mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

spätná progresia a "solar arc "

neznámy | 17.7.2012 08:24
Dobry den

Chcem sa opytat, ci ma niekto z vas VLASTNE skusenosti s predikcnymi metodami:

1. spätna sekundarna direkcia - cize prvy rok zivota = 1 den pred datumom narodenia.

2. "solar arc" metoda

O spätnej sekundarnej direkcii sa na zahranicnych weboch tvrdi, ze je to sice nelogicke, ale vraj metoda funguje a udalosti, na ktore ukazuje sa potom naozaj splnia, narozdiel napr od priamej direkcii, ktora hovori iba o nasom vnutornom rozpolozeni v tom roku zivota, co samozrejme moze vyusit do urcitych udalosti, ktore nas postihnu, ale nemusi.
Aky mate na to nazor z VLASTNEJ SKUSENOSTI, nie z teoretickej roviny.
A domy sa vypocitavaju na zaklade miesta narodenia, alebo miesta, kde sa nenarodene dieta nachadzalo v tom case, ktoreho rok nas zaujima?

A co metoda slnecneho obluka, kde sa porovnavaju planety s radixom?

Vdaka
ballin | 17.7.2012 21:10
moj mars sa otoci tento rok... to je moja skusenost zatial :D ale viem ze merkur je dost efektivny v zmene pohybu
neznámy | 18.7.2012 17:34
viem, ze v minulosti som s jednym ockom po tychto technikach poskuloval a napriklad v mojom horoskope spatne direkcie urcite nic nehovoria o tom, ze ake udalosti sa mi v zivote stali. v mojom pripade viac sedia klasicke direkcie.
a osobne si myslim, ze tieto techniky su preto okrajove, pretoze aj menej astrologov presvedcili o ich ucinnosti...solar, tranzity a klasicke direkcie, tie sa osvedcili asi najviac a preto aj najvacsej popularite sa tesia...
a navyse, ak maju spatne sekundarne direkcie hovorit o tom, co sa mi stane, tak je to pre mna dost pofiderne, kedze ja na presne nalinajkovany osud v astrologii neverim...ano, su dane horoskopom urcite moznosti a mantinely, ale urcite nie je presne, nemenne udalosti...-PUH-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

CHIRÓN - je pomenovanie planétky (možno kométy), ktorá sa pohybuje medzi obežnými dráhami Saturna a Uránu (občas pre výstrednú dráhu aj medzi Saturnom a Jupiterom). Chirón... viac »

SÚSTAVA HELIOCENTRICKÁ - je sústava astronomických súradníc opierajúca sa o model, v ktorom stredom slnečnej sústavy je Slnko. viac »

KOMPLEX - každý druh komplexu (v psychologickom zmysle slova) je v analógii s určitou konšteláciou. Medzi najznámejšie komplexy patrí napríklad Komplex menejcennosti (Slnko... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...