mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Láska a vzťahy - 

DILEMA

neznámy
neznámy | 4.12.2013 22:11
Ahojte
Ľúbim dve ženy, poraďte čo s tým? Ak má niekto takúto skúsenosť zdieľajte so mnou, ako ste sa s tým porátali, lebo neviem ako ďalej.-SHAME-
neznámy
neznámy | 4.12.2013 22:23
Jenom dvě?
neznámy
neznámy | 4.12.2013 22:25
Ahoj
Mne stačia dve na to čo mám v hlave.
vandalka
vandalka | 4.12.2013 22:46
tazko to sudit - neviem, v akom si vztahu s jednou, ci druhou a nepoznam ani teba - ale zacala by som tym, ze ci skutocne obe milujes, alebo je to len pseudolaska. Milovat niekoho neznamena kochat sa krasou, uzivat si vasnivy sex, pisat smsky a pod. Je to obeta, starostlivost, zdielanie dobreho aj zleho..
Ak prides na to, ze naozaj obe milujes so vsetkym, co k nim patri a nedokazes si bez ani jednej predstavit zbytok zivota...potom nemam pre teba radu a nezavidim ti.
Ale skor by som povedala, ze predsa len jedna bude tvojmu srdcu blizsia... :)
liena
liena | 4.12.2013 22:55
..prednedávnom som čítala veľmi pekný a myslím, že aj pravdivý výrok k tejto téme, možno ti pomôže :)

"Ak miluješ dvoch ľudí naraz,
vyber si toho, do ktorého
si sa zamiloval neskôr.
Lebo ak by si naozaj miloval
toho prvého,
nezamiloval by si sa
do druhého"

Tuším to tak múdro povedal Johnny Depp...tak si to porátaj, nie je to ťažké ;)
...problém by bol akurát v prípade, ak by si sa zamiloval do obidvoch naraz..čo však nie je veľmi pravdepodobné ..či? -LOL-
neznámy
neznámy » liena | 4.12.2013 23:01
To je dobré :)
neznámy
neznámy » liena | 4.12.2013 23:04
-THUMBSUP--FLOWER-
vandalka
vandalka » liena | 4.12.2013 23:08
paradne -THUMBSUP-
napadla mi este jedna dobra rada:
"Ak sa nevies rozhodnut medzi dvomi variantami, hod si mincou. Nie preto, aby za teba rozhodla. Ale pre ten moment, ked je minca vo vzduchu a ty sa modlis, aby padla na tu spravnu stranu...."
neznámy
neznámy » vandalka | 4.12.2013 23:31
Ahoj vandalka a ďakujem,
Aby som ti to trocha priblížil, oni sú vlastne obidve krásne s jednou žijem, tá je realistická a ta druhá je blázon a nemá predstavu čo je realita. Ale aj to má svoje čaro. A teraz babo raď.:)
vandalka
vandalka | 4.12.2013 23:42
vychadzajuc zo skusenosti okolo seba by som svojmu kamaratovi s rovnakou dilemou povedala: s tou druhou ta to prestane o chvilku bavit, je to len chvilkovy "odskok" od reality..navyse si kozorozec/byk, pochybujem, ze ta dlhodobo bude uspokojovat uranovsky vztah, potrebujes stbilitu. A ako sa bude po tomto ulete vyvijat tvoj vztah so sucasnou partnerkou, to uvidis..
Ale kedze ta nepoznam a nie si moj kamarat, radit ti nemozem nic :)
neznámy
neznámy » vandalka | 4.12.2013 23:59
ďakujem
čas ukáže či to bol chvíľkový odskok, či láska.
neznámy
neznámy | 5.12.2013 00:27
Ahoj kamarát kozorožec, aj ja ľúbim dvoch chlapov a nesúhlasím s tým, že som sa do jedného zamilovala preto lebo druhého nemilujem. Neviem ako ty, ale ja som trochu schizofrenik. Ako dlho s tým žiješ? Ja vyše dvoch mesiacov. Myslím, že jediné riešenie je - zvážiť to a nechať to tak, nech sa to vyvinie samo, pokiaľ ťa niečo zhora bude aj tak nútiť, aby si sa rozhodol. A potom sa rozhodneš a uvidíš. A v konečnom dôsledku, aj tak si nakoniec najlepšie poradíme sami, nie?
neznámy
neznámy | 5.12.2013 00:43
Ahoj a ďakujem:)
Mám strach že sa nerozhodnem správne, že budem časom ľutovať, budem ľutovať že som zostal alebo neodišiel. Ty nemiluješ a zamilovala si sa, ale ja milujem obidve, čo s tým?-SADLEY-
neznámy
neznámy | 5.12.2013 00:55
Ja milujem oboch. Milujem každého inak a zároven podobne. Tisíckrát som si hodila mincou a odpoved je stále niekde napomedzí. Som mladá, nič ma neobmedzuje, môžem sa rozhodnúť ako chcem a predsa je to akési ťažké. Ked som sa pýtala kamošky, čo sa trochu venuje duchovným veciam, povedala mi že "Vesmír nám posiela rast, nie sex". /na odľahčenie, mna to veľmi pobavilo/.
Pozri, myslím, že by si to mal prestať riešiť, zaujať svoju myseľ nachvíľu trochu viac ako obvykle, trochu to odignorovať, odizolovať sa. Mal by si sa rozhodnut tak, aby si neľutoval a som si ista ze nebudeš. :) Držím palce.
neznámy
neznámy | 5.12.2013 01:00
ďakujem
dúfam že sa rozhodnem pre tú pravú pre mňa a nebudem ľutovať moju voľbu:)
aj ty sa rozhodni ako ti srdce káže, snáď si vyberieš tiež toho pravého.
milan08
milan08 | 5.12.2013 13:00
lubit nieje trestne,pokial neprichadza k genetickym informaciam.lubis dve a stat sa moze,ze ti nezostane ani jedna......
neznámy
neznámy » liena | 5.12.2013 13:06
tento výrok je asi o tom aby sa človek nad sebou zamyslel, pretože zamilovať neznamená milovať
neznámy
neznámy | 5.12.2013 14:16
To je zajímavé dilema od člověka, který současně dává téma o ženách, které vlezou do manželství s dětmi.:D
Nevím, jak dlouho žiješ s dotyčnou, ale i když třeba nemáš s ní děti a není to stvrzené sňatkem, tak to také není OK, že máš kromě toho jinou. A co kdyby to tak bylo, že by jsi měl děti a pevný svazek? To jako ta druhá poběhlice není nebo by byla jen v případě manželství a dětí-CONFUSED-
Mě to připadá obdobné.-LOL-
neznámy
neznámy | 5.12.2013 21:28
Jestli Ti tato situace vadí, rozejdi se s oběma a za čas se seznam s třetí ženou .. zdá se být rada poněkud cynická, ale je mnohem šetrnější, než se rozejít s jednou a pro ni tesknit, vyčítat si, zraňovat se špatnou volbou atd. Jsi ještě mladý, nevybouřený a hledáš .. -FLOWER-
neznámy
neznámy | 5.12.2013 21:36
ďakujem
uvidím ako sa to bude ďalej vyvíjať. Je to bežná vec a môže sa stať komukoľvek-SHAME-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...