mesiac
Štvrtok, 16.8.2018
Meniny má Leonard
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Pluto v napäťovom aspekte so Slnkom v native

Žabkažabulienka | 9.8.2018 23:45
Ahojte, dúfam že sa zapojíte. Hľadám ľudí, čo a tým žijú, čo z toho vyťažili a čo im to berie... Mám Slnko opozícia Pluto... Aktuálne mi cez Slnko beží Urán v Býku tak chcem vedieť, či explodujem alebo čo 😂.
Z čítania rôznych definícií vychadzam z toho, že je to nevedomá energia strachu prejaviť túžbu po moci navonok, seba-sabotovanie, úzkosť, a podobne.... Pluto mám v 4 dome, Slnko teda v 10....
Urán mi príde trošku ako také vykúpenie z tohto, ale keďže si začínam rokmi uvedomovať, ako silno má toto ovplyvňuje, obávam sa, že to bude boj.
Hovorí sa že tranzity iba spustia čo je už naznačené v horoskope. Tak čo je to pri Pluto opozícia Slnko? Mám aj Neptun v trigon na Slnko tak trošku plusov ale mám tiež leví Ascendent.... Takže diať by sa mali veci...
Vďaka za akúkoľvek diskusiu, linky aj zahraničné, možno nájdem niečo nové o tom...
púpavka » Žabkažabulienka | 11.8.2018 07:38
Ja takýto aspekt nemám, ale mne vo všetkom príde opozícia viac viditeľná a teda aj ľahšie zvládnuteľná ako kvadratúra. Mne to príde že skôr môže robiť Pluto problém v oblasti zamestnania kariéry ako takej.
Napíšem inak: ja vnímam Pluto v kvadratúre ako niečo čo ma v konečnom dôsledku doženie tam kde chce on a to jednoducho takou vesmírnou manipulaciou a pripraví veci tak že ja ich nakoniec musím prijať v opozicií mu to už tak nejde a je možné vidieť viac toho čo mám oproti sebe. lenže ja nie som odborník.
Žabkažabulienka » púpavka | 11.8.2018 18:45
Ďakujem za príspevok, kvader má čakám onedlho v tranzite.. rok alebo dva.... Zo 6. domu.... Mám však Slnko v dome kariéry, leví Ascendent a stále ma vie niekto podkopať a často aj ja sama
púpavka » Žabkažabulienka | 11.8.2018 20:48
No myslím že niet človeka ktorý by sa nevedela poriadne podkopnúť, ale na všetkom sa učime. Je fajn že to berieš s humorom.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Podráždenosť, stres a neopatrnosť sa u mnohých stupňuje, čo môže vyvolávať častejšie konflikty a zranenia (napr. na cestách, či pri športe). Snažte sa vyhýbať problematickým lokálom. Svoje emócie držte na uzde.

horoskophoroskophoroskop Pre nedostatok kritiky, či pre nadmernú ľahkomyseľnosť alebo pocity neomylnosti by ste mohli v mnohých záležitostiach prestreliť (hlavne pri podpisovaní zmlúv, jednaniach a právnych úkonoch). Vo svete je viac nepoctivosti a intolerancie.

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

Oheň / Vatra Je dôležitý rozdiel medzi snami o ohni a snami o požiari. Niekedy v nás oheň vzbudzuje radosť a uvoľnenie, inokedy hrôzu a des. V takýchto snoch sa ocitáme v... viac »

Hovno / Trus / Výkaly Psychické uvoľnenie, ktoré vylučuje zákazy a viny. Na výkaly sa však môžeme pozerať z dvoch hľadísk. Po prvé to môžu byť škodlivé toxíny (negatívne emócie, vlastnosti,... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...