mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Láska / Zaľúbený / Vzťah (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Láska / Zaľúbený / Vzťah. Predstavuje absolútne zlúčenie, prepojenie a stotožnenie sa s niekým, či niečím. Je to vyjadrením maximálnych sympatií a zdanie sa časti svojej individuality. Vo snoch teda je predzvesťou vzdania sa ega v prospech vyšších cieľov, harmónie, sympatie, intenzívnych väzieb, extázy. V astrologickej terminológii je tomuto symbolu najbližší vplyv planéty Venuše, pričom aspekty iných planét k nej značia o aký typ lásky sa jedná. Vidieť zaľúbený párik znamená zjednotenie, či rovnováhu medzi vašimi protichodnými zložkami osobnosti. Tento obraz môže byť symbolom vyvrcholenia určitých snáh, čiže môže značiť aj nejaký svetský úspech alebo vzostup vlastného sebahodnotenie. Byť zaľúbený do niekoho známeho môže odrážať sympatie z denného života alebo to znamená, že sa s určitými jeho vlastnosťami stotožňuje a že sa ich snažíte začleniť do svojej osobnosti. Byť zaľúbený do niekoho neznámeho môže byť kompenzácia nevedomia nato, že nedostávate v bdelom stave dostatok lásky. Alternatívne sa môže jednať o integrovanie, či prijatie tých vlastností alebo zložiek osobnosti (anima/animus), ktoré symbolizuje dotyčná osoba.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Kostol / Chrám V našom povedomí sa táto budova vzťahuje na niečo posvätné, vzácne, rešpektované, nadľudské. Je to akási brána medzi človekom a bohom. Duchovnosť tu dostáva väčší... viac »

Prsteň / Obrúčka Svojim kruhovitým tvarom symbolizuje večnosť, nekonečnosť a celistvosť. Je to spojenie protichodných energií do jedného celku. Vo snoch predstavuje sľuby, vážne vzťahy... viac »

Ježibaba / Bosorka / Striga / Čarodejnica V rôznych starovekých mýtoch bola bosorka považovaná za milenku diabla, čiže predstavovala ženský prvok zla. V modernej dobe sa na ňu pozerá aj ako na symbol okultných... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...