mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Oznamy a akcie - 

MDŽ

lak
lak | 8.3.2014 17:15
:) vsetko NAJlepsie, zeny! :) -FLOWER-:)
neznámy
neznámy » lak | 8.3.2014 17:43
Huraaa som rad ze som nemusel zalozit ja take vlakno.
Tak sa pripajam tiez - vsetko dobreee.
Som sa bol dnes prejst a myslel na to - hladal po lese nejaky kvietok vhodny na fotku okrem tych modrakov nic ine este v lese neni -SAD-
Tak nech sa paci - snad potesi aj "modrak"
http://cotus.net/mdz.html
neznámy
neznámy | 8.3.2014 17:56
Jee, veď "modráky" sú pekné. :)
neznámy
neznámy » lak | 8.3.2014 17:57
Vďaka:), paradoxne to musela začať žena-LOL-
Chcem dať do éteru jeden postreh zo včerajška. Išla som večer z práce a zastavila som sa cestou v jednom nemenovanom nákupnom centre. Ako som tak vyberala kvietky pre mamu a svokru, bolo tam toho neúrekom, tak som si všimla ako sa o to isté snaží jeden mladý muž s asi tak 10 ročnou dcérou. Vyberali, čosi si hovorili pri tom a napokon malá zahlásila:"A maminke?:)" Tatko z fleku zahlásil. "Maminka nepotrebuje...kúpime len babkám."
Pozrela som sa naňho, nadýchla som sa, že niečo poviem...ale ako sa hovorí, čo ťa nepáli nehas.-NOOO-
Bolo mi ľúto len tej malej...
neznámy
neznámy | 8.3.2014 18:12
Ako som čítala text od jedna do päť :), premýšľala som, skade on je, že modráky teraz v lese našiel.
A to kvietok krásny je, nie huba :)
neznámy
neznámy | 8.3.2014 18:17
Ja som zas najprv myslela, že fialky. Lebo dnes som sa bola prejsť a už celé kolesá fialiek v lese kvitnú, kde trocha presvitá viac slnka. Ale aj takéto rôzne cibuľoviny. Pažítka mi za týždeň v kvetináči narástla tak, že ju môžem jesť. :)
neznámy
neznámy » lak | 8.3.2014 18:50
Děkuji za přání, dostala jsem kytku červených tulipánů -FLOWER-
Vím, že tento svátek někteří lidé nemusí z nějakého důvodu, ale já vzhledem k stále rychleji ubíhajícímu času beru všechno - Valentýna, MDŽ, Den matek - jde jenom o příležitost si udělat radost. Proto vám, milé ženy, přeji radosti vrchovatě :)-FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 8.3.2014 19:20
Ďakujem, aj tebe a všetkým ženám všetko najlepšie...-FLOWER- -FLOWER-:)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...