mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 1.)

    Porovnanie kompatibility dvoch ľudí patrí medzi... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Petr Chobot další samozvaný "Guru"

Intense77 » Durgadevi | 14.10.2017 16:14
Dobry den.
Chcela by som sa spytat : Ake mate skusenosti s jeho meditaciami ?
Ceke forum som si precitala takze o ostatnych veciach som informovana.
Dakujem.
fiohattu » Intense77 | 15.10.2017 18:08
Dobrý deň a nemôžte meditovať len tak sama? podľa seba ?-PUH--BLUSH-
Intense77 » fiohattu | 21.10.2017 21:42
Dobry den.
A to je tiez dobry napad. Samozrejme nemeditujem stale podla neho, su moc silne.
Ked sama tak zaspim.
Dakujem.;)
milan08 » Ona | 22.10.2017 09:25
suhlasim s vami tiez go tad pocuvam!
athena21 » Intense77 | 22.10.2017 11:25
Osobnú skúsenosť s jeho meditáciám nemám.
Keď som ho videla prvýkrát na fotke, tak som bez toho,že by som počula čo len slovo, okamžite mala negatívnu reakciu na toho človeka. Povedala som si, že mu ešte dám šancu, nebudem odsudzovať z prvého dojmu,lebo známa ho ospevovala( chodí na jeho meditácie), tak som si vypočula príspevok na YouTube. Pár minút, viac sa to nedalo- pre mňa.
Až potom som sa dočítala tie fajnovosti o ňom na nete...
Ďakujem si za svoju intuíciu..
Keď meditácia, tak v prvom rade spojiť sa s vlastným telom- body scan; potom meditácia s dychom, nakoniec meditácia na zastavenie myšlienok a priltomný okamih...
Dobrá literatúra je od jonZinn kabáta, alebo Eckharta Tolleho.
Cieľom tu nie je snívať a predstavovať si to, čo hovorí guru, alebo ten , kto vedie meditáciu, ale spojiť sa v prvom rade sám so sebou.
Existuje kniha s CDčkom- 8 týždňový kurz mindfullnes.Dá sa podľa nej postupovať, alebo absolvovať taký kurz.
Stránka:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Prometheus horoskopy kocka48 horoskopy Marymary horoskopy Milunka horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA

horoskophoroskophoroskop Problémy s komunikáciou a ťažkopádne myslenie prinesie časté nedorozumenia. Počítajte aj so zdržaním pri presune osôb (napr. na cestách), či informácií. Držte si odstup pred rafinovanými osobami. Nič dôležité nepodpisujte!!!

horoskophoroskophoroskop Celkovo majú ľudia tendenciu správať sa k sebe bezohľadnejšie, emócie sa však vybíjajú nepozorovaným a o to ľstivejším spôsobom. Na druhej strane väčšia schopnosť zvládať namáhavé úlohy. Regenerácia síl teraz prebieha rýchlejšie.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

MORIN JEAN BAPTISTE - bol lekár, matematik a najväčší francúzsky astrológ. Jeho životným dielom je spis „Astrologia gallica“ v 26 knihách a celkovo na 850 stránkach, pričom obsah tohto... viac »

ORIGINALITA - je výrazná v horoskopoch silne poznačených Uránom (alebo Vodnárom). Postavenie tejto planéty a jej aspekty s ostatnými planétami bližšie ukazuje, že v akej oblasti... viac »

PLANETÁRNE CYKLY - keďže planéty putujú periodicky celým zverokruhom v rozdielnych časových intervaloch, tak každá z nich tvorí cyklus, ktorý má dopad na život určitého subjektu. V... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...