mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

smrt

neznámy
neznámy | 16.2.2015 01:47
vyratal si niekdo z vas niekedy cas svojej smrti........len by ma to zaujimalo, kolko ludi to tak asi riesilo, kolki nasli odvahu
neznámy
neznámy | 16.2.2015 09:11
Lenko,tento druh astrologie je jen pro silné nátury.
Petr Radek před časem na www.johannes.cz
v části Fragmenty astrologie popsal ve třech částech Hyleg a Alcochoden I. -III.
jak se dopočítat výsledku,je tam i řada příkladů, o jak planety v radixu přidávají
a ubírají léta.
Jsou lidi,kteří si to počítat můžou,mají imunitu,já osobně bych to pro sebe
nedělal.
neznámy
neznámy | 16.2.2015 09:22
Je nejaká štatistika, výskum, že by takýto výpočet dával reálny dátum?
Myslím u ľudí, ktorí to dopredu nevedeli.
Pretože inak môže ísť o naprogramované vedomie.
neznámy
neznámy | 16.2.2015 09:29
dobra otazka, ta statistika podla mna chyba, ludia sa boji smrti, ved sa velmi vela ludi boji opytat co ich caka, a mnohi mi vravia, ze to radsej nechcu ani vediet, aby neboli zle naprogramovani
neznámy
neznámy | 16.2.2015 09:42
Emócie a myšlienky majú silu formovať život a predstava smrti spojená s nejakým konkrétnym časom a dátumom je extra silná aj keby ju človek navonok aj pred sebou spochybňoval a zľahčoval. I tak podvedome pôsobí a formuje.
Len dva dátumy v živote človeka sú podstatné. Ten prvý sa týka minulosti, nejde s ním manipulovať.
Ten druhý je dohad, ktorý sa môže stať skutočnosťou. Ale neviem, či preto lebo je skutočne predurčený.
neznámy
neznámy | 16.2.2015 10:31
Dámy,doporučuji pečlivě si přečíst stránky,které jsem uvedl,
pak nebudete mít dotazy,můžete délku života počítat na lidech,u kterých celkem
přesně znáte čas jejich narození ze svého okolí a oni už zemřeli,ovšem musíte
se orientovat v pojmech historické astrologie ,třeba - co jsou aspekty přes
znamení,kdy planety na sebe "vidí",atd.
Když si výpočty vyzkoušíte na zemřelých ve svém okolí,statistiku si vytvoříte
sami a když ji zde zveřejníte, bude to pro nás velmi zajímavé čtení.
dodo41
dodo41 | 16.2.2015 10:31
Never tomu, zo smrti strach nemam ziadny, niekedy sa uz aj miestami tesim, lebo som zvedavy co bude dalej...a ci nieco bude :)
neznámy
neznámy | 16.2.2015 13:28
Nie, kedy zomriem, to ma až tak nezaujíma, skôr ako -LOL-... A spôsob úmrtia som si tak trochu analyzovala z obsadenia môjho 8.domu a jeho vládcu, takže mám akú takú predstavu akým spôsobom umriem a celkom sa mi pozdáva. :) Možno je to tak trochu čierny humor, ale však smrť je tiež súčasťou každého života a napokon naša duša je aj tak nesmrteľná, takže ja sa smrti nedesím, som len zvedavá, či sa moje astro analýzy aj naplnia. :)
neznámy
neznámy | 16.2.2015 13:54
Uprimne povedane, je mi to jedno... Nemam z toho strach a ak by bolo nieco co by dokazalo 100% vypocitat cas smrti, tak hned by som sa mrkla...
granko
granko | 16.2.2015 14:16
žijeme vo veľmi materialistickej, sebeckej kultúre, čo sa prejavuje aj na postoju k smrti.. ľudia si myslia, že vlastnia svoj život ale nepatrí im aj keď ho žijú - dont stuck on stupid! smrť je rovnako prirodzená ako zrod..

krásna symbolika:

https://www.youtube.com/watch?v=UOwhPWe-Oiw
lak
lak » granko | 16.2.2015 15:15
"smrť je rovnako prirodzená ako zrod.."


