mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Pluto v napäťovom aspekte so Slnkom v native

Žabkažabulienka | 9.8.2018 23:45
Ahojte, dúfam že sa zapojíte. Hľadám ľudí, čo a tým žijú, čo z toho vyťažili a čo im to berie... Mám Slnko opozícia Pluto... Aktuálne mi cez Slnko beží Urán v Býku tak chcem vedieť, či explodujem alebo čo 😂.
Z čítania rôznych definícií vychadzam z toho, že je to nevedomá energia strachu prejaviť túžbu po moci navonok, seba-sabotovanie, úzkosť, a podobne.... Pluto mám v 4 dome, Slnko teda v 10....
Urán mi príde trošku ako také vykúpenie z tohto, ale keďže si začínam rokmi uvedomovať, ako silno má toto ovplyvňuje, obávam sa, že to bude boj.
Hovorí sa že tranzity iba spustia čo je už naznačené v horoskope. Tak čo je to pri Pluto opozícia Slnko? Mám aj Neptun v trigon na Slnko tak trošku plusov ale mám tiež leví Ascendent.... Takže diať by sa mali veci...
Vďaka za akúkoľvek diskusiu, linky aj zahraničné, možno nájdem niečo nové o tom...
púpavka » Žabkažabulienka | 11.8.2018 07:38
Ja takýto aspekt nemám, ale mne vo všetkom príde opozícia viac viditeľná a teda aj ľahšie zvládnuteľná ako kvadratúra. Mne to príde že skôr môže robiť Pluto problém v oblasti zamestnania kariéry ako takej.
Napíšem inak: ja vnímam Pluto v kvadratúre ako niečo čo ma v konečnom dôsledku doženie tam kde chce on a to jednoducho takou vesmírnou manipulaciou a pripraví veci tak že ja ich nakoniec musím prijať v opozicií mu to už tak nejde a je možné vidieť viac toho čo mám oproti sebe. lenže ja nie som odborník.
Žabkažabulienka » púpavka | 11.8.2018 18:45
Ďakujem za príspevok, kvader má čakám onedlho v tranzite.. rok alebo dva.... Zo 6. domu.... Mám však Slnko v dome kariéry, leví Ascendent a stále ma vie niekto podkopať a často aj ja sama
púpavka » Žabkažabulienka | 11.8.2018 20:48
No myslím že niet človeka ktorý by sa nevedela poriadne podkopnúť, ale na všetkom sa učime. Je fajn že to berieš s humorom.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

TRÓN - hovorí sa, že planéta je „na tróne“, ak je vo svojom domicilnom znamení, čiže Slnko v Levovi, Luna v Rakovi, Merkúr v Panne alebo Blížencoch, Venuša v Býkovi alebo... viac »

LENIVOSŤ - živelná nechuť k fyzickej aktivite môže byť spojená s nadmerným obsadením planét v pasívnych (čiže v zemských a vodných) znameniach, pričom v horoskope je dominantná... viac »

HRAVOSŤ - je spojená hlavne s V.domom, Slnkom a s prevahou aspektov 5.harmonickej rady, čiže s kvintilmi a bikvintilmi. Zo znamení je to hlavne Baran, Blíženci, Lev a Strelec. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...