mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Hudba a filmy - 

Černobyľ

neznámy
neznámy | 7.7.2019 19:14
Ako na vás zapôsobil tento seriál? Včera som si ho pozrela, všetkých 5 častí naraz, a stále nemôžem prestať myslieť s hlbokou úctou a vďakou na tých, ktorí sa obetovali....
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.csfd.cz/film/683975-cernobyl/galerie/%3Ftype%3D1&ved=2ahUKEwjGyKfxpqPjAhVSJlAKHdm5AK4QFjAaegQIAxAB&usg=AOvVaw0BukC0X0Ko6AXpNhcax7oD
neznámy
neznámy | 9.7.2019 06:20
Zaujímavé ale pred pár týždňami som pozerala aj ja nejaké dokumenty o Černobyľu - neznášam ak niekto píše Chernobyľ.
Aj ja im môžem vzdať iba úctu a tiež obdivujem nezlomnú silu babičiek, ktoré sa rozhodli ostať a dožiť svoj život tam kde zomierali ich blízky.
neznámy
neznámy | 9.7.2019 08:28
Dokumentárny film o bábuškach je autentický film, tiež som si ho nedávno pozrela, tie staré ženy sú úžasné. :-)
Film o Černobyle s produkcie BBC je fikcia a v mnohých ohľadoch je skreslený a nepravdivý. Ten ani nepotrebujem vidieť, stačili recenzie.
neznámy
neznámy | 9.7.2019 08:53
aha, ja som videla len ten dokument o babičkach
neznámy
neznámy | 9.7.2019 13:21
Porovnala som si fakty z filmu a fakty napr. z wikipedie, a nepovedala by som že je to až taká fikcia, samozrejme je tam pár postáv, ktoré možno neexistovali, alebo existovali pod inými menami, ale ten základ tam je... Zväčša sa potrebujem pozrieť na veľa vecí sama, nestačia mi recenzie iných. Dosť vecí som si uvedomila, v akom nebezpečenstve sme vtedy boli...
Glossfin
Glossfin | 9.7.2019 13:29
Z niektorých vecí mrazí....
milan08
milan08 | 23.7.2019 06:20
a stale sme!
neznámy
neznámy » Glossfin | 23.7.2019 22:27
Boli sme na pokraji obrovskej katastrofy, len niekoľko hodín nás delilo od toho, aby bola európa stáročia neobývateľná, ak by vtedy neurobili nič, už by sme tu ani my neboli. Pri tom filme som si často s vďakou pomyslela, že pri nás stáli všetci svätí. A skutočne si myslím, že tam boli prítomné nejaké vyššie bytosti, ktoré na tých ľudí posobili a pomáhali im hľadať riešenia a nezištne sa obetovať.
Daena
Daena | 24.7.2019 18:32
na oddych dobre ale mna to nejak extremne nebavilo. ale tak chapem vacsinovu spolocnost ktora zije vo svojich predstavach :) ani oblast cernobylu ma nejako moc nezaujima. a pride mi to uz uplne zvratene sa tam chodit ako idiot pozerat
milan08
milan08 | 29.7.2019 11:55
ale i my sme prezili!!!

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...