mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

smrt

neznámy
neznámy | 20.2.2015 18:15
Ivanko, děkuji mnohokrát z objasnění, už jsem zase o něco moudřejší.:)
No a to, že ta astroložka sama nedá svoje datum narození, to není nic neobvyklého - sama jsem dělala kurz u suprových lidiček, kteří o sobě neřekli ani ň - známe pouze jejich sluneční znamení, ani ascendent neprozradili. Taky mi to přijde trochu "na hlavu", přitom jsou to úžasní, fajn lidi, mám je ráda a myslím, že by to nebylo nic proti ničemu....
Taky zde na webu (i jiných podobně zaměřených) se občas objeví někdo - já říkám "důležitý", kdo si změní datum, nebo dokonce uvádí, že je mu 2000 let apod. To je fakt na hlavu a tohle nechápu a neuznávám, to se za svůj radix tolik stydí, nebo se bojí, že je druzí nějak odhalí a odsoudí?-CONFUSED-. Na mne se každý může podívat, jaké mám postavení planet, vůbec se tím netajím, a klidně dám info. :D -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 20.2.2015 18:20
No - třeba se ti to bude zdát směšné... Jsem v cizí vesnici, venku, čekám, až tam otevřou elektroobchod, pak si řeknu, že už nebudu čekat a zajedu do blízkého městečka. A v hlavě slyším, počkej, nejezdi. - Je to mámin hlas .Radši nejedu. Pak mi vyprávěli, že tam přes cestu ležel čerstvě spadlý strom, k obchodu přicupitala paní a anténu měla
Když jsem zase poprvé přijela na chalupu, kam jsem mámu vezla na její poslední dovču, na okno přilétl neuvěřitelně barevný ptáček, vůbec se mne nebál, poskakoval tam, byl veselej. Já jsem jasně cítila, že v kuchyni, blízko mě, stojí máma. Když jsem se vrátila do prahy, poskakoval ten samej neuvěřitelnej ptáček na trávě pod oknem. A v hlavě slyším, všechno je dobrý, ivanko. Když je mi mizerně, většinou přijde. Vypadám asi jako cvok. Slyším ji v hlavě, cítím ji celým tělem, když je v místnosti. Možná je to proto, že jsme si byly velmi blízké, byla nemocná a musela šest let ležet, ale byla duševně naprosto fit a pálilo jí to, že by jí kdekdo mohl závidět. Byla to neobyčejná ženská. V mládí fungovala jako médium, psala, mluvila čínsky, uměla I-ting, přátelila se s E. Tomášem. Pak ale od buddhismu ustoupila. V devadesáti se nechala pokřtít , a hlavně, do posledního dne se na něco těšila, všechno ji zajímalo, smrt neřešila. Nepočítala s ní. Všichni jsme měli dojem, že je nesmrtelná. - Díky za podporu. Podívám se na to datum.
neznámy
neznámy » Putes | 20.2.2015 18:31
No prosím tě, 70 je dobrý - když tě ovšem neklátí choroby, když se člověk většinou necítí na sedmdesát, já se občas vyděsím, když nastoupím do tramvaje a někdo vskočí, ať si sednu... Což je zase na druhou stranu blbý, protože nikdo nevidí, že tam nastoupila docela fajn, kapku praštěná holka, leč vidí tu sedmdesátku... Já si vždycky vzpomenu na jednu príma báseň K. Šiktance - (setkají se staří lidé, kdysi milenci, popovídají, povzpomínají, už je to všechno dávno..) a on" celý prostoupený tichounce znějícm:)í štěstím,jde jednou nohou po obrubníku a druhou po dlažbě a říká si: bláznivý dědku, bláznivý dědku". Tak tak to nějak je v sedmdesáti.:):)
neznámy
neznámy | 20.2.2015 18:48
No - já to "utajení" u astrologa vůbec nechápu. Možná u žen, tam může jít o ročník narození. Ale někdo - třeba baudy - si horoskop vystaví na svou stránku. To mi přijde solidní. Nevím, jestli znáš knížku M.Jehleho Astrologie v poradenské praxi. Je dobrá a má tam jako bonus kapitolku Typologie konzultantů (podle vládnoucích planet). Myslím, že je to paráda a dost výstižné. Já jsem se jednou dostavila na konzultaci(když jsem se vracela k astrologii, trochu jsem proběhla Prahu, abych se zorientovala, jak se to dnes dělá) k ženě, která musela být typ Pluta. Sjela mne už ve dveřích, celou konzultaci jsem musela mlče:)t, prakticky mi pořád nadávala a nakonec jsem musela mýt nádobí. Byl to fantastický zážitek. Ale měla dobrou cestu ke Stínu, to je fakt, bohužel, nemohla vědět, že se vlamuje do otevřených dveří.. Škoda, mohly jsme si popovídat. - Knihu doporučuju.-BYE-
neznámy
neznámy | 20.2.2015 20:56
Mám pár zvláštních zážitků, kdy mi šlo o život, a já si to uvědomila zpětně.
Takže odpověď je - ne. Až přijde můj čas, tak klidně odejdu. :)

