mesiac
Nedeľa, 22.4.2018
Meniny má Slavomír
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 45% mesiaca
mesiac v znamení raka
meno: heslo:

Voľný pokec - 

Protestné zhromaždenie proti štátnemu prevratu na Slovensku - 21.03.2018

Ona | 23.3.2018 00:25
Na margo protištátnych tém, ktoré tu v poslednom čase boli a na ochranu Slovenskej republiky zakladám túto novú tému - pozrite si zhromaždenie ľudí 21.3.2018 v Bratislave:


https://www.youtube.com/watch?v=0PCWdrfQqfs />
plus

https://www.youtube.com/watch?v=4NHLj0e6OEg />

https://www.youtube.com/watch?v=lT70tKO2MuY />

a na pripomenutie :


https://www.youtube.com/watch?v=0_CQCvQujBU
Magnician » Ona | 23.3.2018 08:13
dík,
milan08 » Ona | 23.3.2018 09:05
ako tam tak i teraz prazdne slova,ulavenie na dusi.
Ona » Magnician | 23.3.2018 22:51
Ďakujem aj ja :)
Ona » milan08 | 23.3.2018 22:53
Oni - myslím tým opozícia a ich prívrženci - nás teraz vyhlasujú za starých a sú zásadne proti nám, pričom sa prirovnávajú k demonštráciám v 89-tom roku - ale veď to sme my menili v 89 režim - tak nech sa netvária

..... a vôbec nie som si istá, že sme vtedy urobili dobre - pretože veľa vecí bolo za socializmu na oveľa lepšej úrovni a ľudia si všeobecne žili oveľa lepšie a slušnejšie ako teraz .....
milan08 » Ona | 24.3.2018 07:04
mas pravdu,suhlasim s tebou!
milan08 » milan08 | 8.4.2018 09:12
bol som na namesti ale v inej skupinke,bez klucov.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy kocka48 horoskopy Marymary horoskopy Milunka horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

FIDUCIÁLNE HVIEZDY - je niekoľko dôležitých hviezd (stálic), ktorým sa už v staroveku pripisoval hlavný, určujúci význam (napr. Regulus, Spica, Antares, Aldebaran...). viac »

BLAHODARNÝ - tradičná astrológia delila planéty, aspekty, domy a znamenia na blahodarné (prinášajúce určité výhody a uľahčenia) a neblahé (prinášajúce prekážky a obmedzenia). Za... viac »

IDEALIZMUS - je spätý hlavne so vzdušnými znameniami (Blíženci, Váhy a hlavne Vodnár) a so Strelcom, či Rybami. Dominantný Urán, Neptún alebo Jupiter môže túto vlastnosť ešte... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...