mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Petr Chobot další samozvaný "Guru"

Intense77 » Durgadevi | 14.10.2017 16:14
Dobry den.
Chcela by som sa spytat : Ake mate skusenosti s jeho meditaciami ?
Ceke forum som si precitala takze o ostatnych veciach som informovana.
Dakujem.
fiohattu » Intense77 | 15.10.2017 18:08
Dobrý deň a nemôžte meditovať len tak sama? podľa seba ?-PUH--BLUSH-
Intense77 » fiohattu | 21.10.2017 21:42
Dobry den.
A to je tiez dobry napad. Samozrejme nemeditujem stale podla neho, su moc silne.
Ked sama tak zaspim.
Dakujem.;)
milan08 » Ona | 22.10.2017 09:25
suhlasim s vami tiez go tad pocuvam!
athena21 » Intense77 | 22.10.2017 11:25
Osobnú skúsenosť s jeho meditáciám nemám.
Keď som ho videla prvýkrát na fotke, tak som bez toho,že by som počula čo len slovo, okamžite mala negatívnu reakciu na toho človeka. Povedala som si, že mu ešte dám šancu, nebudem odsudzovať z prvého dojmu,lebo známa ho ospevovala( chodí na jeho meditácie), tak som si vypočula príspevok na YouTube. Pár minút, viac sa to nedalo- pre mňa.
Až potom som sa dočítala tie fajnovosti o ňom na nete...
Ďakujem si za svoju intuíciu..
Keď meditácia, tak v prvom rade spojiť sa s vlastným telom- body scan; potom meditácia s dychom, nakoniec meditácia na zastavenie myšlienok a priltomný okamih...
Dobrá literatúra je od jonZinn kabáta, alebo Eckharta Tolleho.
Cieľom tu nie je snívať a predstavovať si to, čo hovorí guru, alebo ten , kto vedie meditáciu, ale spojiť sa v prvom rade sám so sebou.
Existuje kniha s CDčkom- 8 týždňový kurz mindfullnes.Dá sa podľa nej postupovať, alebo absolvovať taký kurz.
Stránka:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nadišiel čas pre organizovanie, či návštevu prednášok, kurzov a seminárov a taktiež aj pre obchodné záležitosti, pretože dopyt po informáciách rastie a mozog sa lepšie prekrvuje. Šance na svižný a hladký priebeh jednaní stúpajú.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k vyššej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Terajšia pohodová a priateľská atmosféra osvieži všetky milostné, rodinné a spoločenské záležitosti.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

OSY HOROSKOPU - sú spojnice dvoch významných protiľahlých bodov horoskopu, pričom najdôležitejšie osy tvorí dvojica bodov Ascendent – Descendent a Immum Coeli – Medium Coeli. Medzi... viac »

CHOROBA - jej vypuknutie a priebeh by mali signalizovať určité konštelácie v horoskope. Najcitlivejšie astrologické prvky, ktoré často súvisia so zdravím človeka, sú Slnko (u... viac »

PARALELA ŠÍRKOVÁ - je priečny aspekt medzi dvomi planétami, ktoré majú zhodnú ekliptickú šírku tej istej polarity. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...