mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Marakešská politická deklarace
fórum Voľný pokec
21.05.2018 08:59 Suea

INTUICIA
fórum Astrológia a horoskopy
21.05.2018 06:46 milan08

výhra?
fórum Astrológia a horoskopy
21.05.2018 06:44 milan08

Vaše naj citáty
fórum Ľudská duša
20.05.2018 18:07 lak

Astrológia a horoskopy - 

saturn ako psycholog pri narocnych zivotnych situaciach..

Johanna » martinbd | 9.2.2018 09:22
a čo Saturnska opozícia ? Ak je Saturn v 9d. ? :)-CRY-
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:09
Ak máte 7. dom, tak to nemôže byť Býk, ale Baran, ak máte ASC vo Váhach.
Vládcu roka máte Mars, pozrite sa na tranzity na neho, alebo aj od neho a kde sa v solárnom horoskope nachádza, v ktorom dome.
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:21
Niečo tu určite spraví :)
chelsea87 | 9.2.2018 22:02
No mne navrat saturna priniesol nahly odchod zo zamestnania a takisto som otehotnela. Velmi rada na toto obdobie spominam.
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:19
Ďakujem za opravu, mate pravdu je to Baran :) poplietla som si rohatých :)
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:57
Tá Saturnovská opozícia sa prejaví skôr v 9 dome kde mám Saturn alebo v opozičnom 3 d. ?
martinbd » Johanna | 12.2.2018 20:20
v 9. dome
Billie | 17.2.2018 18:02
U mna sa vtedy vystupnovala nespokojnost, riesila som doslova vsetko, vztah, pracu, financie, byvanie, vsetko som chcela posunut na inu uroven alebo zmenit.
Priatel mal navrat saturna predomnou, v podstate riesil to iste.
Vztah bol v prvej vaznej krize, ja som bola za ukoncenie, on za obnovenie, dali sme tomu sancu a obaja sme zmenili byvanie, pracu, okruh priatelov, zlepsili si financnu situaciu a vztah to "prezil" a posilnil sa...
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Marusija horoskopy Iva94 horoskopy Gucky horoskopy Diana Bartakova horoskopy bblmw horoskopy Prometheus horoskopy kocka48 horoskopy Marymary horoskopy Milunka horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

horoskophoroskophoroskop Prísun novej energii je uľahčený, čo podnieti obyvateľstvo k aktívnejšiemu životu. Dostatok vitality by malo pomôcť zvýšiť výkon pri namáhavých činnostiach (napr. šport, práca). Väčšia zanietenosť prispeje ku skvalitneniu priebehu všetkých súťaží.

horoskophoroskophoroskop Povzbudzujúci vplyv pre rýchle zoznámenia alebo pre nové impulzy vo vzťahoch (napr. prostredníctvom experimentovania). Ľudstvo momentálne dokáže lepšie chápať a tolerovať avantgardné smery v móde, umení a erotike.

AZIMUT - je to jedna z obzorníkových súradníc, pričom je to uhol medzi južnou (prípadne severnou) časťou miestneho poludníka a poludníkom, ktorý pretína hviezdu. Azimutný... viac »

TVÁR - je vlastne to isté ako dekan zverokruhu, čiže desať stupňový úsek v určitom znamení, ktorému spoluvládne určitá planéta. viac »

MATERIALIZMUS - je na prvý pohľad spojený s prevahou zemských znamení (Býk, Panna, Kozorožec), pričom to nemusí nutne potvrdzovať túto vlastnosť, ale skôr sa jedná o určitú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...