mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Rozchod.....?

neznámy
neznámy | 25.2.2018 10:36
Ahoj všem. Chtěla bych poprosit, jestli by jste se podívali na synastrii mě a" mého"přítele.Já: 25.12.1972,4: 00,Brno.On: 23.7.1983,13: 05,Brno.Zajímalo by mě, jestli je vidět v tranzitech,nebo direkcích, nebo ještě někde jinde náš rozchod. Rozcházeli a vraceli jsme se k sobě už několikrát, ale spíš šlo o to, že jsme si to jen řekli, ale doopravdy neudělali, Rozum mi řiká, že už to takhle dál nejde, ale srdce tak trochu protestuje. Děkuji
suhail
suhail | 27.2.2018 11:44
tady na těchto stránkách si můžete vyjet partnerský horoskop a srovnání, kde najdeme výklady k plusovým i mínusovým spojením vašich horoskopů, nebo taky na podobných českých stránkách třeba najdise.cz, ale zdejší výklad a popis je velice dobrý a výstižný.
Co jsem já vysledovala vztahy mezi lvy a kozorohy nejsou příiš ideální - spojuje je obecně úhel 150st kvinkunx což přináší na jedné či druhé straně nesplnění očekávání a poměrně silný střet obecné nátury ohnivého lva a zemitého kozoroha, který je jedno z nejsložitějších znamení pro pochopení povahy osobnosti. Mezi hodnotnější spojení vašich horoskopů je spojení luny a venuče v konjunkci, a jupitera s lunou v konjunkci, vzájemně oboustranně trigony sluncí proti venuším (líbíte se s sobě a máte se rádi) ale bohužel ty styčné konjukce, které se jinak berou jako silně spojení pro trvalé vztahy samo o sobě je v obou případech dynamicky negativně aspektováno jinými planetami. zpočátku to lidi k sobě extrémně silně přitahuje, ale ono přitažlivé napětí (kvadratury venuší vůči sobě) způsobuje ve své podstatě velký rozkol predispozic založení osobností, a vnímání toho co kdo má opravdu rád a potřebuje, které časem přináší hlavně neřešitelné napětí - přitažlivost přetrvává, postavením marsu v osmém domě zejména přitažlivost muže pro ženu (= mars v osmém domě ženy)a spojení urana a venuše věšinou to je magická přitažlivost hned při prvním setkání a jiskří to intenzivně... ale planety může dělají kvadratury na vaší osu života, tam něco nepůjde skloubit, a vaše planety nedělají žádné aspekty na jeho ascendent, a tam by při trvalém vztahu nějaké spojení být mělo. tak to vidím já, takovým letným náhledem, ale třeba vám k tomu napíšou jiní něco více a zajímavějšího. Nemáte vůči sobě naštěstí navzájem žádné dynamické silně negativní spojení v synatrii mezi saturnem a plutem, naopak ty pozitivní spojení jako by jste si měli cosi vrátit a dořešit z minulých životů, takže byste se neměli příliš ublížit ani s rozchodem nést nějaké příliš bolestné negativní dopady a mohli byste zůstat přátelé.... a to není pravidlem vždy a všude.
neznámy
neznámy » suhail | 27.2.2018 13:51
Ahoj, děkuji Vám za odpověď. Tohle jsem vypozorovala také, můj bývalý manžel byl také lev, a i u mých známých tohle spojení znamení nepřineslo nic dobrého. Vím, že naše vztah nemá nejspíš žádnou budoucnost, ale něco nás furt k sobě přitahuje. :)
elenalaukova
elenalaukova » suhail | 27.2.2018 20:48
nieco podobne by som otrebovaa aj ja vediet-je to mozne???diky

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...