mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Solárny horoskop

neznámy
neznámy | 29.12.2013 18:53
Hladala som tuto temu ale nenasla som, tak dufam ze sa nebudem opakovať. Zaujima ma váš nazor nan. Dávate mu velky vyznam? Ake skusenosti s nim máte? -FLOWER-
neznámy
neznámy
neznámy | 29.12.2013 19:27
Solarny horoskop si pozeram zopar rokov, ale zatial som asi neprisla na tu spravnu techniku. Najdolezitejsi je vraj kontakt s osami jednak radixu, tak aj solarneho horoskopu.
neznámy
neznámy | 30.12.2013 00:15
Bádam v solároch už dávno,ale akokoľvek som túto tému hodila do pléna,nikdo moc nereagoval......vždy si ho pozriem aj spätne....roky,kedy sa mi planéty vracajú na natívnu pozíciu sú naozaj významné...najvýznamnejší bol návrat Saturna do 10.domu.......všimla som si aj riadne perný rok vždy,ako mám nejakú planétu v 8.dome a je toho viac:)
neznámy
neznámy | 30.12.2013 12:28
No ja mozem povedat ze tento rok bol pre mna viac než perný, aj čo sa týka práce aj vzťahov a prirovnala by som to k uránovskej energii a čuduj sa svete, v solárnom horoskope pre rok 2013 Urán priamo na MC! :D :D Mars na IC, teda nie úplne ale blízko, takže sánka dole.. Velmi velke zmeny a vyzvy co sa tyka práce a vztahu - vzťah to bol ako očistec, ale aj vzťah samej k sebe.. Neviem či som za vodou, myslim ze to asi nebudem nikdy lebo clovek sa spoznava cely zivot asi, ale ako tak dozrievam (alebo starnem) tak sa zacinam trosku respektovať, ale rešpektovať aj iných..

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...