mesiac
Pondelok, 20.5.2024
Meniny má Bernard

Voľný pokec - 

Víťazný marec 2018?

Gitus
Gitus | 21.3.2018 11:35
Tie usmevíky úžasne.
Ked by tebe nedajboze niekoho zavrazdili, tak bysi ostal doma a cakal ze samo sa to spravi? Skorumpovana policia bude konat??? Fuha, dufam ze ked mne sa nieco stane, moji blizky takto zbabelo konat nebudu.
Tie clanky co pisal si si cital?Tak to su tiez domienky?
Myslis ze strana ktora je vinna zabezpeci aby bol niekto z nich potrestany?Ozaj si taky naivny???Alebo to bavi Misko ze???Bavis sa na cudzom nestasti, nudis sa?Prekvapena som z teba.
josephine
josephine » Gitus | 21.3.2018 11:40
klidek...
Gitus
Gitus » josephine | 21.3.2018 11:43
-NOOO-no....pokusim sa...-WINKIE-
josephine
josephine » Gitus | 21.3.2018 11:49
:)
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 11:57
Úplne suverénne tu odsudzuješ hlboko mysliaceho a láskavého človeka, ktorý by nikdy v živote nikomu neprial nič zlé.
Ale takto to už počas honov na čarodejnice býva. -NOSMILE-
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 12:00
Ťažko povedať. Ale asi keby mi niekoho takto zobral život, tak by mi myslím bolo úplne jedno, čo by sa dialo potom. Nie preto, že by som hocikoho ospravedlňoval, len asi kvôli tomu, že mi toho človeka nikto nevráti späť, žiadne zadosťučinenie žiadna pomsta alebo naplnenie spravodlivosti. Jednou vecou som si ale istý, isto by som svoju bolesť nepoužíval na zmenu politického systému.
Tak písal o tom, o čom písali aj iní, a žijú. Píšeš o vinnej strane, takže ti je asi jedno ako skončí vyšetrovanie, ty už vinníka máš - na čo ale potom chceš nezávislé vyšetrovanie? To je podľa mňa chyba, robiť závery bez dostatku informácií. Inak keď sme pri tom. Vraj talianska prokuratúra vylúčila talianov ako možných páchateľov, tak som zvedavý, či sa opozícia ľuďom ospravedlní, že zavádzala. Viacerí tu na fóre už tomu verili ako hotovej veci. Tiež by ma zaujímalo, čo to vo vás vyvolá.
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:39
Kto hovori o talianoch? Hovori tu niekto ze ho zavrazdili taliani?? Nevidim to tu...Preco sa snazis naschval nechapat to co ti ludia pisu??
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:42
Lepšie by bolo pozriet sa na seba a svoju komunikaciu, a linky co sem ,,duchovna,, osoba vesia....
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 12:42
Píšeme o tej vražde a tá je od začiatku spájaná s talianmi a smerom. Či nie? A dal som to ako príklad toho, že sa urobil rýchly záver a teraz sa zdá byť vyvrátený. Ale vina sa už stihla hodiť na niekoho, aj sa už žiadalo aby boli vyvedené dôsledky na základe toho záveru. Mňa osobne by zaujímalo ako to vlastne je.
Však som ti odpovedal aj na tie iné veci, prečo si myslíš, že nechápem?
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:43
Myslim , ze to robia pre nas. Pre inych. A pre ich deti. Ked by takto kazdy rozmyslal, kde by sme este teraz boli, hm?
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 12:44
Z môjho pohľadu tu dosť útočili aj nepeknými slovami najmä účastníci pochodu za slušné Slovensko. Cítiť istý paradox.
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 12:46
Čo robia pre nás? Vyriešili vraždu skôr ako policajti. Takým tým vlastným spôsobom ale myslia si, že vyšetrili a už tým pádom súdia. :-)
Neviem ktorým deťom by to mohlo pomôcť. Ale za mňa môžem povedať, že mne nepomohli.
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:46
Kvoli tomu ze ty nevies dat von svoje pocity ale stale mas nejaku formu, tak to este neznamena ze kazdy jeden clovek tak bude fungovat. Ide o tu myslienku, a tu si stale ale stale nepochopil.
lak
lak | 21.3.2018 12:46
Takže domnienka, že niekto zasahuje do vyšetrovania je v poriadku."


aka "domnienka"??

na videu je dokaz, ze gaspar klamal ohladom vysetrovania - bol tam clovek, ktory tam nemal co hladat! tak o akej domnienke stale pises?? to, ze nechces vidiet fakty, neznamena, ze je to domnienka.. nemusis nieco nazvat "domnienka" len preto, ze to nepochadza od slobodneho vyberu alebo proruskeho slovenska
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:47
Nevidim nikde ze by niekto nieco vyriesil alebo niekoho odsudil?kde si sa to dozvedel?citaj pozorne vsetko...lebo takto si to iba ty co si domyslas...
lak
lak | 21.3.2018 12:48
"hlboko mysliaceho"?

to myslis takeho, ktory, ked uvidi DOKAZOVY MATERIAL o manipulovani vysetrovania, nazve ho "domnienka"?

tak to je fakt "hlboko mysliaci clovek"
neznámy
neznámy » lak | 21.3.2018 12:52
na videu je dokaz, ze gaspar klamal ohladom vysetrovania

Potrebuješ dôkaz o zasahovaní na mieste činu. Policajt naky na mieste činu byť môže, no ak manipuloval dôkazy, tak sú predsa svedkovia. Mne je málo video, ako vchádza do dvora. Neviem z neho takmer nič. Už som ti vysvetľoval, že video z TV bolo použité ako "fakt" a neobsahuje to čo by malo obsahovať. Jediné čo sa potvrdilo, že prezident klamal. Jeho chyba.
neznámy
neznámy » Gitus | 21.3.2018 12:53
Treba si prečítať transparenty na pochodoch, vyhlásenia politikov a tvrdenia médií. Viacerí tvrdili, že to bola politcká vražda. Ale ak je to moja domnienka, tak potom nič.
lak
lak | 21.3.2018 12:56
to potrebujes ty.. nam, co sa rozhodujeme podla faktov a neverime niecomu len preto, ze je to konspiracia, stacia fakty - gaspar klamal, :- ) to nechce vidiet, lebo to neprinieslo konspiracne medium..

tebe je malo video, ako je gaspar usvedceny z klamania, to hovori za vsetko

a to, ze tato "chyba" znamena, ze sa manipuluje vysetrovanim, je ti jedno?
Gitus
Gitus | 21.3.2018 12:57
ja si ich citam, ja tam totiz chodim. Su velmi vesele -LOL-
Zase si domyslas.
Stránka:
< 7 8 9 10 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...