mesiac
meno: heslo:

Ezoterika a záhady - 

rozbor osobnosti

lunka | 16.8.2018 13:49
Dobrý deň,

nevie mi tu niekto poradiť, ako sa naučím sama urobiť kompletný rozbor osobnosti podľa dátumu narodenia? Viem, že sa to dá len neviem kde začať. Prosím o rady či skúsenosti. Ďakujem.
púpavka » lunka | 16.8.2018 14:30
No myslím že aspoň nejaké knihy by si si mala naštudovať, ono je to dosť ťažké len tak sa to naučiť bez ničoho. Na internete je dosť článkov môžeš hľadať ako pomoc aj tam.
milan08 » lunka | 17.8.2018 06:27
setrit a dat si urobit nezavisli rozbor
lunka » milan08 | 17.8.2018 08:21
Nezávislý rozbor? takže pokiaľ chcem robiť rozbory komplet na členov rodiny, či partnera, či kamarátku to by som musela teda riadne šetriť a nestojí mi to za to. :D..Chcem sa to naučiť nie to mať umelo vytvorené niekým o kom ani neviem či to vlastne vie a nezhltnem tiež každú kravinu, za to že si niekto napíše o sebe od liečiteľa, veštca, hypnoterapeuta či astrológa k tejto situácii konkrétne atď, žeby som mohla tomu 100% veriť. Teraz som už napríklad mala byť v zahraničí a o dva roky prísť a začať študovať prestížnu vysokú školu, mať mladšieho partnera, ktorého by som živila ja atď. Nič z toho sa nesplnilo. Takže tak a myslím, že treba si veci sám za seba urobiť maximálne si ich sama pokazím a viem, že toto by ma veľmi bavilo a práve preto nechcem ísť na to zle. Internet nestačí, preštudovala som už všeličo, možno skôr nejaká kniha by bola vhodná na toto učenie, či viac kníh aby som to mohla porovnať.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Pes / Psy Predstavuje naše inštinkty a pudy a tiež často aj vlastnosti ako vernosť, lojalitu a ochranu (hlavne emocionálnu). Typ, veľkosť, farba a správanie psa je zrkadlom... viac »

Noha / Nohy V astrológii sú priradené k znameniam, ktoré vládnu poslednej tretine zverokruhu (Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby). Je to nadosobná, kolektívna časť, v ktorej... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...