erotický význam alebo význam v zmysle prežitia (spracovania potravy). Symbolika vychádza z toho, že penis vniká podobne do vagíny ako zuby do potravy.... viac »

Posteľ/ Lôžko Miesto narodenia a smrti, oddychu, ale aj choroby a obmedzenia, či sexuálnych vzťahov a intímneho života. Je to aj konečný bod, kam počas celého cyklu smerujeme. A na... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...