mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Ktorá planéta,alebo dom ukazuje na naše záluby?

neznámy | 29.1.2013 18:48
Chcela by som sa spýtať ,kde hladať v horoskope,čo človeka zaujíma vo voľnom čase a čo mu prináša radosť.Myslela som že s tým bude mať čo dočinenia neptún,ale akosi mi nesedí postavenie mojeho neptúna s tým čo ma baví:D
neznámy | 29.1.2013 23:45
Pod volny cas spada 5 a 11 dom ...
neznámy | 30.1.2013 06:30
Pozrela som a myslím že sedí.5.dom v kozorohovi a 11.v rakovi.Väčšinou sa venujem ručným prácam a záhradke.A zamyslela som sa aj nad neptúnom,možno má čosi dočinenie.Chodím na hory,krátke cesty od domova,neptún je v strelcovi v 3.dome.
neznámy | 30.1.2013 12:00
He-he, som sa zasmiala nad popisom 5.domu v Bykovi:
Hedonist. Libertine. Debauch. Sensualist. Rake. Easily amused. A love of simple physical pleasure. Sensuality for sport. Sensuality is fun. Sensuality and pleasure go hand in hand. Enjoying games and sports that involve touching other people. Art connoisseur. A person who pursues art as a hobby. Wanting to completely relax and do nothing with free time. Sensuality and pleasure are high priorities. Feeling attracted to lazy, self-indulgent people. Feeling attracted to possessive and obstinate people. Having romances with sensual, earthy, pleasure-oriented people. Artistic children. Stubborn children. Simple fun. Uncomplicated romance. Simple outdoor activities. Hiking. Easy activities. Shopping is a hobby. Buying things is a hobby. Collecting is a hobby. Beauty is a hobby. Being a couch potato is a hobby. Eating is a hobby. Lying in bed is a hobby. Attending food and wine tastings. Parties where the food is the main event. Liking to attend art openings. An appetite for art.
Byt pecivalom (couch potato - gaucovy zemiak) je moje hobby :D
5.dom v Bykovi maju napr. Paris Hilton, Brigitte Bardot, Diana Spencer, Jude Law, Carmen Electra, Gisele Bundchen, Pierce Brosnan
Ale to nakupovanie, alebo zberatelstvo -NOOO- ale vyslapy po lese, opekanie pri ohniku, napitie sa chladnej vody z lesnej studnicky -YES-
neznámy | 30.1.2013 12:43
a to z ktorej stranky si ziskala taku zaujimavu charakteristiku? :D
neznámy | 30.1.2013 12:54
Na tejto zaujimavej stranke http://astrofix.net

Ked hore kliknes na znamenia, tak pod tym najdes aj cast domy v znameniach, napr. Capricorn houses apod., prijemne citanie

A nieco pre Evku, 5.dom v Kozorozcovi: hobby, ktore vyzaduju sebadisciplinu, sebaovladanie je konicek, ambicie a zaluby, tvrda praca je zabava, disciplinovani tanecnici -LOL-, horolezectvo, lyzovanie...tak to vysivanie urcite vyzaduje disciplinu :)
Podobne maju 5.dom v Kozorozcovi Kevin Costner, Walt Disney, Tiger Woods, Billy Corgan, a Albert Camus.
neznámy | 30.1.2013 12:55
A preco aj 11.dom?
neznámy | 30.1.2013 13:12
Ďakujem,naozaj to trochu sedí...chodím šlapať na hory a to vyžaduje disciplínu a tréning,tak isto rada čítam a robím ručné práce,ktoré občas aj predávam,asi sa moc nesekli-COOL-
neznámy | 30.1.2013 13:38
Lodka vdaka..

A ten 11.dom asi kvoli tej polarite, alebo ako by som to nazvala.. 11.dom je oproti 5.domu a ono aj to ma na nás asi vplyv.. myslím si, aj čo som počula..
neznámy | 30.1.2013 13:46
Neviem ci tu stranku pozeram spravne, ale tak po anglicky viem.. Tam mi naslo len Cancer Sun in 5th house..to znamena ze ked je Slnko v Rakovi a v 5.dome.. ak sa mylim tak pardon -CONFUSED-
Ja som nasla tuto stranku zas

http://astrology-numerology.com/housecusp-5th.html#Cancer

Rak na hrote 5.domu..
inak mesiac mám v 4.dome.. Takze nieco tam bolo ohladom sentimentality, citov, emocii, nálad a rodiny :)
neznámy | 30.1.2013 14:22
Pri tom Rakovi je toho viac a je to az na dalsej strane, tu:
http://astrofix.net/2010/02/20/cancer-through-the-houses/

