mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Voľný pokec - 

SLOVANSKÁ ÚNIA ?

dr. Faustroll » nikav | 2.8.2018 12:33
panslavistická fantasmagorie

poslední podobný pokus Jugoslavie po smrti diktátora Tita, který držel nacionalisty u huby, skončil brutálním bratrovražedným krveprolitím
Magnician » nikav | 2.8.2018 14:03
naozaj len hypotéza,,mám dvoch potomkov a tí by to nedali,jeden sa cíti byť Slovanom,sklzáva do extrémov,druhý to má všetko u prdele,tak čo s takýmito?,môžme len snívať,prípadne sa môžem ešte búchať do hlavy za chyby vo výchove-CONFUSED-
zajo » nikav | 3.8.2018 09:35
Ako uz tu bolo spomenute fantazmagorie -ROLL-
nikav » dr. Faustroll | 3.8.2018 11:21
Čo by ste povedali na nasledovanie Maďarska?
Alis » nikav | 3.8.2018 16:26
Je to len hypotéza a nie veľmi vydarená, ale, ak sa na to pozriem reálne, v Európe neskĺzli do sebevražedného prijímania moslimov predovšetkým slovanské národy. (Samozrejme s výnimkou Maďarska). Takže v tomto ohľade sme si ako Slovania blízki. Ďalšia vec: Slovania historicky neuznávali otrokárstvo - neboli tu otrokárske štáty, ďalšia spoločná črta - Slovania nemali kolónie, preto necítime ani akúsi pseudovinu, aby sme prijímali všetkých negramotných migrantov.
Ktovie ako sa ešte vyvinie budúcnosť a čo bude napríklad za päťdesiat - sto rokov... A či skutočne je Slovanská únia len hypotéza.
Ja osobne by som bola za to aby sa vytvorila Únia normálnych ľudí, vstúpiť by tam mohol každý, bez ohľadu na národnosť. stačil by mu k tomu zdravý rozum.
Magnician » Alis | 3.8.2018 17:34
:)-FLOWER-
Alis » Boen | 4.8.2018 04:51
Veľkú Moravu nepovažujem za otrokársky štát, ako bol napríklad Egypt alebo Rímska ríša či Grécko, ale za rannofeudálny so všetkým čo k tomu patrí a neidealizujem si to. Svätoplukova ríša sa musela prispôsobiť vtedajším pomerom a pravdepodobne sa nelíšila od ostatných rannofeudálnych štátov. Keď si to tak vezmeme aký rozdiel je medzi nevoľníkom a otrokom? Až tak veľký nie. Slovania boli zdrojom otrokov pre arabský trh nielen počas Svatoplukovej vlády ale aj napríklad pri vpádoch turcov o niekoľko storočí neskor. To ale neznamená, že sme boli v 9 až 17. storočí otrokársky štát. Veľa vecí, ktoré tvrdia historici sa podľa mňa na pravde nezakladá. Napríklad to že prišlo k nejakému sťahovaniu národov. Koľko vyzbrojených národov sa snažilo získať tieto územia, a my sme určite mierumilovne prišli, odniekiaľ sme sa objavili v neskutocnych počtoch a v krátkej dobe sme si všetko zabrali. Super výmysly germanskych historikov, aby mohli tvrdiť že všetky územia v európe sú historicky patriace germanom. Takže si vôbec nemyslím, že by sme boli holubičí národ, tvrdo sme sa museli proti všetkým dobyvateľom brániť.
milan08 » nikav | 4.8.2018 05:54
a kto ju da dohromady?
Magnician » Alis | 4.8.2018 13:08
veruže sa veľa vecí nezakladá na pravde,hlavne,že si nájdeme na internete rôzne bláboly,,žiaľ,,dávam do pozornosti aj knihy,ktoré v súčasnosti sú už na trhu: My Slovania pred 2000 rokmi či Slovania v dávnej minulosti,,tak som hľadal a na nete som našiel aj toto-https://www.dobrodruh.sk/historia/otroci-otroctvo-u-starych-slovanov
dr. Faustroll » nikav | 5.8.2018 01:31
v čem bychom měli následovat Maďarsko?


ve věci obchodu s otroky na území Čech viz:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Otrokářství#Otroctví_na_českém_území
Cynical_Xardas » nikav | 11.8.2018 11:19
Nenásledovat.
milan08 » milan08 | 14.8.2018 06:34
taky vodca tu nieje ani Putin nie!
nikav » Cynical_Xardas | 15.8.2018 14:42
Veru nie. Myslela som si, že národnostnú neznášanlivosť vyvolávajú politici. Dozvedela som sa o jednej už staršej slovenskej žene, čo sa vydala za Maďara a býva v Maďarsku/dosiaľ bola považovaná za psychicky v norme/, že Slovensko by malo patriť Maďarom, lebo Slováci sú primitívni. Dokonca počas návštevy u rodiny na Slovensku
objednávala v cukrárni zákusky po maďarsky. -WINKIE-
Alis » nikav | 15.8.2018 17:39
Ona je primitívna, má úplne vymytý mozog! Musíme ďakovať, že veľké Uhorsko je preč a my sme sa akoby zázrakom pred sto rokmi oslobodili.Ak sa to stalo, bolo to v božom pláne.
Magnician » nikav | 15.8.2018 19:55
ach Bože-WALL-
nikav » Alis | 17.8.2018 10:30
Aký si ty zapálený národovec.;) Prikladám sem teda krátke a výrečné video o tom, ako sa menili v histórii hranice Slovenska.

https://www.youtube.com/watch?v=E59EO-V2mKg
Alis » nikav | 17.8.2018 16:19
Ja neviem, ako iní, ale ja sa vôbec necítim menejcenná, v poslednom čase sa stretávam, prípadne komunikujem s inymi národmi a vôbec ma to ani nenapadne, skôr som tak trošku rada za to, aky sme napriklad my Slováci/Slovenky - všetci Slovania pekní/pekné:) , ale to je možno, len taký môj pocit, a nepociťujem nejaké opovrhovanie zo strany iných ľudí/národností. Ak k nám niekto príde, a berieme ho ako partnera, normálne, sebavedomo, tak sa tak k nám aj bude správať. Tá žena bola možno dosť dlhý čas pod tlakom, ponižovaná, a tak sa stotožnila s názormi svojho okolia. Asi to nemala ľahké.
Magnician » Alis | 19.8.2018 15:39
naozaj sme pekní
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele.... viac »

Kôň / Kone Tento živelný tvor predstavuje silu (aj sexuálnu), zdatnosť, vytrvalosť, ušľachtilosť a mužnosť. A zo zvieracej ríše je podľa mnohých mytológií najbližšie k človekovi.... viac »

Nevesta Predstavuje štádium života, kedy sa z dievčaťa (Venuša) stáva žena (Luna). V tomto prípade sa jedná o ženský aspekt osobnosti (o animu), ktorý prechádza určitými... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...