mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Ktorá planéta,alebo dom ukazuje na naše záluby?

neznámy | 1.2.2013 11:53
Myslela som tých starsich, čo si pisala, ale v podstate na veku nezalezi :)
neznámy | 1.2.2013 14:07
.. medzi moje záľuby tiež patria hory a ich zdolávanie, no nemám 5.dom v Kozorožcovi, ale v Levovi. Nemôže o našich záľubách prezrádzať niečo aj umiestnenie Venuše? Lebo tú mám v Kozorožcovi. Alebo umiestnenie vládcu 5-teho domu. V mojom prípade je to Slnko, ktoré mám v 9-tom dome Kozorožca. To by mohlo tiež naznačovať na dlhé cesty, čiže aj dlhšie túry v horách, nie len cesty do zahraničia. Nie? :)
neznámy | 1.2.2013 15:26
Tak na tej (mojej obľúbenej stránke, ktoru nevnucujem, len odporucam -LOL-) astrofix je v popise 5.dom v Levovi aj šport ako sebavyjadrenie, však áno, môže byt, že tie vlastnosti znamenia, v ktorom je 5.dom sa prejaví skrz vládcu, u teba Slnko v 9.dome a ako, tak to ovplyvňujú ďalšie aspekty na toho vladcu -YES-
neznámy | 1.2.2013 19:35
No tak ja som si tú stránku astrofix pozrela už skôr. :) Nevnímam ju ako vnucovanie. Práve naopak rada si prečítam všetko, čo mi môže byť aj v oblasti astrológie prínosom. Aj z iných zdrojov viem, že 5-ty dom v Levovi hovorí aj o záľube alebo dobrých výsledkoch v športovaní okrem iného. No ja to budem mať skôr cez toho vládcu, lebo športovať sa mi veľmi nechce a ani nie som nejakým športovým fanúšikom. Ale čo sa týka vzťahu k deťom, zábavy, tanca (som tak trochu parketovým levom) alebo môjho prejavu, tak ten popis sedí. Mám rada deti a viem, že aj oni mňa. :) a že som romantická duša ... tak to tiež pasuje. Čo sa týka toho 11-teho domu, tak ten mám vo Vodnárovi, čo mi vysvetľuje fakt, prečo trávim čas napríklad tu na Zverokruhu. Kontakt s ľuďmi je v mojom prípade nevyhnutný, aj keď by to malo byť len prostredníctvom internetu. Moji priatelia majú odlišné záľuby ako ja, ale inak sú to priatelia v pravom slova zmysle. ;)
Žabkažabulienka | 1.2.2013 19:59
Zaujímavé, takto som sa nad tým nezamýšľala, že 11. dom je ako moje trávenie času na portáli, kde sa zgrupujú ľudia :)
neznámy » Žabkažabulienka | 2.2.2013 08:39
Ja evidentne vo voľnom čase ľudí okolo seba nepotrebujem ;)Už moja matka bola s toho nešťastná,aj ako malá som sa vždy hrávala sama ....dokonca aj na prechádzkach s rodičmi som chodila 3 metre pred nimi,alebo za nimi-COOL-
Žabkažabulienka | 2.2.2013 13:46
Ja mám rada okolo seba ľudí, ale tak nejako som rada aj sama. Ja som od malička bola viac sama, ako v kolektíve, ale nie preto, že by som to nechcela. Ja som len nevedela ako na to. V súčasnosti by som aj vedela ako na to, ale neviem, čím by som prispela. Preto trávim veľa času na miestach, kde sa ľudia stretávajú, komunikujem s nimi, rozdávam rady, názory, ale omnoho radšej by som rozdávala niečo, čo vytvorím a "predám to". Len ono to kdesi viazne, tak študujem, či je to nejaké karmické :P Podieľajú sa mi na tom Chiron a Lilith s väčšinou negatívnou konšteláciou.
neznámy | 4.2.2013 23:21
Musím říct, že většina z toho sedí, i když né vždy je všechno so simple. Není nad to, být občas a couch potato..:DD 11. dům mám ve Štíru a z popisu jsem většinou spíše rozpačitá, přeci jen si nepřijdu jako odbržděný vagón, co neoděluje apod. Ale... něco tam je. Přátelé s tajným zaměstnáním, či ti "zvláštnější". Něco tam je...
neznámy | 5.2.2013 12:50
Ten 11.dom v Skorpionovi je aj o skupinach uzavretych pre verejnost, tajomni priatelia, emocionalni extremisti...nieco z toho sedi, moja mama mi v tom dome svieti a je veru typicka Skorpionka (emocionalna extremistka, ona by to o sebe urcite netvrdila, lebo "Skorpion je najlepsie znamenie")...
Coach potato -THUMBSUP- A preco odbrzdeny vagon...?
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

MESIAC SINODICKÝ (LUNÁCIA) - je cyklus 29 dní 12 hodín 44 minút 2,8 sekúnd, čo je vlastne 29,53059 stredného slnečného dňa, doba, za ktorú sa Luna vráti do tej istej relatívnej polohy... viac »

HUMOR - je rozdiel mať zmysel pre humor a byť vtipný, aj keď väčšinou tieto dve vlastnosti so sebou súvisia. Prvá v zmysle „nebrať život a seba príliš vážne“ je spojená so... viac »

TRÓN - hovorí sa, že planéta je „na tróne“, ak je vo svojom domicilnom znamení, čiže Slnko v Levovi, Luna v Rakovi, Merkúr v Panne alebo Blížencoch, Venuša v Býkovi alebo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...