mesiac
Sobota, 21.9.2019
Meniny má Matúš

Astrológia a horoskopy - 

11 dom

Johanna
Johanna | 19.9.2016 13:58
Ahojte :) Čítam tu, keďže mám veľa palnét v 11 dome ,že zvýraznený 11.dom je prísľubom vynaliezavosti, novátorstva, netradičnosti, kolektívnej duše a idealizmu alebo roztrieštenosti, výstrednosti a extrémizmu. V živote budú hrať dominantné úlohu skúsenosti spojené so skupinovými vzťahmi, priateľstvami, organizáciami a teamovou prácou zameranou na pokrok.

Nič z toho čo sa tu píše nemám ,nič skupinové ani spoločenské, práve naopak osamelosť ... :)Nič extrémne som nikdy nerobila :) Má to niekto ešte a tiež to nesedí ?
mafap
mafap » Johanna | 19.9.2016 14:15
Ahoj.no tiez mam v 11 viac planet...ta osamelost u mna je zrejme saturn,mozno urcita narocnost a tiez mam severny uzol co je nieco akoby kam mam dojst takze oblast ktoru mam teprve rozvynut no a plus lilith co ako tiez nie je plus..zavysi to zrejme od povahy planet ktore tam mas.
martinbd
martinbd » Johanna | 19.9.2016 14:40
11. dom je pozitívny dom, patria tam napríklad priatelia, protekcie, splnenie prianí, kedysi bol považovaný za dom Jupitera, dom šťastia, alebo dom, kde sa Jupiter raduje, potom sa pristúpilo k tomu, že sa začali stotožňovať domy a znamenia, ale pôvodne to tak nebolo, tak tu napríklad sa považuje 11. dom za dom Vodnára, ale nie som veľký fanúšik takejto interpretácie, tohto stotožnenia, odtiaľ asi tá interpretácia, ktorá sa hodí skôr na znamenie Vodnára, teda vynaliezavoť, novátorstvo a podobne.
neznámy
neznámy » Johanna | 19.9.2016 15:15
jedenasty dom je o individualite, ktora svojou odlisnostou/vynimocnostou dava nieco kolektivu, respektive spolocnosti... clovek aj s nasackovanym 11.domom moze byt samotar, ale aby naplnil poslanie, ci ucel toho domu, tak by aj v tom samotarstve mal dat zo seba spolocnosti nieco jedinecne, vynimocne... klucovym slovom pre 11.dom/vodnara je pokrok a tolerancia spolocnosti... a svojim bytim by mal k tomu prispievat... a tiez samozrejme neznamena, ze ak mas v 11.dome planety, ze sa podla toho budes spravat...horoskop ukazuje na tvoj potencial, poslanie, ktore od teba vesmir ocakava, aby si splnila...ale ten potencial moze byt roznymi zivotnymi skuskami bud rozvijany alebo potlacovany...
Johanna
Johanna » martinbd | 19.9.2016 19:21
tiež sa mi to páči ,dom šťastia :) hlavne tie splnené priania :)
Johanna
Johanna | 19.9.2016 19:24
Vďaka za vysvetlenie...
neznámy
neznámy » Johanna | 19.9.2016 20:27
Uvádí se: aktivity pro společnost, reforma stávajícího, výrazné sociální cítění, věhlas nebo obklopení se lidmi, kteří tímto oplývají, obecně postoj k společenskému dění. Specifická nadčasovost. Zájem o humanitní vědy, psychologii, astrologii. Možný vhled v tomto.


Extrémnost = sérioví vrazi mají více než méně zastoupený VII.dům. Buřiči či zvrácenci nemusejí mít zastoupený nutně jen XI.dům, ale postačí např. Uran ve II., IV. a samozřejmě v VII.domě.


