mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Rok 2014

neznámy
neznámy » jana799 | 21.1.2014 16:32
:) Tiež si to chcem odsledovať, či sa to bude napĺňať v mojom živote, i keď zmien som urobila na moje pomery naozaj veľa už od predVianoc...
Bíle bratrstvo, v lete robia nejaký mystický tanec v Bulharsku. Krásny dník:)
EntRois
EntRois | 2.2.2014 11:09
Cesta k bohu/všudepřítomnému. Přichází stále více lidí z mnoha vědomostmi a pomáhají všem ostatním. Lidé potřebují lásku a vědění. Počasí ovládá světovláda a je to ostřejší, vypadá to, že směřujeme k nedostatku potravin a vody. Potřebujeme si pomáhat a stát se nezávislí na elektrickym proudu/ropě. Ropa může kdykoliv dojít a elektrický proud je tak nestabilně postaven, že kdykoliv můžeme o něj přijít. Pozitivní je to, že když člověk půjde k bohu cestou upřímnosti, porozumnění atd. je schopný se těchto věcí naprosto vzdát, čím víc lidí si to uvědomí a změní svůj životní cíl na tom budou dobře. Budoucnost je téma, které je nesmírně zrádné? zajímavé? Mě přišla informace, jako náznak, že kdykoliv se může zhasnout, lidé jsou chytří a vynalézaví a lidé se na podobné věci musí připravit. Být soběstační.

Někdo tvrdí, že pokud dojde k přepólování, nastane šílená katastrofa. Já si to nemyslím, jediná katastrofa by byla, že by jsme přišli o veškerou elektroniku, věřim že přepólování má plynulý pro člověka ne moc náročný přechod. Možná se to pomalu začíná dít a nikdo moc neví jak dlouho to trvá atp.

Žijeme v krásné a zajímavé době, plné různých informací. Měli by jsme toho co nejvíce využít a neschromažďovat příliš materialistickýho světa, protože hmota znamená utrpení, je to iluze.
neznámy
neznámy » EntRois | 2.2.2014 19:43
Podobné katastrofické zprávy o vyčerpaných energiích, o nedostatku vody, přírodních zdrojů atd. jsem i z vědeckých úst zaslechla nemálo. Jediné, co to člověku přináší, je strach z budoucnosti, panika nebo zbytečné shromažďování (co kdyby ..). Budeme-li schopni v těchto "zaručených předpovědích" vidět hru ega, jsme na dobré cestě žít spokojený život i v tomto roce se 14 ... -FLOWER-
neznámy
neznámy | 2.2.2014 20:10
Jako kdybych slyšel Petru Nel...:D-PUH-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...