mesiac
Pondelok, 19.2.2018
Meniny má Vlasta
NOV
osvetlených 12% mesiaca
mesiac v znamení barana
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Astrológia a horoskopy - 

saturn ako psycholog pri narocnych zivotnych situaciach..

Johanna » martinbd | 9.2.2018 09:22
a čo Saturnska opozícia ? Ak je Saturn v 9d. ? :)-CRY-
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:09
Ak máte 7. dom, tak to nemôže byť Býk, ale Baran, ak máte ASC vo Váhach.
Vládcu roka máte Mars, pozrite sa na tranzity na neho, alebo aj od neho a kde sa v solárnom horoskope nachádza, v ktorom dome.
martinbd » Johanna | 9.2.2018 18:21
Niečo tu určite spraví :)
chelsea87 » habibti | 9.2.2018 22:02
No mne navrat saturna priniesol nahly odchod zo zamestnania a takisto som otehotnela. Velmi rada na toto obdobie spominam.
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:19
Ďakujem za opravu, mate pravdu je to Baran :) poplietla som si rohatých :)
Johanna » martinbd | 12.2.2018 08:57
Tá Saturnovská opozícia sa prejaví skôr v 9 dome kde mám Saturn alebo v opozičnom 3 d. ?
martinbd » Johanna | 12.2.2018 20:20
v 9. dome
Billie » habibti | 17.2.2018 18:02
U mna sa vtedy vystupnovala nespokojnost, riesila som doslova vsetko, vztah, pracu, financie, byvanie, vsetko som chcela posunut na inu uroven alebo zmenit.
Priatel mal navrat saturna predomnou, v podstate riesil to iste.
Vztah bol v prvej vaznej krize, ja som bola za ukoncenie, on za obnovenie, dali sme tomu sancu a obaja sme zmenili byvanie, pracu, okruh priatelov, zlepsili si financnu situaciu a vztah to "prezil" a posilnil sa...
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Palino horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia horoskopy lukas1985 horoskopy pauline horoskopy Janca27 horoskopy Azyra horoskopy Kon-Tiki horoskopy Jana T. horoskopy istop horoskopy ivunka horoskopy biorobot

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Osobný horoskop
Ponúkam výklad osobného horoskopu, ktorý spájam so znalosťami lunárnej astrológie, archetypov a s colorterapiou....
Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Mrzutá, ponurá atmosféra sa zakráda do duší, čo nemusí priať zábavám a spoločenským akciám. Tento čas ubíja nehu a citlivosť, preto najmä riešenie rodinných nezrovnalostí odložte na neskoršie.

horoskophoroskophoroskop Rozvírené silné emócie by bolo dobré vybiť pri nejakom športovom zápase, súťaži, či práci alebo sa len tak vybrať na túru. Tuky sa momentálne rýchlejšie spaľujú. Vhodný okamih na razantné činy.

horoskophoroskophoroskop Všeobecne sa na pracoviskách vyskytne väčšia pasivita a sklony k ulievaniu. Zvýšená aktivita rôznych zločineckých a extrémistických skupín, preto si dajte viac pozor na podvody, intrigy a krádeže. Nebezpečenstvo skrze chemikálie, oheň a plyn.

Hádka / Hádať sa / Konflikt Jedným z prejavov nesúhlasu a rozdielnosti postojov je práve ostrá výmena názorov. Vo sne sa vám hádkou snaží nevedomie ukázať nejaký vnútorný konflikt, ktorý... viac »

Jaskyňa Podobne ako brloh, nora, či diera je symbolom ženského lona, odtiaľ všetci pochádzame. V Tibete a Indii býva sídlom rôznych duchovných majstrov, ktorí v nej meditujú a... viac »

Koniec sveta / Katastrofa/ Apokalypsa Tento osudný okamih zanikne všetko staré, aby mohlo vytvoriť priestor niečomu novému. V snoch môžeme koniec sveta interpretovať ako radikálnu zmenu osobnosti, či zmenu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...