Měsíc/Saturn/Uran/Neptun mám v XI.domě.
neznámy
neznámy | 19.9.2016 20:38
No, a jak je pociťuješ, ty planety v 11.domku?:)
Eldria1
Eldria1 | 19.9.2016 20:56
ja by som potrebovala napísať na papier výrazným písmom, čo odo mňa vesmír očakáva, aby som splnila ...dám si to na viditeľné miesto a budem si to každý deň čítať....ale najprv musím vedieť, čo odo mňa vesmír chce... kde to zistím???
neznámy
neznámy » Eldria1 | 19.9.2016 21:36
Nevím, co ti odpoví rudi.
Já si myslím, že vesmír od tebe chce, abys byla sama sebou.:)
Eldria1
Eldria1 | 19.9.2016 21:45
keď ja sa už v sebe nevyznám ...normálne týždne sa už skúmam, už dokonca aj osobnostné testy som si robila, aj tam som mala problém vybrať si správnu možnosť,....mám riadnu krízu stredného veku či čo...:-D :-D :-D
totižto v práci to mám divné, už ani neviem, či sa mi hodí tá práca, v súkromí som sama so synom, nejaký chlap nie je vôbec na obzore, a už ani neviem, aké koníčky by ma bavili....inak dnes som mala pekný deň, spoznala som viacero zaujímavých ľudí...a tak tých ľudí pozorujem, že ako sú "uprataní" vo vzťahoch, v práci, v živote a ja sa nejako neviem dostať do normálu....neviem, ktorým smerom sa vydať, čo by tak bolo vhodné pre mňa, kde by som bola aj spokojná, šťastná....
neznámy
neznámy | 19.9.2016 21:46
Znie to tak jednoducho -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 19.9.2016 23:32
Právě. Kdo jsem já a kdo ne? Co je přirozené a co deformace? V čím navlečeném kabátu jsem? Kdo na mne přehodil své strachy a odpovědnost? Rodiče, škola ani média nás k tomu neučí, nevedou... -NOSMILE- Nehodí se jim/egu ona prostota do krámu.
Je to rada "uzdrav se a buď zdravý". Ale jak? Ta cesta sebeuzdravení a sebepoznání je letitá, někdy celoživotní a někdy vpravdě pomůže profesionální intervence. Lépe dříve aby člověk začal žít Svůj Život SVÉHO POTENCIÁLU, než-li později, anebo nikdy. Taky se tomu říká nevědomost/nesebevědomí.
neznámy
neznámy | 19.9.2016 23:45
Ač je energie slita, nejvýrazněji pociťuji Saturn v tomto domě, jakožto překážku v kolektivizaci. Není, čemu se divit, vše je napojeno na XII.dům.
neznámy
neznámy | 19.9.2016 23:54
Z vyprávění starců:
Když mi bylo nějakých 25, 26, lehce jsem se zamilovala do jednoho kolegy, a jinýmu, kamarádovi nás obou, jsem řekla, ať to jaksi naťukne... Jo, mluvil s ním, když jsem přicházela a slyšela, jak objekt mého zájmu praví: "ona se mi líbí, jo, je chytrá, zábavná, ale něco mi na ní vadí - připadá mi neautentická".
Buď že jsem spíš vzduch než voda, nebo že to nebylo tak horké, nebo z pouhé ješitnosti mě tenkrát zaujalo nejvíc to sdělení: :připadá mi neautentická. -
Toho mužského jsem si vážila.
A máš pravdu, že ta cesta sebepoznání je hrozně namáhavá a někdy na ni člověk sám nestačí...:D Ale mám pocit, že se člověk musí nějak sám k sobě protlouct, a když se k sobě dostaneš, vůbec už neřešíš, jestli žiješ Svůj život Svého potenciálu...:)
(Lze závidět těm, kteří se snad autentičtí rodí.)
neznámy
neznámy | 19.9.2016 23:55
Ano. Zní to strašně jednoduše. :D
neznámy
neznámy » Eldria1 | 20.9.2016 00:04
Mně se zdá jen tak jedním okem, že máš za sebou, nebo ještě trvají nepříjemné tranzity. Jako Pluto konj Luna (nevím, jak přesný máš čas narození), a další. Možná by fakt bylo dobré, kdyby někdo, kdo to pořádně umí, zkoukl tvoje kolečko, tranzity, direkce, solár.
Není to jednoduché být jedna sama s dítětem a když tě práce ještě zrovna nenaplňuje, to je jasný. :)
neznámy
neznámy | 20.9.2016 00:11
Jo, to se ASI pozná tak, že je člověk šťastný, když je sám sebou. Sjednotil vnitřek a vnějšek. Tomu se zase říká vyrovnanost, plnohodnotnost - vnitřní mír.
Sebe-vědomí a sebe-úcta. Úcta k Životu. Žití...
neznámy
neznámy | 20.9.2016 00:19
Tak to nějak cejtím. Ani nechtěj slyšet, jak dlouho mi to trvalo.:D
neznámy
neznámy | 20.9.2016 00:21
...frustrace - deprese - kompenzace - deprese - frustrace - kompenzace - deprese - šílenství - sebedestrukce - kompenzace - nenávist - frustrace - agrese - deprese...
Stránka:
1 2 3
 

Počítam horoskop... Počítam horoskop...