mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

saturn ako psycholog pri narocnych zivotnych situaciach..

Johanna » martinbd | 9.2.2018 09:22
a čo Saturnska opozícia ? Ak je Saturn v 9d. ? :)-CRY-
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:09
Ak máte 7. dom, tak to nemôže byť Býk, ale Baran, ak máte ASC vo Váhach.
Vládcu roka máte Mars, pozrite sa na tranzity na neho, alebo aj od neho a kde sa v solárnom horoskope nachádza, v ktorom dome.
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:21
Niečo tu určite spraví :)
chelsea87 | 9.2.2018 22:02
No mne navrat saturna priniesol nahly odchod zo zamestnania a takisto som otehotnela. Velmi rada na toto obdobie spominam.
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:19
Ďakujem za opravu, mate pravdu je to Baran :) poplietla som si rohatých :)
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:57
Tá Saturnovská opozícia sa prejaví skôr v 9 dome kde mám Saturn alebo v opozičnom 3 d. ?
martinbd » Johanna | 12.2.2018 20:20
v 9. dome
Billie | 17.2.2018 18:02
U mna sa vtedy vystupnovala nespokojnost, riesila som doslova vsetko, vztah, pracu, financie, byvanie, vsetko som chcela posunut na inu uroven alebo zmenit.
Priatel mal navrat saturna predomnou, v podstate riesil to iste.
Vztah bol v prvej vaznej krize, ja som bola za ukoncenie, on za obnovenie, dali sme tomu sancu a obaja sme zmenili byvanie, pracu, okruh priatelov, zlepsili si financnu situaciu a vztah to "prezil" a posilnil sa...
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nadišiel čas pre organizovanie, či návštevu prednášok, kurzov a seminárov a taktiež aj pre obchodné záležitosti, pretože dopyt po informáciách rastie a mozog sa lepšie prekrvuje. Šance na svižný a hladký priebeh jednaní stúpajú.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k vyššej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Terajšia pohodová a priateľská atmosféra osvieži všetky milostné, rodinné a spoločenské záležitosti.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

OSY HOROSKOPU - sú spojnice dvoch významných protiľahlých bodov horoskopu, pričom najdôležitejšie osy tvorí dvojica bodov Ascendent – Descendent a Immum Coeli – Medium Coeli. Medzi... viac »

CHOROBA - jej vypuknutie a priebeh by mali signalizovať určité konštelácie v horoskope. Najcitlivejšie astrologické prvky, ktoré často súvisia so zdravím človeka, sú Slnko (u... viac »

PARALELA ŠÍRKOVÁ - je priečny aspekt medzi dvomi planétami, ktoré majú zhodnú ekliptickú šírku tej istej polarity. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...