Playing mom is a hobby. Nurturing children. Babysitters...starostlivost (materska) je hobby, varenie, dobre jedlo, kartove hry, hackovanie, vysivanie...skus cez google prekladac, je tam toho viac.
Dakujem za tip na dalsiu astro. stranku, pozriem.
neznámy | 30.1.2013 16:40
Playing mom is a hobby :))) no to hej, ale fakt len hobby. A inak take veci ma bavia, len to varenie -NOOO- ale tak keby boli deti, mozno by sa aj to zmenilo :)
neznámy | 30.1.2013 22:00
11. pretoze tam su nadeje, skupiny, spolky a spolocenske ciele. Je to v podstate to iste ako 5.dom akurat ze v 5. sa jedna o zaujem osobnejsi, moju zabavu, moje potesenie. Zatial co v 11. su to veci ktore bez pricinenia dalsich ludi nemaju zmysel.
neznámy | 31.1.2013 07:16
Dobre si to vysvetlil,teraz som pochopila moju fixáciu na rodinu a priateľov,všetkých mám mimoriadne rada a starám sa o nich ako kvočka.11.dom mám v rakovi:)
Žabkažabulienka | 31.1.2013 13:36
Mňa by teda zaujímalo, če žo presne môže znamenať, keď môj 11. dom je obsadený Lilith a Chironom, aj tov nepriaznivom postavení... a v 5. dome mám takmer všetky pomlé planéty (saturn, urán neptún) k tomu Vertex aj Bod šťastia a planéty sú retrográdne. Môže to byť, že mám veľa záujmov, aj to sa nedokážem prejaviť kvôli zábranám, a navyše široké okolie a verejnosť o to javiť záujem nebude? Napríklad kým si nevyberiem v čom chcem vyniknúť?
neznámy | 31.1.2013 14:31
Takto vysvetlene dáva zmysel aj mne, čiže moje osobne 5.dom...a u teba čo spôsobuje potešenie, kartové hry, varenie, starať sa o deti,...(5.dom Rak) alebo skladanie puzzle, robiť si vtipky z ludi, hobby ktoré vyžadujú manuálnu aj mentálnu zrucnost (5.dom Blizenci) ?
neznámy | 31.1.2013 15:58
Ja mam 4.dom v znamení Blížencov (Merkúr na konci 10.domu)
5.dom v znamení Raka (Luna v 4.dome)
A 11.dom v znamení Kozorožca (Saturn v 8.dome)

Čiže ten 4.dom v Blížencoch by mohol znamenať to, ze sa vobec neviem rozhodnut ci rodinu chcem ci nie :) alebo teda mam k tomu dvojaky vztah, pozeram sa na to z roznych uhlov pohladu (-CONFUSED-) asi az v neskorsom veku sa tieto veci u mna vyvinú :)

5.dom v Rakovi-taká tá starostlivosť mi je vlastná ale k tomu Rakovi asi tiež spadajú emócie a nálady, takže keď mám náladu tak chcem tvoriť všeličo možné (rada hrám rôzne hry, vedomostne, rada píšem, niekedy radšej než rozprávam), ale ked náladu nemám, tak ma nezaujíma nič :)))

A 11.dom v znamení Kozorožca čo som sa dočítala, tak rozumiem si viac so staršími ľuďmi, s ľuďmi z rovnakých skupín či spolkov.. tak podla mňa to má tak asi každý -PUH-
neznámy | 31.1.2013 16:30
Hm, možno ta opozícia Merkura na Lunu je o tej nerozhodnosti, nestalosti, ani nie tak Blizenci (?), tak asi aj tie aspekty na vládcu toho ktorého domu a jeho postavenie v iných domoch to doplna.
neznámy | 1.2.2013 10:07
Inak, podľa mna to tak každý nemá -PUH-
Pozrela som na tom astrofixe popis a je tam spominane, že zodpovedni, seriozni, priatelia a nie vela.
neznámy | 1.2.2013 10:25
tak potom asi nemá :)
Tak vela priatelov nemam a tych, ktorých považujem za priateľov by sa dali spočítať na jednej ruke :) ale tak zodpovední, seriozni.. môze byt, ale tak kto uz má za priatelov neserioznych a nezodpovednych ludí? a este ich má aj veľa? :)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

DÓDEKATÉMORIA - je staroveký systém bodov horoskopu, odvodených na základe dvanástinového cyklu z ľubovoľných stupňov ekliptiky. Odvodený bod – dódekatémorion pôvodného stupňa – je... viac »

KRITICKÝ DUCH - je prítomný v horoskopoch silne poznačenými Merkúrom alebo Saturnom, pričom najlepšie je, ak sa tieto planéty nachádzajú v Blížencoch, Panne, Škorpiónovi alebo... viac »

KOMPOZIT – vzťahový horoskop, kde sa počet stupňov planét a hrotov domov v obidvoch horoskopoch sčíta a súčet sa delí dvomi. Takto dostaneme nový spoločný horoskop, ktorý... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...