mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Neptun

neznámy
neznámy | 29.11.2012 10:01
A tú susedu by niekam čo najďalej nemohol niekto odviezť ? A tiež ju nechať napospas osudu ..-WALL- Nech si trochu prevetrá hlavu, kráska.
Raz dávno si takého psíka čo ho niekto vyhodil asi z auta vzali moji rodičia domov a niekoľko rokov nám ešte robil radosť. Nie všetci psi majú to šťastie. Táto ľudská krutosť ma vie totálne vytočiť, pričom nie som žiadna psíčkarka, ani psa doma nemáme.
neznámy
neznámy | 29.11.2012 10:07
Ahoj, poslem ti fotky, su to krizenkyne. :)
neznámy
neznámy | 29.11.2012 10:15
Máš moju mailovú adresu? Ak nie hodím ti do pošty. :)
neznámy
neznámy | 29.11.2012 10:27
Ja ju aj chapem, ked sa nemoze ani poriadne vyspat (sice by sa asi nevyspala, aj keby psi nestekali, lebo to uz tak byva v 8.mesiaci tehotenstva),...no, tiez nemam na to zaludok. Hovorim si, ze ved urcite existuje niekto, ku komu patria, len este neviem ku komu -PUH-. U nas im nie je velmi dobre, sme cely den prec (od rana do vecera), preto ma napadli nejaki starki, ktori su doma a nepotrebuju ku stastiu nejake vyslachtene (preslachtene) plemeno.
neznámy
neznámy | 29.11.2012 10:39
Ved ty si si pekne sama odpovedala na to MC v Strelcovi s Neptunom (praca so zvieratami a charita - utulok) a Jupiter a 9.dom - vycvik psov to moze zahrnat.
neznámy
neznámy | 29.11.2012 16:31
neviem ci mam na vycvik psov, ja som skor na take mojkanie, a staranie sa. Mam dve morcata a tie sa u nas maju ako prasiatka v zite, a mali by sa aj lepsie, ale priatel ma drzi na kratko :) a psíka by som velmi chcela, ale priatel nechce.
neznámy
neznámy | 29.11.2012 22:22
A sú to fenky, ktoré by sa hodili aj do bytu? Resp. zvykli by si aj na život v paneláku?
V karanténnych staniciach som síce hľadala skôr také, o ktorých sa píše, že sú neštekavé, ale zas ak to nie je nejak prehnané... kvôli susede tiež. Na rase mi nazáleží, len aby to nebol kríženec - kríženkyňa, ktorá má nejaké výrazné črty poľovníckeho psa, lebo tie sú ťažko vychovávateľné a potrebujú veľa voľnosti. Tiež asi vzrastom veľký pes by sa do bytu veľmi nehodil.
Ak môžeš, napíš mi, prosím ťa, viac do osobnej pošty.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...