mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Ezoterika a záhady - 

rozbor osobnosti

lunka | 16.8.2018 13:49
Dobrý deň,

nevie mi tu niekto poradiť, ako sa naučím sama urobiť kompletný rozbor osobnosti podľa dátumu narodenia? Viem, že sa to dá len neviem kde začať. Prosím o rady či skúsenosti. Ďakujem.
púpavka » lunka | 16.8.2018 14:30
No myslím že aspoň nejaké knihy by si si mala naštudovať, ono je to dosť ťažké len tak sa to naučiť bez ničoho. Na internete je dosť článkov môžeš hľadať ako pomoc aj tam.
milan08 » lunka | 17.8.2018 06:27
setrit a dat si urobit nezavisli rozbor
lunka » milan08 | 17.8.2018 08:21
Nezávislý rozbor? takže pokiaľ chcem robiť rozbory komplet na členov rodiny, či partnera, či kamarátku to by som musela teda riadne šetriť a nestojí mi to za to. :D..Chcem sa to naučiť nie to mať umelo vytvorené niekým o kom ani neviem či to vlastne vie a nezhltnem tiež každú kravinu, za to že si niekto napíše o sebe od liečiteľa, veštca, hypnoterapeuta či astrológa k tejto situácii konkrétne atď, žeby som mohla tomu 100% veriť. Teraz som už napríklad mala byť v zahraničí a o dva roky prísť a začať študovať prestížnu vysokú školu, mať mladšieho partnera, ktorého by som živila ja atď. Nič z toho sa nesplnilo. Takže tak a myslím, že treba si veci sám za seba urobiť maximálne si ich sama pokazím a viem, že toto by ma veľmi bavilo a práve preto nechcem ísť na to zle. Internet nestačí, preštudovala som už všeličo, možno skôr nejaká kniha by bola vhodná na toto učenie, či viac kníh aby som to mohla porovnať.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

ELONGÁCIA - je uhlová vzdialenosť planéty od Slnka meraná na ekliptike. Najväčšia elongácia Venuše je 46°44´ a najväčšia elongácia Merkúra je 27°56´, čo znamená, že tieto dve... viac »

PRECESIA ZEMSKEJ OSI - je veľmi pomalý, dlhodobý kužeľovitý pohyb zemskej osi spôsobený gravitáciou Slnka a Luny, pričom vďaka tomuto pohybu sa mení poloha svetového rovníka voči... viac »

PRAKVALITY - sú vlastne podľa tradície jednotlivé zložky z ktorých vznikli živly. Poznáme dve dvojice prakvalít a to konkrétne teplo/chlad a vlhko/sucho, pričom každé znamenie a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...