mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

SUPERÚPLNOK vo VÁHACH 8.4.2020

nikav
neznámy
neznámy » nikav | 8.4.2020 11:49
Prechod Saturnu do zn. Vodnár je najviac obmedzovanie slobody, také niečo ako teraz.
nikav
nikav | 8.4.2020 13:27
Aktuálne video, krásny výklad na ženský spôsob. :)
Magnician
Magnician » nikav | 8.4.2020 14:24
ja už nabíjam Amulet,,krásne to je hlavne v noci
suhail
suhail | 10.4.2020 10:57
saturn jako starý vládce vodnáře se v něm mslím necítí špatně, spíše to vnímám jako vnesení řádu pravidel .... omezení je myslím docela hodně o způsobu vnímání toho, co a proč nás vůbec omezuje.
Omezení klasického konzumního života mi nevadí vůbec. Procházky v přírodě pro zdraví, cvičení, zaměření se na knihy hudbu cvičení třeba doma na zahradě, dát si pivko vínko místo v hospodě doma s někým blízkým s rodiny......takže "vynucené sblížení" spíše s rodinou než s přáteli..... může leckomu vysloveně prospět. Tak to cítím vnímám já. A to jako člověk s ascendentem ve vodnáři , kdy mi ten saturn kolem asc putuje jen kousíček bych měla nést údajně nejhůře... ale paradoxně s tím problém nemám. Vadí mi ty roušky, protože ve sposutě situací je vnímá absolutně nesmyslné a kničemu, ba naopak zdravotně někdy vysloveně škodící.
suhail
suhail » nikav | 10.4.2020 10:58
Videa a článkypaní Veroniky jsou dobré.
Dozvuky úplňku jsem vnímala ještě včera a i dnes v noci se mi spalo zvláštně, živé intenzívní sny.
simetra
simetra » suhail | 10.4.2020 11:21
Ja v takomto "móde" takmer stáleho "uväznenia" žijem už veľmi dlhé roky, čiže pre mňa táto situácia, čo sa týka ostať doma, je mi prirodzená. Toto vôbec neriešim ako niečo iné, nové.

Naopak mi tým ubudlo z nejakých povinností, čo vnímam ako dočasnú úľavu a oddych.

S tými rúškami súhlasím, čo píšeš.

A dúfam ostaneme aj zdraví :)


Čo mne chýba je možnosť byť chvíľu sama.
nikav
nikav » suhail | 10.4.2020 11:22
Preto je to také intenzívne, lebo Luna je teraz k Zemi najbližšie. Ja som sa po dve noci

zobudila okolo tretej, keď mi svietila do izby. Vstala som a v otvorenom okne som sa nadýchala

jej svitu vo sviežom vzduchu. Vnímala som ju ako našu Večnú Matku, čo chráni svoje spiace

deti. -HEART--:)
Magnician
Magnician » nikav | 10.4.2020 17:13
áno tak-FLOWER-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...