chvalabohu za rozumny nazor :D -BOW--COFFEE-
lak
lak » dodo41 | 16.2.2015 15:18
:D-YES- aj ja som zvedava :P a tiez sa tesim, mam vo zvyku nebat sa a tesit sa na vsetko :D -SHINY-
dodo41
dodo41 » lak | 16.2.2015 18:11
Tak pozitivne myslenie, polovica uspechu, ci? :D
lak
lak » dodo41 | 16.2.2015 18:33
u mna asi az 90%, asi o tom vydam knihu :D :D :)-LOL-
dodo41
dodo41 » lak | 16.2.2015 18:36
Toto ty prosim ta silno urob, budem prvy co si ju kupi, ale chcem do nej aj tvoje venovanie a podpis :)
lak
lak » dodo41 | 17.2.2015 12:41
:D dakujem, mas ho mat :D-SHINY-
Putes
Putes » dodo41 | 17.2.2015 17:20
Vůbec nevíš, co píšeš. Přitom by stačilo jen jednou, aby tě potkalo něco moc zlého a už by jsi věděl, jestli máš nebo nemáš strach ze smrti. Moje smrt je pro mně něco moc vzdáleného, ale ochromující strach jsem už zažila 2x. Poprvé, před 20. lety, kdy se mě zmocnila panická deprese a nemohla jsem ani dýchat. Dokázala jsem jen stát opřená o zeď , lapat po dechu a hlavou mi letělo, že teď umřu a až mě tady najdou, tak už budu pěkně smrdět.-ROFL- Podruhé před pár měsíci, kdy jsem měla ošklivý úraz a nemohla jsem se hýbat a dostala jsem strach, že se mi utrhne tromb a opět mi naskočilo, že až mě tu najdou, tak.... Stačí si jen něco takového prožít a všechna sranda končí.-WINKIE-
lak
lak » Putes | 17.2.2015 19:35
no ja som prezila takmer smrtelnu nehodu..a nie jednu.. raz auto zastalo zazracne - medzi stromom a stlpom.. nikdy dovtedy som nepouzivala pas, ale pocas tej jazdy som si ho dala :) auto skoncilo na srot, ja len s par modrinami (vacsina vznikla z tahu pasa o telo pri naraze), zvysok posadky polamany, krvavy.. podotykam - pre zaujimavost - ze som nesoferovala ja :) a tesne pred narazom som si povedala, ze to je koniec.. a podobnych prihod mam bezpocet na cestach aj inde.. a citila som vzdy pokoj..pred dvomi rokmi sa mi napriklad pocas odmaku stalo, ze tesne pred vstupom do tej istej budovy (bola som od nej na dva metre a chystala sa vojst) sa vsetok sneh zo strechy na nej zrutil na miesto, kde som mala stat ja.. isla som prave z lekarne a keby lekarnik nemal dlhy monolog o neziaducich ucinkoch lieku, bolo by po mne.. bola to vyska asi 30 metrov.. bol to strasny rachot, cela ulica stichla a ludia sa pozerala na to miesto.. predavacky vybehli von a ja som povedala "tak to bolo o chlp :) " na druhy den, ked som sla okolo, bola pred budovou mala hneda skatulka s ciernym napisom "pozor, pada sneh" :D
lak
lak » lak | 17.2.2015 19:38
verim, ze vsetko je, ako ma byt.. a ze ak cloveku este nedohorela sviecka, nezomre, aj keby furiky padali :D ja som jasny dokaz :)-ROFL- a ked uz to pride, verim, ze to dopadne dobre -LOL-
neznámy
neznámy » lak | 17.2.2015 20:38
akurat, ze ked clovek premysla nad vlastnou smrtou, vie si povedat, ze to patri k zivotu, vie sa na to pripravit ale ked sa jedna o niekoho jemu blizkeho, tak sa pokoj vytraca.....raz ma tak skoro nabralo na ceste auto v smyku a necitila som nic, len som si povedala "no to bolo tesne" a pokojne som sa pohla, sla dalej kym ostatni este v soku pozerali na to co sa prave stalo....ale ked sa to tykalo niekoho ineho a spadli klaty dreva na cestu a valili sa po dialnici, nebolo mi vsetko jedno
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...