Tedy alespoň v to doufám :D

:)
lak
lak | 20.2.2015 21:38
nie, vobec sa mi to nezda "smesne".. prave naopak :) ja tymito vecami medzi nebom a zemou doslova zijem a pripadaju mi uplne prirodzene.. ked je tak clovek naladeny, tak to chape a zaziva.. :) je to parada, ze mas s mamkou kontakt aj v takejto forme :)-THUMBSUP-:) a super, ze si uchovala si zdravu mysel az do konca -THUMBSUP-

neni zac :)-COFFEE-
neznámy
neznámy » lak | 20.2.2015 23:06
nedalo mi, ked toto citam, aby som sa ti nepozrel do kolecka... :)
co mi hned udrelo do oci, ze mas nie jednu, ale hned rovno dva konfiguracie, ktore astrologovia nazyvaju "YOD - prst bozi"...
jednu medzi uranom (3.dom), jupikom a slnkom...a druhu medzi neptunom (3.dom), plutom a venusou v apexe do 8.domu... 3.dom znaci - cesty, komunikacie, chodniky, spoje (mimo ineho)... a 8.dom asi vies o com je... a aby som dal k tomu nejaku syntezu, tak planetarna konfiguracia YOD prinasa zvlastne osudy, nezvycajne situacie, ktore maju cloveka nejako vnutorne zmenit, priviest ho k nejakej zivotnej mudrosti...cize napriklad aj cez taketo hranicne situacie (venusa v 8.dome na apexe) na cestach (3.dom) ta nieco skusa, ci sa k tebe prihovara...dajme tomu aby si rozmyslala nielen nad nesmrtelnostou chrusta:), ale napriklad aj o tom, co je za oponou tohoto sveta-PUH-
lak
lak | 20.2.2015 23:25
rudi, dakujem :D ja to aj tak berem - ako hovoris - aby som sa zamyslela.. :D vzdy po takej prihodicke si poviem, ze znamenie :D a pytam sa, co mi chce nebo povedat :D
lak
lak | 20.2.2015 23:51
rudi, este raz dakujem za vyklad :) nieco som k tomu nasla a chcela by som sa ta spytat: spomenul si, ze v jednom yode je venusa na apexe, co je na apexe v druhom yode? a co su ich antiapexy? dakujem, ak si najdes cas :D
neznámy
neznámy | 21.2.2015 09:32
Ivanko, děkuji za tip, knihy M. Jehleho jsou super, ale špatně k sehnání, ale mám dojem, že tuhle jsem viděla v nějakém internetovém knihkupectví, tak zapátrám.
A rozesmála mne ta tvá příhoda s mytím nádobí :D, to musela ta paní astroložka být pěkná semetrika.-LOL-
Putes
Putes | 21.2.2015 10:32
-ROFL--ROFL-Přesně takové pocity zažívám i já v tramvaji. Na jedné straně mě to potěší a hned mi naskočí, že to s tou mládeží vlastně není vůbec tak špatné, ale na druhé straně si uvědomím, že asi pro ně jsem už moc stará.-BIGEYE--FLOWER-
neznámy
neznámy | 21.2.2015 18:26
Popravdě, k tomu nádobí jaksi d o š l o, silná plutonská manipulace, ona je velmi svá, ale neřekla - umyjte nádobí, jaksi jsem p o c h o p i l a , že to nádobí m u s í m umýt... Děsné. Já s Plutem v kvadrátu na Slunce s Lunou teď žila delší čas, tak jsem jaksi v pohotovosti.:)-LOL-
neznámy
neznámy | 21.2.2015 18:40
-LOL- no tak vidíš, ty ses nakonec sama nabídla a určitě jsi při tom měla pocit, že jí to dlužíš....:D..............no jo, "kde je Pluto, tam je kruto", už se děsím,až mi poleze přes ascendent .-ROLL-
(zatím mám dost času-COFFEE-)
neznámy
neznámy » lak | 21.2.2015 20:27
v druhom je tvoje slnko v rakovi a v 9.dome.... apex je vzdy vrchol, ohnisko... cize ak mas napriklad trojuholnik (YOD ma tvar trojuholniku), tak planeta na vrchole toho trojuhlonika, je v apexe;)
lak
lak | 21.2.2015 20:29
dakujem, rudi :D a antiapexy su zvysne dve planety z yodu? diik :)
neznámy
neznámy » lak | 21.2.2015 20:48
tak oni nezvyknu mat taky nazov, ale ked si ich uz tak nazvala, tak ano:)
neznámy
neznámy » lak | 21.2.2015 21:17
antiapex je bod oproti apexu, takze ak mas apex napr. 5.st. barana, antiapex je na 5.st.váh
lak
lak | 21.2.2015 21:49
dakujem :D to nie ja, to som vyguglila :)
lak
lak | 21.2.2015 21:50
dakujem, Danka :D
neznámy
neznámy » lak | 21.2.2015 21:56
nemáš za čo:) a čo sa deje v antiapexe, prirodzene, ovplyvňuje účinnosť yodu
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...