mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Láska / Zaľúbený / Vzťah (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Láska / Zaľúbený / Vzťah. Predstavuje absolútne zlúčenie, prepojenie a stotožnenie sa s niekým, či niečím. Je to vyjadrením maximálnych sympatií a zdanie sa časti svojej individuality. Vo snoch teda je predzvesťou vzdania sa ega v prospech vyšších cieľov, harmónie, sympatie, intenzívnych väzieb, extázy. V astrologickej terminológii je tomuto symbolu najbližší vplyv planéty Venuše, pričom aspekty iných planét k nej značia o aký typ lásky sa jedná. Vidieť zaľúbený párik znamená zjednotenie, či rovnováhu medzi vašimi protichodnými zložkami osobnosti. Tento obraz môže byť symbolom vyvrcholenia určitých snáh, čiže môže značiť aj nejaký svetský úspech alebo vzostup vlastného sebahodnotenie. Byť zaľúbený do niekoho známeho môže odrážať sympatie z denného života alebo to znamená, že sa s určitými jeho vlastnosťami stotožňuje a že sa ich snažíte začleniť do svojej osobnosti. Byť zaľúbený do niekoho neznámeho môže byť kompenzácia nevedomia nato, že nedostávate v bdelom stave dostatok lásky. Alternatívne sa môže jednať o integrovanie, či prijatie tých vlastností alebo zložiek osobnosti (anima/animus), ktoré symbolizuje dotyčná osoba.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

Zajac / Zajace / Králik / Králici V prírode patrí tento živočích medzi veľmi zraniteľné, ale aj plodné jedince, pričom zajačí brloh alebo hniezdo je synonymum pre teplo aj hojnosť. Jeho dlhé uši... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Papagáj Schopnosť učiť sa a komunikovať, či pestrosť a rozmanitosť sú hlavnými znakmi tohto vtáka. V sne teda môže symbolizovať naše schopnosti učiť sa niečo nové alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...